Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Świat > 20-latka wygłupiała się na plaży z chłopakiem. W sekundę zniknęła pod falami
Ewa  Falak
Ewa Falak 21.06.2024 13:22

20-latka wygłupiała się na plaży z chłopakiem. W sekundę zniknęła pod falami

Fala zabrała kobietę
fot. Canva, Twitter

Do sieci trafiło przerażające nagranie, na którym widać na początku spokojnie spacerującą parę nad brzegiem Morza Czarnego. W pewnym momencie fala dosłownie przykryła kobietę, która w mgnieniu oka zniknęła pod żywiołem. 
 

Spacerowała po plaży

Do internetu trafiło nagranie, na którym widać parę spacerującą po plaży. W pewnym momencie w chłopaka i dziewczyn zaczęły uderzać fale. 

Para w desperacki sposób próbowała wydostać się z wody. Mężczyźnie się to udało, jednak kobieta została przykryta przez wodę. Jej chłopak próbował szukać ukochanej, jednak przez długie minuty bez skutku. 

Szukał swojej dziewczyny pod falami

Mężczyzna próbował odnaleźć swoją ukochaną. Biegał wzdłuż plaży, wypatrując choćby minimalnego znaku świadczącego o tym, że kobieta znajduje się w tym miejscu.

Jak informuje m.in. ladbible.com, dotychczas nie odnaleziono kobiety. Według doniesień świadków moment uderzenia fali wyglądał strasznie. Do zdarzenia doszło w Soczi w Rosji, a para pochodzi z miejscowości Lipieck. 

Poszukiwania trwają

Południowa Regionalna Brygada Poszukiwań i Ratownictwa oznajmiła w komunikacie, że "poszukiwania nie przyniosły obecnie żadnych wyników. Prace trwają”.

Filmik ze zniknięcia kobiety stał się bardzo popularny w internecie. Internauci nie kryją swojego przerażenia. "Woda to potężny żywioł, nie można go lekceważyć", "Była i w sekundę zniknęła", "Ratownicy szukają jej już trzeci dzień", "Podczas burzy na morzu wszystko się może zdarzyć".