Turysci.pl
adam małysz ma córkę, to ona

fot. instagram.com/ karolina_malysz

Córka Małysza powaliła fanów na kolana, wygląda bajecznie. Ma niezawodną wskazówkę na zdjęcia z wczasów

12 Listopada 2020

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Adam Małysz już jakiś czas temu pochwalił się córką, która obecnie świetnie radzi sobie w mediach społecznościowych jako pełnoprawna celebrytka. Trzeba przyznać, że jej zdjęcia są przemyślane i mogą podobać się znacznej grupie odbiorc&oacute

Adam Małysz pochodzi z Wisły, dlatego naturalne jest, że z górami miał do czynienia od najmłodszych lat. Jego córka Karolina również bardzo chętnie dzieli się zdjęciami ze szlaków. Ostatnie zdjęcie powaliło obserwatorów na łopatki.

Adam Małysz zaszczepił w córce miłość do gór

Karolina Małysz opublikowała na swoim Instagramie post, które wywołało falę polubień i komentarzy. Dziewczynę w medium społecznościowym obserwuje ponad 15 tysięcy osób. Jak sama o sobie pisze, jest miłośniczką podróży, jednak opublikowane zdjęcie pochodzi z jej rodzinnego miasta.

- Gdzie znaleźć piękniejsze scenerie na jesienne zdjęcia niż górskie lasy? Co prawda, liści na drzewach nie zostało już zbyt wiele, ale w Beskidach można odkryć jeszcze kilka malowniczych miejsc - pisze Karolina w opisie zdjęcia.

Zdjęcie wywołało lawinę komentarzy, jednak jak to bywa, nie obyło się bez słów krytyki. Komentujący zwrócili uwagę, że strój Karoliny niekoniecznie nadaję się do wypraw górskich. Dziewczyna jednak wybrnęła z niezręcznej sytuacji.

- Spacer po górskich, leśnych ścieżkach w butach na obcasie? Dobre... - wytknęła Karolinie w komentarzach pani Monika. Karolina zdecydowała się sprostować - Nie spacer, a leśne zdjęcia.

Na szczęście, większość komentujących doceniła nie tylko urodę Karoliny, ale również miejsce, w którym się znajduje. Nie uszło uwadze komentujących, że wybrała naprawdę bajkowe miejsce, do którego chce się wracać.

- Bo Nasze Beskidy są jedyne w swoim rodzaju - napisała w komentarzu pod postem Karoliny pani Ewelina.

Beskidy są rozległą grupą pasm górskich w łańcuchu Karpat. Ciągną się się od rzeki Beczwy na zachodzie (Czechy) po rzekę Czeremosz (Ukraina) na wschodzie. Turyści bardzo chętnie wybierają te pasma ze względu na wspaniałe szlaki. 

Wisła leży w głębi Beskidu Śląskiego. Najwyższymi wzniesieniami w okolicy są Barania Góra (1220 m n.p.m.) i Stożek Wielki (978 m n.p.m.). Ze źródeł tej pierwszej wypływają potoki Czarna i Biała Wisełka, które po połączeniu się i przyjęciu wód potoku Malinka tworzą rzekę Wisłę.

Co ciekawe, w tym mieście przy ul. 1 Maja znajduje się muzeum poświęcone Adamowi Małyszowi. Znajdują się tam jego liczne trofea, m.in. cztery Kryształowe Kule, a także narty na których skakał. Rodzinne miasto skoczka musi być z niego bardzo dumne.

[EMBED-2511]

Źródło: Wikipedia

Podobne artykuły

Zatonęła łódź na Mazurach

Polska

Na Mazurach w niedzielę wiał silny wiatr. „Nie wszyscy żeglarze radzą sobie w takich warunkach"

Czytaj więcej >

Polska

Śmierć w Tatrach. Turysta prawdopodobnie skoczył z Kościelca

Czytaj więcej >
Parki rozrywki apelują do rządu o poluzowanie obostrzeń

Polska

Parki rozrywki chcą przyjmować turystów, a nie ma ich na liście. Apelują do rządu o odmrożenie

Czytaj więcej >
Zamykają turystyczny szlak na Gubałówkę

Polska

Zamykają szlak turystyczny na Gubałówkę. Na wniosek właścicieli gruntów

Czytaj więcej >
Policja kontroluje hotele w Szklarskiej Porębie

Polska

Masowa kontrola hoteli i pensjonatów w Szklarskiej Porębie

Czytaj więcej >
Turyści na Mazurach nie mogą korzystać z toalet

Polska

Turyści żeglujący na Mazurach mają kłopoty. Działalność portowa zabroniona do 7 maja

Czytaj więcej >