Anna Lewandowska zgubiła torebkęFot. instagram.com/@annalewandowskahpba

Koszmar każdego pasażera. Anna Lewandowska zdradziła, co ją spotkało na lotnisku, ręce opadają

Anna Lewandowska opowiedziała fanom, co spotkało ją na lotnisku w piątek 13-go. Ten dzień bywa pechowy, o czym przekonała się na własnej skórze. Na szczęście pomogła jej miła stewardessa i przyjaciel, dzięki którym udało się opanować sytuację. Przez zgubione rzeczy na razie nigdzie nie poleci.

Anna Lewandowska często podróżuje, więc procedury na lotniskach zna bardzo dobrze. W piątek 13 listopada miała wrócić z Warszawy do Monachium, gdzie aktualnie mieszka wraz z rodziną. Miała pecha, o czym tradycyjnie poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Tusk nie mógł się powstrzymać, mocne słowa i zdjęcie z plaży podbijają sieć. Polskie morze zachwyca nawet późną jesieniąTusk nie mógł się powstrzymać, mocne słowa i zdjęcie z plaży podbijają sieć. Polskie morze zachwyca nawet późną jesieniąCzytaj dalej

Anna Lewandowska otrzymała wiadomość, która ją zaskoczyła

Na lotnisku wszystko przebiegało tak, jak powinno. Sportsmenka przeszła wszystkie procedury i czekała na lot w pobliżu właściwej bramki. Gdy nadszedł czas wejścia na pokład, z telefonem w dłoni ruszyła do samolotu.

Zajęła swoje miejsce, zajrzała po raz ostatni na ekran smartfona i zobaczyła wiadomość, która podziałała niczym dobry trening cardio. Serce od razu przyspieszyło, gdy dowiedziała się, że na lotnisku została jej torebka.

- Będąc już w samolocie chwyciłam za telefon i pomyślałam, tak jak codziennie odpowiem na wasze wiadomości póki nie wyleciałam. W momencie, w którym odpowiadałam na jedną z wiadomość, dostałam kolejną: "Pani Aniu, zgubiła pani torebkę na lotnisku" - wyznała Lewandowska na InstaStory.

Czasu na działanie było niewiele

Po takiej informacji trzeba szybko działać. Niestety na opuszczenie pokładu i powrót z torebką było już za późno. Nie można z tak błahego powodu opóźniać startu. Szybka analiza strat skłoniła ją do działania.

- Pomyślałam tylko jedno: mam tam portfel, dokumenty, prawo jazdy, dowód, kartę bankową, klucze do auta, które stoi na lotnisku, klucze do domu. A w niedzielę miałam wylecieć z dziewczynkami w jedno miejsce - dodała.

Bez dokumentów nie mogłaby udać się w kolejną podróż, a brak kluczy z pewnością utrudniłby funkcjonowanie. Jedyną szansą na odzyskanie torebki była pomoc ze strony załogi, która mogła skontaktować się z pracownikami lotniska.

Dramat polskiego aktora. Chciał lecieć na wakacje. Nie wpuścili go na pokład samolotu. Powód jest niewiarygodnyDramat polskiego aktora. Chciał lecieć na wakacje. Nie wpuścili go na pokład samolotu. Powód jest niewiarygodnyCzytaj dalej

Brytyjska prognoza pogody na zimę 2020 nie zostawia złudzeń. Ferie zimowe po raz kolejny rozczarują fanów stoków

Nici z dalszych podróży

Zapytała więc jedną ze stewardess, co zrobić w takiej sytuacji. Wysiadając z samolotu, by odebrać torebkę, musiałaby zrezygnować z zarezerwowanego miejsca i czekać na kolejny lot do Monachium. Okazało się, że pracownicy lotniska również nie mogą już podejść do samolotu i dostarczyć zguby.

Stewardessa poleciła jej skontaktowanie się z kimś, kto może odebrać zagubione rzeczy. W tym czasie poinformowała pilota, że potrzebują krótkiej chwili na kontakt telefoniczny. Do odlotu pozostało 5 minut, więc czasu było mało.

Anna Lewandowska skontaktowała się ze swoim przyjacielem, który zobowiązał się do odebrania torebki. Mogła więc spokojnie wrócić do domu, gdzie czekały na nią dwie córeczki. Niestety w niedzielę nigdzie nie polecą, ze względu na brak dokumentów.

Zrobili zdjęcie nad jeziorem na Mazurach. Od razu stało się hitem internetu. Nie wierzyli, co zobaczyliZrobili zdjęcie nad jeziorem na Mazurach. Od razu stało się hitem internetu. Nie wierzyli, co zobaczyliCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pij codziennie rano, a pozbędziesz się zalegających w jelitach złogów. Mikstura może niesamowicie wpłynąć na Twoją sylwetkę
  2. Marta Manowska pokazała się na planie i uchyliła rąbka tajemnicy. Fani zachwyceni
  3. Ludzie nagle zaczęli uciekać przez okna hostelu, służby w akcji. Porażające wieści zza granicy, goście byli zdruzgotani
  4. Uwiecznił niebywałe zjawisko w górach, niedługo potem zmarł w okropnych okolicznościach. Przesąd o widmie wzbudza ciarki nawet u doświadczonych podróżnych
  5. Polska celebrytka zachwyciła wszystkich fanów. Wygląda cudownie, a za plecami ma prawdziwy raj
  6. Lekarz zachorował na koronawirusa. Teraz sam zdradza jak leczyć się w domu
  7. Smutny, porzucony owczarek nie miał z kim się bawić. Pewnego dnia poznał nietypowego przyjaciela

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł