Turysci.pl > Polska > Albania. Odnaleziono ciała czterech turystów w hotelowej saunie
Ania Radke
Ania Radke 24.03.2022 22:20

Albania. Odnaleziono ciała czterech turystów w hotelowej saunie

Albania
fot. Pixabay/ kathrina5

W nadmorskiej miejscowości Qerret, położonej w zachodniej części Albanii, policja odnalazła w piątek wieczorem ciała czterech turystów. Jak poinformowano, przyczyną śmierci było uduszenie.

Albańska policja poinformowała o znalezieniu ciał czterech turystów, którzy wypoczywali nadmorskiej miejscowości Qerret, położonej w zachodniej części kraju.

Albania. Uduszeni turyści w hotelowej saunie

Według informacji przekazanych przez lokalną policję przesłuchano już cały personel hotelu, w którym mieszkali rosyjscy turyści.

Uduszeni turyści pochodzili z Rosji i mieli od 31 do 60 lat. Policja podejrzewa, że mogli należeć do jednej rodziny - pisze agencja AP.

Mężczyźni stanowili część większej grupy, która od tygodnia wypoczywała w pięciogwiazdkowym hotelu w miejscowości położonej ok. 50 km na zachód od Tirany.

Policja w wydanym w sobotę komunikacie nie przekazała jednak więcej informacji, zasłaniając się prowadzonym śledztwem.

Qerret jest popularnym albańskim kurortem położonym w okolicy Morza Adriatyckiego. Miejscowość położona jest około 40 kilometrów na zachód od Tirany.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres [email protected]

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Źródło: Onet