Turysci.pl
Anna Lewandowska zgubiła torebkę

Fot. instagram.com/@annalewandowskahpba

Koszmar każdego pasażera. Anna Lewandowska zdradziła, co ją spotkało na lotnisku, ręce opadają

6 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Maja Lachowicz

Udostępnij:

Anna Lewandowska opowiedziała fanom, co spotkało ją na lotnisku w piątek 13-go. Ten dzień bywa pechowy, o czym przekonała się na własnej skórze. Na szczęście pomogła jej miła stewardessa i przyjaciel, dzięki którym udało się opanować sytuacj

Anna Lewandowska często podróżuje, więc procedury na lotniskach zna bardzo dobrze. W piątek 13 listopada miała wrócić z Warszawy do Monachium, gdzie aktualnie mieszka wraz z rodziną. Miała pecha, o czym tradycyjnie poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Anna Lewandowska otrzymała wiadomość, która ją zaskoczyła

Na lotnisku wszystko przebiegało tak, jak powinno. Sportsmenka przeszła wszystkie procedury i czekała na lot w pobliżu właściwej bramki. Gdy nadszedł czas wejścia na pokład, z telefonem w dłoni ruszyła do samolotu.

Zajęła swoje miejsce, zajrzała po raz ostatni na ekran smartfona i zobaczyła wiadomość, która podziałała niczym dobry trening cardio. Serce od razu przyspieszyło, gdy dowiedziała się, że na lotnisku została jej torebka.

- Będąc już w samolocie chwyciłam za telefon i pomyślałam, tak jak codziennie odpowiem na wasze wiadomości póki nie wyleciałam. W momencie, w którym odpowiadałam na jedną z wiadomość, dostałam kolejną: "Pani Aniu, zgubiła pani torebkę na lotnisku" - wyznała Lewandowska na InstaStory.

Czasu na działanie było niewiele

Po takiej informacji trzeba szybko działać. Niestety na opuszczenie pokładu i powrót z torebką było już za późno. Nie można z tak błahego powodu opóźniać startu. Szybka analiza strat skłoniła ją do działania.

- Pomyślałam tylko jedno: mam tam portfel, dokumenty, prawo jazdy, dowód, kartę bankową, klucze do auta, które stoi na lotnisku, klucze do domu. A w niedzielę miałam wylecieć z dziewczynkami w jedno miejsce - dodała.

Bez dokumentów nie mogłaby udać się w kolejną podróż, a brak kluczy z pewnością utrudniłby funkcjonowanie. Jedyną szansą na odzyskanie torebki była pomoc ze strony załogi, która mogła skontaktować się z pracownikami lotniska. 

Brytyjska prognoza pogody na zimę 2020 nie zostawia złudzeń. Ferie zimowe po raz kolejny rozczarują fanów stoków

Nici z dalszych podróży

Zapytała więc jedną ze stewardess, co zrobić w takiej sytuacji. Wysiadając z samolotu, by odebrać torebkę, musiałaby zrezygnować z zarezerwowanego miejsca i czekać na kolejny lot do Monachium. Okazało się, że pracownicy lotniska również nie mogą już podejść do samolotu i dostarczyć zguby.

Stewardessa poleciła jej skontaktowanie się z kimś, kto może odebrać zagubione rzeczy. W tym czasie poinformowała pilota, że potrzebują krótkiej chwili na kontakt telefoniczny. Do odlotu pozostało 5 minut, więc czasu było mało.

Anna Lewandowska skontaktowała się ze swoim przyjacielem, który zobowiązał się do odebrania torebki. Mogła więc spokojnie wrócić do domu, gdzie czekały na nią dwie córeczki. Niestety w niedzielę nigdzie nie polecą, ze względu na brak dokumentów.

Źródło: Wirtualna Polska

Tagi:

PasażerLotniskolot

Maja LachowiczAutor

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Turystyka i Rekreacja, z zawodu pilot wycieczek. Ciekawość świata i zamiłowanie do podróży poskutkowało dołączeniem do redakcji Turysci.pl, by móc zarażać czytelników turystyczną pasją. Plany na przyszłość obejmują podróże w najdalsze zakątki świata, głownie bogate przyrodniczo. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl

Podobne artykuły

Polska

Potworny upał, a miejscami burze z gradem. IMGW wydał ostrzeżenie meteorologiczne

Czytaj więcej >

Polska

Burze to nie wszystko. Co czeka nas w długi weekend czerwcowy?

Czytaj więcej >

Polska

Turystom w Turcji grozi aresztowanie. Jeden z lokalnych przepisów jest niezwykle ważny

Czytaj więcej >

Polska

Jasnowicz Glanc ostrzega przed wakacjami. Wskazuje kierunek, którego lepiej unikać

Czytaj więcej >

Polska

Gwałtowne pogorszenie pogody na północy Polski. Będzie niebezpiecznie

Czytaj więcej >

Polska

Klientki nie zapłaciły za dania w restauracji. "Napiwek" dla kelnerek rozpętał burzę w sieci

Czytaj więcej >