Turysci.pl
Martyna Wojciechowska zaręczyła się

Fot. instagram.com/@martyna.world

Martyna Wojciechowska potwierdziła radosną nowinę. Na temat podróżniczki zrobiło się gorąco w sieci. Sypią się gratulacje

22 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Maja Lachowicz

Udostępnij:

Martyna Wojciechowska na bieżąco informuje swoich fanów o tym, co dzieje się w jej życiu. Podróże, akcje charytatywne i życie rodzinne wypełniają jej niemal cały czas. W wolnych chwilach pisze o tym, co udało jej się osiągnąć i z czego jest

Martyna Wojciechowska od ponad dwóch lat jest związana z Przemysławem Kossakowskim, który również uwielbia podróżować i udziela się charytatywnie. Od kilku miesięcy para mieszka razem, wraz z córką Martyny Marysią. Jak przyznała podróżniczka w rozmowie z magazynem Show, tygodnie spędzone w odosobnieniu od reszty społeczeństwa podczas początkowej fali epidemii koronawirusa jedynie zbliżyły zakochanych do siebie. 

Martyna Wojciechowska zaręczyła się

Efektem ostatnich miesięcy stało się przyjęcie oświadczyn Kossakowskiego, o czym Martyna nie poinformowała w typowy sposób. O zaręczynach dowiedzieliśmy się ze wpisu na Instagramie, który dotyczył udziału w akcji "Senior w koronie". Nie widać również pierścionka, który nie jest tak ważny jak miłość, którą widać między zakochanymi.

- Jak romantycznie spędzić sobotę? Daj się zaprosić na randkę. Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. Jak nie masz narzeczonego, to zaproś kogoś innego. Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto). Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji SENIOR W KORONIE (prowadzi ją grupa wolontariuszy na Facebooku) - czytamy pod wspólnym zdjęciem Martyny z Przemkiem i ich towarzyszem.

To już szóste zaręczyny Martyny Wojciechowskiej. Dwukrotnie odwołała ślub w ostatniej chwili. Była związana między innymi z przedsiębiorcą Leszkiem Czarneckim i płetwonurkiem Jerzym Błaszczykiem, z którym ma córkę Marię (ur. 17 kwietnia 2008). 27 lutego 2016 mężczyzna zmarł z powodu choroby nowotworowej. Mamy nadzieję, że podróżniczka nareszcie znalazła miłość swojego życia, z którą będzie mogła spędzić wszystkie następne lata.

Źródło: Instagram

Podobne artykuły

Zatonęła łódź na Mazurach

Polska

Na Mazurach w niedzielę wiał silny wiatr. „Nie wszyscy żeglarze radzą sobie w takich warunkach"

Czytaj więcej >

Polska

Śmierć w Tatrach. Turysta prawdopodobnie skoczył z Kościelca

Czytaj więcej >
Parki rozrywki apelują do rządu o poluzowanie obostrzeń

Polska

Parki rozrywki chcą przyjmować turystów, a nie ma ich na liście. Apelują do rządu o odmrożenie

Czytaj więcej >
Zamykają turystyczny szlak na Gubałówkę

Polska

Zamykają szlak turystyczny na Gubałówkę. Na wniosek właścicieli gruntów

Czytaj więcej >
Policja kontroluje hotele w Szklarskiej Porębie

Polska

Masowa kontrola hoteli i pensjonatów w Szklarskiej Porębie

Czytaj więcej >
Turyści na Mazurach nie mogą korzystać z toalet

Polska

Turyści żeglujący na Mazurach mają kłopoty. Działalność portowa zabroniona do 7 maja

Czytaj więcej >