Aktorka poleciała na Wyspy KanaryjskieInstagram.com/ toja_mama

Polska aktorka wrzuciła do sieci zdjęcie z lotniska. Od razu zawrzało. Lawina komentarzy nie miała końca

Olga Frycz, popularna polska aktorka, zamieściła na Instagramie zdjęcie z lotniska. W komentarzach pojawiło się wiele pytań, czy nie obawia się zakażenia koronawirusem. Gwiazda odpowiedziała, że to prawie niemożliwe. Przypomniała o obowiązkowych testach przed lotem.

Aktorka znana z takich seriali jak na przykład "M jak miłość", pochwaliła się na Instagramie wyjazdem na wakacje. Zamieściła zdjęcie swojej córeczki na lotnisku. W komentarzach zawrzało. Pytano ją, czy nie boi się koronawirusa.

Aktorka pojechała na wakacje. Zasypała ją lawina pytań

Olga Frycz to jedna z ulubionych polskich aktorek. Postanowiła wypocząć i razem z dzieckiem pojechać na wakacje do gorącego miejsca. Wybrała hiszpańskie Wyspy Kanaryjskie. Opublikowała zdjęcie dziecka z lotniska w Warszawie.

- To już prawdziwa podróżniczka. Pasażerka z walizką i podręcznym bagażem a w bagażu same skarby jak się pewnie domyślacie. Naklejki, książeczki, naklejki, mentoski, książeczki, naklejki, paluszki, zdrowe soki i kiełki na parze - pisze Frycz.

Co prawda fani byli zachwyceni uroczym zdjęciem małej Helenki, ale i tak nie zabrakło wielu pytań. Fani aktorki pytali ją, czy nie obawia się zakażenia koronawirusem. Aktualnie Europa walczy z drugą falą zachorowań.

- Nie boisz się, że złapiesz wirusa w samolocie? - napisała jedna z fanek. Olga postanowiła nie czekać i odpisała. Przypomniała, że obecnie wybierając się w podróż na Wyspy Kanaryjskie, trzeba mieć zrobiony test na obecność SARS-CoV-2.

- Czyli na 99,9 proc. wszyscy w samolocie są zdrowi - zaznaczyła gwiazda. Aktualnie panują duże obostrzenia w podróżach międzynarodowych. Do niektórych państw nie można latać. W przypadku innych stosować się trzeba do zasad bezpieczeństwa, które zazwyczaj określa linia lotnicza.

Praktycznie w każdym samolocie trzeba pamiętać o obowiązku zakrywania nosa i ust. Wymagana jest także dezynfekcja oraz zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego. Niespełnienie wymogów wiąże się z konsekwencjami.

Podróże gwiazd w czasie pandemii

Olga Frycz nie jest pierwszą polską gwiazdą, która zdecydowała się na wakacje zagraniczne pomimo pandemii koronawirusa. Jedną z takich osób była między innymi Magda Gessler, która wypoczywała na Fuerteventurze.

Ostatnio na wakacje pojechał aktor i piosenkarz Leszek Stanek. Początkowo miał polecieć na Seszele. Niestety, nie udało się to. Wszystko przez niedopełnienie formalności wynikających z zagrożenia epidemiologicznego.

Ostatecznie Stanek zmienił kierunek wakacji i zdecydował się wypoczywać na luksusowych Malediwach. Wiele osób marzy o odwiedzeniu tego miejsca. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Źródło: Onet

Następny artykuł