Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Polska > Cennik grozy na parkingu nad polskim morzem. Kwota przyprawia o ból głowy
Marlena Kaczmarek
Marlena Kaczmarek 04.06.2023 16:32

Cennik grozy na parkingu nad polskim morzem. Kwota przyprawia o ból głowy

Cennik grozy
fot. Canva/ Busem przez świat

Wybierając się na wakacje należy dokładnie zaplanować całą logistykę wyjazdu - od środka transportu przez noclegi, wyżywienie aż po dodatkowe udogodnienia. Jak się okazuje, podróżujący nad morze kamperami mogą sporo zapłacić za tę przyjemność.

Podróżowanie kamperami staje się coraz bardziej poopularne. Zwłaszcza w okresie wakacyjnym “przenośny” dom może się sprawdzić nawet na dłuższych wyprawach z rodziną czy przyjaciółmi.

Podróżowanie kamperem

Największymi zaletami podróżowania kamperem mogą być zdecydowanie wolność i niezależność. Nie ogranicza nas ścisła godzina meldunku w hotelu czy sztywna lokalizacja. Wręcz przeciwnie, podróżując w ten sposób możemy pojechać, gdzie chcemy, a jeśli nie spodoba nam się dane miejsce, możemy je łatwo zmienić. 

W miejscowościach turystycznych kampery zwykle mogą być parkowane na noc na polach kempingowych. Są one zazwyczaj wyposażone w łazienki oraz najpotrzebniejsze sprzęty.

Cennik grozy w Jastarni

Popularni vlogerzy z kanału Busem przez świat opublikowali w swoich mediach społecznościowych nagranie, w którym widać cennik na jednym z parkingów w Jastarni. 

- Jesteśmy w Jastarni na parkingu, gdzie nocowały kampery i patrzcie 150 zł za dobę - zwróciła się do widzów Ola Lewandowska. Na nagraniu widać bardzo wysokie ceny parkingu. 

busem 2.png

Może być taniej

Popularna vlogerka wyznała, że nie wszędzie jest tak drogo. - Na super kempingu z łazienkami, z możliwością zrzutu nieczystości, z napełnianiem wody, z łazienką z ciepłą wodą w fajnym miejscu płaciliśmy 90 zł - wyznała Ola Lewandowska. Kemping ten znajdował się na końcu Helu.