Turysci.pl > Polska > Aquapark w sercu Polski otwiera się na nudystów. Tegoroczna Noc Naturystów przejdzie do historii
Marlena Kaczmarek
Marlena Kaczmarek 15.11.2023 07:40

Aquapark w sercu Polski otwiera się na nudystów. Tegoroczna Noc Naturystów przejdzie do historii

Aquapark
fot. Jan Mika / Shutterstock

Jeden z największych aquaparków w Polsce planuje zorganizowanie Nocy Naturystów. W programie m.in. szkice aktów, pokazy ognia czy koncert mis tybetańskich.

Noc Naturystów w łódzkim parku wodnym odbędzie się już 18 listopada. 

Noc Naturystów w Łodzi

Wyjątkowa Noc Naturystów w Aquaparku Fala w Łodzi zbliża się wielkimi krokami. Gdy w 2008 r. ten park wodny zaczął organizować nietypowe święto, zdania były bardzo podzielone. 

Krytycy wskazywali, że organizatorzy zapraszali na Noc Naturystów rodziny z dziećmi, natomiast sami uczestnicy byli zachwyceni. Tegoroczne święto nagości w łódzkim parku wodnym odbędzie się 18 listopada o godz. 21:15, a zakończy o 1:30 rano dnia następnego. 

Atrakcje Nocy Naturystów 2023

Każdy dorosły może wziąć udział w tegorocznej edycji Nocy Naturystów. Organizatorzy spodziewają się tłumów z całej Polski. Sporo atrakcji będzie m.in. w strefie saun. Tam odbędą się pokazy ognia, ceremonie saunowe i zabiegi w saunie parowej. Nie zabraknie koncertu mis tybetańskich i dzwonków Koshi w tepidarium. 

Na zebranych będzie też czekał słodki poczęstunek. Dodatkowo, podczas Nocy Naturystów odbędą się pojedynki na wodne pistolety, wzajemne malowanie ciał i liczne konkursy. Jury wybierze też miss i mistera naturystów 2023. 

Warunki uczestnictwa w Nocy Naturystów w Łodzi

- Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wykupienie biletu i stosowanie się do zasad panujących wśród naturystów - tłumaczyła Anna Duda z marketingu łódzkiego parku wodnego. 

Na miejscu obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych i innych urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Bilety w przedsprzedaży kosztują 220 zł za parę. W dniu wydarzenia singiel zapłaci 120 zł, a zakochani 240 zł.