Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Świat > Biuro podróży zaskoczyło Polaków. Egzotyczny kierunek w nowej odsłonie
Natalia Księżak
Natalia Księżak 14.06.2024 18:09

Biuro podróży zaskoczyło Polaków. Egzotyczny kierunek w nowej odsłonie

plaża
shutterstock/PrzemoleC

Najpierw Polinezja Francuska, Oman, Bahrajn…a teraz kolejne niespodzianki. W tym roku Polacy mogą przebierać w naprawdę egzotycznych kierunkach wakacji all inclusive. Co ciekawe, biura podróży zachęcają do poznawania coraz odleglejszych zakątków nie tylko zapalonych podróżników, ale także rodziny z dziećmi…

Biuro Exim Tours zaskakuje kolejnym kierunkiem w ofercie. Turyści odwiedzą bijące serce Afryki już w te wakacje.
 

Biuro podróży EXIM znów zaskakuje Polaków

Exim Tours jest piątym największym organizatorem wyjazdów w Polsce. Co roku z usług biura korzysta ponad 200 000 osób.  Do tej pory oferta biura obfitowała w chętnie wybierane bliskie, ciepłe kierunki, takie jak Teneryfa, Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura, La Palma, Attyka, Malta, Cypr, Cypr Północny, Costa del Sol, Costa Blanca i Madera. 

Czytaj więcej: Daleki, nieznany ląd oczaruje Polaków. To może być nowy przebój all inclusive
 
Europejskie propozycje to jendak nie wszystko. Na zimę touroperator proponuje egzotyczne podróże do Maroka, Indonezji (Bali), Abu Dhabi, Ras Al Khaimah oraz na Mauritius i Zanzibar. Teraz prezentuje kolejną propozycję wyjazdu do samego serca czarnego lądu…

Gdzie najlepiej jechac na all inclusive? Kenia zaskakuje

Mombasa to drugie co do wielkości miasto w Kenii, będące sercem południowo-wschodniej części kraju. Położone nad brzegiem Oceanu Indyjskiego miejsce pulsuje życiem. Kenia nadal zadziwia bogactwem etnicznym i przyrodniczym, dzięki czemu staje się coraz ciekawszym celem egzotycznych podróży. 

W rejonie Mombasy kusi m.in. Haller Park z żyrafami i krokodylami. Wielkim powodzeniem cieszy się też Sea Safari na Wasini oraz klasyczna wyprawa safari na teren najpopularniejszych parków narodowych i rezerwatów: Masai Mara, Nakuru czy Naivasha.

Mombasa stanowi niezaprzeczalnie centrum turystyczne regionu. Nic zatem dziwnego, że touroperator postanowił dać swoim klientom możliwość odkrycia afrykańskiej perełki. Kenia już tego lata staje się dostępna dla polskich turystów podróżujących z biurem EXIM tours nie tylko z Pyrzowic, ale również z Portu Lotniczego im. Chopina w Warszawie.

Czy warto jechać do Kenii? To może zaskoczyć

Ten kraj to raj dla miłośników sportów wodnych. Na kenijskim wybrzeżu panują bardzo dobre warunki do nurkowania, snorkelingu i windsurfingu, wielkim powodzeniem cieszą się też wyprawy wędkarskie oraz pływanie na nartach wodnych. 

Wakacje w Kenii mogą się okazać dobrym rozwiązaniem również dla rodzin z dziećmi. Dla młodych podróżników wyprawa do masajskiej wioski lub udział w safari mogą stać się przygodą życia, nie lada gratką jest też wizyta w parku wodnym Wild Waters w Mombasie. 

Czytaj więcej: Wakacje Polaków w Grecji zagrożone. Chaos w biurach podróży

„Jesteśmy dumni, że możemy inspirować naszych klientów do odkrywania nowych miejsc i kultur. Nasza pasja do podróżowania motywuje nas do nieustannego rozwoju i doskonalenia usług, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wierzymy, że podróże to wyjątkowa okazja do beztroskiego odpoczynku, odkrywania świata i tworzenia wspomnień na całe życie” – zachęca Agnieszka Kołtoniak, Charter Flight Manager EXIM tours Polska.