Aktorka poleciała na Wyspy KanaryjskieInstagram.com/ toja_mama

Polska aktorka wrzuciła do sieci zdjęcie z lotniska. Od razu zawrzało. Lawina komentarzy nie miała końca

Olga Frycz, popularna polska aktorka, zamieściła na Instagramie zdjęcie z lotniska. W komentarzach pojawiło się wiele pytań, czy nie obawia się zakażenia koronawirusem. Gwiazda odpowiedziała, że to prawie niemożliwe. Przypomniała o obowiązkowych testach przed lotem.

Aktorka znana z takich seriali jak na przykład "M jak miłość", pochwaliła się na Instagramie wyjazdem na wakacje. Zamieściła zdjęcie swojej córeczki na lotnisku. W komentarzach zawrzało. Pytano ją, czy nie boi się koronawirusa.

Zima przyszła szybciej niż się spodziewano. Część Polski pokryła się śniegiem, wyjeżdżając na weekend trzeba zabrać ciepłe ubraniaZima przyszła szybciej niż się spodziewano. Część Polski pokryła się śniegiem, wyjeżdżając na weekend trzeba zabrać ciepłe ubraniaCzytaj dalej

Aktorka pojechała na wakacje. Zasypała ją lawina pytań

Olga Frycz to jedna z ulubionych polskich aktorek. Postanowiła wypocząć i razem z dzieckiem pojechać na wakacje do gorącego miejsca. Wybrała hiszpańskie Wyspy Kanaryjskie. Opublikowała zdjęcie dziecka z lotniska w Warszawie.

- To już prawdziwa podróżniczka. Pasażerka z walizką i podręcznym bagażem a w bagażu same skarby jak się pewnie domyślacie. Naklejki, książeczki, naklejki, mentoski, książeczki, naklejki, paluszki, zdrowe soki i kiełki na parze - pisze Frycz.

Co prawda fani byli zachwyceni uroczym zdjęciem małej Helenki, ale i tak nie zabrakło wielu pytań. Fani aktorki pytali ją, czy nie obawia się zakażenia koronawirusem. Aktualnie Europa walczy z drugą falą zachorowań.

- Nie boisz się, że złapiesz wirusa w samolocie? - napisała jedna z fanek. Olga postanowiła nie czekać i odpisała. Przypomniała, że obecnie wybierając się w podróż na Wyspy Kanaryjskie, trzeba mieć zrobiony test na obecność SARS-CoV-2.

- Czyli na 99,9 proc. wszyscy w samolocie są zdrowi - zaznaczyła gwiazda. Aktualnie panują duże obostrzenia w podróżach międzynarodowych. Do niektórych państw nie można latać. W przypadku innych stosować się trzeba do zasad bezpieczeństwa, które zazwyczaj określa linia lotnicza.

Praktycznie w każdym samolocie trzeba pamiętać o obowiązku zakrywania nosa i ust. Wymagana jest także dezynfekcja oraz zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego. Niespełnienie wymogów wiąże się z konsekwencjami.

Minister się wygadał. Chodzi o ferie i wakacje 2021. Mówił o wydłużaniu i rozszerzaniuMinister się wygadał. Chodzi o ferie i wakacje 2021. Mówił o wydłużaniu i rozszerzaniuCzytaj dalej

Podróże gwiazd w czasie pandemii

Olga Frycz nie jest pierwszą polską gwiazdą, która zdecydowała się na wakacje zagraniczne pomimo pandemii koronawirusa. Jedną z takich osób była między innymi Magda Gessler, która wypoczywała na Fuerteventurze.

Ostatnio na wakacje pojechał aktor i piosenkarz Leszek Stanek. Początkowo miał polecieć na Seszele. Niestety, nie udało się to. Wszystko przez niedopełnienie formalności wynikających z zagrożenia epidemiologicznego.

Dzisiaj grzeje: 1. Zdjęcie skandalicznej ceremonii obiegło cały świat. Nie mieści się w głowie. W ich egzotycznej kulturze to norma
2. Nikt się nie wywinie, to już pewne. Będziesz musiał zapłacić nawet 150 złotych, rachunki pójdą w górę
3. Weszli na lotnisko za granicą i wszystkich zamurowało. Nic ich nie powstrzymało, nawet głęboki lockdown w kraju

Ostatecznie Stanek zmienił kierunek wakacji i zdecydował się wypoczywać na luksusowych Malediwach. Wiele osób marzy o odwiedzeniu tego miejsca. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Boże Narodzenie 2020: Co dalej z krajowymi restrykcjami? Setkom osób może się nie spodobać. Ważna wiadomość dla osób wyjeżdżających na świętaBoże Narodzenie 2020: Co dalej z krajowymi restrykcjami? Setkom osób może się nie spodobać. Ważna wiadomość dla osób wyjeżdżających na świętaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Zostały ci ziemniaki z obiadu? Zrób z nich bajeczne kotlety, cała rodzina poprosi o dokładkę
  2. Pod osłoną nocy podłożył ogień pod trzy stodoły. Nie ma wątpliwości, w okolicy grasuje podpalacz
  3. Koniec, zamknięta granica z Polską. Zagraniczne władze pogłębiły restrykcje, nie będzie można podróżować
  4. Polsat: Zacznie się już dziś w części kraju. Nagły zwrot akcji w pogodzie. Podróżni powinni się spieszyć
  5. Chcą wprowadzić nowe obostrzenia. Mają potrwać do Bożego Narodzenia. U naszych sąsiadów nie wypoczniesz swobodnie
  6. Eksperci biją na alarm. Jeden nawyk sprawia, że jesteśmy mniej odporni na koronawirusa, teraz lepiej z niego zrezygnować
  7. Uwaga, internauta ostrzega. Dziki lis atakuje ludzi przy Biedronce

Źródło: Onet

Następny artykuł