Turysci.pl > Polska > Koszmar każdego pasażera. Anna Lewandowska zdradziła, co ją spotkało na lotnisku, ręce opadają
Maja Lachowicz
Maja Lachowicz 14.11.2020 17:13

Koszmar każdego pasażera. Anna Lewandowska zdradziła, co ją spotkało na lotnisku, ręce opadają

Anna Lewandowska zgubiła torebkę
Fot. instagram.com/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska często podróżuje, więc procedury na lotniskach zna bardzo dobrze. W piątek 13 listopada miała wrócić z Warszawy do Monachium, gdzie aktualnie mieszka wraz z rodziną. Miała pecha, o czym tradycyjnie poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Anna Lewandowska otrzymała wiadomość, która ją zaskoczyła

Na lotnisku wszystko przebiegało tak, jak powinno. Sportsmenka przeszła wszystkie procedury i czekała na lot w pobliżu właściwej bramki. Gdy nadszedł czas wejścia na pokład, z telefonem w dłoni ruszyła do samolotu.

Zajęła swoje miejsce, zajrzała po raz ostatni na ekran smartfona i zobaczyła wiadomość, która podziałała niczym dobry trening cardio. Serce od razu przyspieszyło, gdy dowiedziała się, że na lotnisku została jej torebka.

- Będąc już w samolocie chwyciłam za telefon i pomyślałam, tak jak codziennie odpowiem na wasze wiadomości póki nie wyleciałam. W momencie, w którym odpowiadałam na jedną z wiadomość, dostałam kolejną: "Pani Aniu, zgubiła pani torebkę na lotnisku" - wyznała Lewandowska na InstaStory.

Czasu na działanie było niewiele

Po takiej informacji trzeba szybko działać. Niestety na opuszczenie pokładu i powrót z torebką było już za późno. Nie można z tak błahego powodu opóźniać startu. Szybka analiza strat skłoniła ją do działania.

- Pomyślałam tylko jedno: mam tam portfel, dokumenty, prawo jazdy, dowód, kartę bankową, klucze do auta, które stoi na lotnisku, klucze do domu. A w niedzielę miałam wylecieć z dziewczynkami w jedno miejsce - dodała.

Bez dokumentów nie mogłaby udać się w kolejną podróż, a brak kluczy z pewnością utrudniłby funkcjonowanie. Jedyną szansą na odzyskanie torebki była pomoc ze strony załogi, która mogła skontaktować się z pracownikami lotniska. 

Brytyjska prognoza pogody na zimę 2020 nie zostawia złudzeń. Ferie zimowe po raz kolejny rozczarują fanów stoków

Nici z dalszych podróży

Zapytała więc jedną ze stewardess, co zrobić w takiej sytuacji. Wysiadając z samolotu, by odebrać torebkę, musiałaby zrezygnować z zarezerwowanego miejsca i czekać na kolejny lot do Monachium. Okazało się, że pracownicy lotniska również nie mogą już podejść do samolotu i dostarczyć zguby.

Stewardessa poleciła jej skontaktowanie się z kimś, kto może odebrać zagubione rzeczy. W tym czasie poinformowała pilota, że potrzebują krótkiej chwili na kontakt telefoniczny. Do odlotu pozostało 5 minut, więc czasu było mało.

Anna Lewandowska skontaktowała się ze swoim przyjacielem, który zobowiązał się do odebrania torebki. Mogła więc spokojnie wrócić do domu, gdzie czekały na nią dwie córeczki. Niestety w niedzielę nigdzie nie polecą, ze względu na brak dokumentów.

Źródło: Wirtualna Polska