Martyna Wojciechowska zaręczyła sięFot. instagram.com/@martyna.world

Martyna Wojciechowska potwierdziła radosną nowinę. Na temat podróżniczki zrobiło się gorąco w sieci. Sypią się gratulacje

Martyna Wojciechowska na bieżąco informuje swoich fanów o tym, co dzieje się w jej życiu. Podróże, akcje charytatywne i życie rodzinne wypełniają jej niemal cały czas. W wolnych chwilach pisze o tym, co udało jej się osiągnąć i z czego jest dumna.

Martyna Wojciechowska od ponad dwóch lat jest związana z Przemysławem Kossakowskim, który również uwielbia podróżować i udziela się charytatywnie. Od kilku miesięcy para mieszka razem, wraz z córką Martyny Marysią. Jak przyznała podróżniczka w rozmowie z magazynem Show, tygodnie spędzone w odosobnieniu od reszty społeczeństwa podczas początkowej fali epidemii koronawirusa jedynie zbliżyły zakochanych do siebie.

Dostali paragon w Ustce, mogli zanieść się śmiechem. Bije na głowy wszystkie inneDostali paragon w Ustce, mogli zanieść się śmiechem. Bije na głowy wszystkie inneCzytaj dalej

Martyna Wojciechowska zaręczyła się

Efektem ostatnich miesięcy stało się przyjęcie oświadczyn Kossakowskiego, o czym Martyna nie poinformowała w typowy sposób. O zaręczynach dowiedzieliśmy się ze wpisu na Instagramie, który dotyczył udziału w akcji "Senior w koronie". Nie widać również pierścionka, który nie jest tak ważny jak miłość, którą widać między zakochanymi.

- Jak romantycznie spędzić sobotę? Daj się zaprosić na randkę. Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. Jak nie masz narzeczonego, to zaproś kogoś innego. Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto). Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji SENIOR W KORONIE (prowadzi ją grupa wolontariuszy na Facebooku) - czytamy pod wspólnym zdjęciem Martyny z Przemkiem i ich towarzyszem.

Dzisiaj grzeje: 1. Znoszą zakaz, wielkie zmiany zatwierdzone. Wiadomość, na którą czekało tysiące Polaków
2. Straż miejska zyska nowe uprawienia, będzie mogła wlepić jeszcze więcej mandatów. Polacy się wściekną

To już szóste zaręczyny Martyny Wojciechowskiej. Dwukrotnie odwołała ślub w ostatniej chwili. Była związana między innymi z przedsiębiorcą Leszkiem Czarneckim i płetwonurkiem Jerzym Błaszczykiem, z którym ma córkę Marię (ur. 17 kwietnia 2008). 27 lutego 2016 mężczyzna zmarł z powodu choroby nowotworowej. Mamy nadzieję, że podróżniczka nareszcie znalazła miłość swojego życia, z którą będzie mogła spędzić wszystkie następne lata.

Wyświetl ten post na Instagramie.

JAK ROMANTYCZNIE SPĘDZIĆ SOBOTĘ?????❤️ ???? Daj się zaprosić na randkę ???? Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. (Jak nie masz narzeczonego to zaproś kogoś innego) ???? Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto) ???? Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji SENIOR W KORONIE (prowadzi ją grupa wolontariuszy na Facebooku) DZIŚ ŁĄCZNIE ZOSTAŁO ROZWIEZIONYCH 50 POSIŁKÓW???? ???? ZACHĘĆ INNYCH DO DZIAŁANIA! Możecie przyłączyć się do zbiórki, rozwozić obiady, wykupić i dowieźć lekarstwa, zrobić cokolwiek dla starszych osób, którym w tym okresie jest szczególnie trudno❤️ ???? Po zrealizowaniu powyższych punktów możecie zjeść wspólny posiłek i udać się na zasłużony spoczynek. Z samym narzeczonym, bez kumpla???? M.

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo złe informacje w sprawie Turnieju Czterech Skoczni. Polacy będą musieli poradzić sobie bez kibiców
  2. Tarcza antykryzysowa i ograniczenie wolności? Przykre konsekwencje mogą spotkać każdego Polaka, szczególnie pewną grupę zawodową
  3. Tata zrobił córce zwykłe zdjęcie na wakacjach. Dopiero w domu zobaczyli szczegół, w który trudno uwierzyć
  4. Martyna Wojciechowska potwierdziła radosną nowinę. Na temat podróżniczki zrobiło się gorąco w sieci. Sypią się gratulacje
  5. Od wtorku znów mają nakaz noszenia maseczek, ludzie nie mogą uwierzyć. Wiadomość o sytuacji w Europa
  6. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie

Źródło: Instagram

Następny artykuł