Turysci.pl
córka niesamowite rzeczy

Instagram @martyna.world

Martyna Wojciechowska pochwaliła się córeczką. Robi niesamowite rzeczy

29 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Córka znanej podróżniczki stała się gwiazdą internetu. Wszystko za sprawą zdjęcia, które Martyna Wojciechowska opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej dziecko robi niesamowite rzeczy. Wszystko wskazuje na to

Córka Martyny Wojciechowskiej co jakiś czas pojawia się w jej mediach społecznościowych. Jak widzimy na powyższym zdjęciu, Martyna Wojciechowska co jakiś czas na swoim instagramowym koncie @martyna.world chwali się nie tylko podróżami, ale również życiem prywatnym. Niedawno znana dziennikarka postanowiła pokazać wszystkim, co robi jej córka. Fotografia, która pojawiła się na Instagramie oraz Facebooku gwiazdy zaskoczyła wiele osób.

Córka Martyny Wojciechowskiej robi imponujące rzeczy. Nic dziwnego, że matka postanowiła pochwalić się swoją córką w mediach społecznościowych. Wszystko wskazuje na to, że znana dziennikarka jest dumna z młodej Marysi. Trudno się dziwić. Podróżniczka znana ze swoich licznych wypraw musi czuć wielką satysfakcję, widząc jak jej córka wykazuje wielkie siły witalne i to z samego rana. Jeszcze nie tak dawno Wojciechowska opowiadała na swoim Instagramie, że w salonie zamontowała specjalny hak, na którym może ćwiczyć jej córka.

Córka Matyny Wojciechowskiej imponuje umiejętnościami akrobatycznymi

Martyna Wojciechowska nie musiała długo czekać, aż jej córka zacznie korzystać ze specjalnie zaaranżowanej przestrzeni w salonie. Jak widać na zamieszczonym zdjęciu, Marysia nie pozwoli, aby specjalny hak przystosowany do ćwiczeń akrobatycznych wisiał bezużytecznie. Na fotografii możemy zobaczyć, jak dziewczyna popisuje się gimnastycznymi wyczynami. Jednak nie tylko to jest szokujące. Sama Martyna Wojciechowska jest zdumiona, że jej córka znajduje motywację nawet w poniedziałek rano.

- Jak ona to robi?! I to w poniedziałek od samego rana. Bez kawy! Wy też czasem nie nadążacie za swoimi dziećmi? - napisała w poście ze zdjęciem na swoim Instagramie.

Wiele wskazuje na to, że córka Martyny Wojciechowskiej może być dziewczyną o wielu talentach. Chociaż gimnasyka jest jej pasją już od wielu lat, Marysia wykazuje także zainteresowanie sztuką. Wcześniej mogliśmy dowiedzieć się, że dziewczynka lubi szkicować. Oczywiście - tak jak jej mama - próbuje również sportów ekstremalnych. 12-latka ma już za sobą m.in. lataniem w tunelu aerodynamicznym i jazdę na rolkach. Nic dziwnego, że Martyna Wojciechowska jest dumna ze swojej córki i chwali się nią w mediach społecznościowych. W innym z naszych artykułów pisaliśmy o radosnej nowinie, którą przekazała znana dziennikarka.

Źródło: Facebook @martyna.world

Podobne artykuły

dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >
Rodzina w Tatrach deptała krokusy

Polska

Turyści deptali krokusy. TPN promuje akcję „Ani kroku(s) dalej!"

Czytaj więcej >