Wyprawa Robinson. Słynny program TVNyoutube.com/ Jarosław Stolarczyk (screen)

Pamiętacie program "Wyprawa Robinson"? Prowadził go Hubert Urbański

"Wyprawa Robinson" to kultowy program telewizyjny, który wiele lat temu pokazywała telewizja TVN. Prowadzącym był Hubert Urbański. Grupa ludzi wyjechała na bezludną wyspę, gdzie musieli przetrwać bez pomocy. Pamiętacie?

"Wyprawa Robinson" to program typu reality show, który był pokazywany jesienią 2004 roku na antenie stacji TVN. Można było go oglądać w poniedziałki oraz wtorki o godzinie 21:30. Prowadzącym był Hubert Urbański. Jakie były zasady?

345 osób straciło życie. Dramatyczna wiadomość z Polski, ujawnili tegoroczny, tragiczny bilans po wakacjach345 osób straciło życie. Dramatyczna wiadomość z Polski, ujawnili tegoroczny, tragiczny bilans po wakacjachCzytaj dalej

"Wyprawa Robinson". Co to za program?

W castingu wyłoniono grupę osiemnastu. Było to dziewięć kobiet i dziewięciu mężczyzn. Wszyscy zostali zabrani na daleką wyprawę w nieznane. Zostawiono ich malezyjskich wyspach Rapang, Tengah oraz Mensirip. Następnie podzielono ich na dwie grupy, które ze sobą rywalizowały. Przez dwa miesiące byli zdani jedynie na siebie.

Żyli w ekstremalnych warunkach, wykonywali przeróżne zadania oraz zmagało się ze własnymi słabościami. Po miesiący uczestnicy, którzy nadal byli w grze, połączyli się w jedną grupę i razem zamieszkali na Mensirip. Od tego momentu każdy walczył indywidualnie o nagrody bądź immunitet. Zwyciężczynią była 22-letnia Katarzyna Drzyżdżyk.

Niestety, choć o show było głośno, nie miał dobrych wyników oglądalności. Z tego powodu nie nakręcono więcej edycji. Po latach wrócił na Polsacie pod nazwą "Wyspa przetrwania", ale również nie odniósł sukcesu.

Dzisiaj grzeje: 1. Będzie zmiana w zakazach dla wszystkich Polaków. Znamy termin
2. Radio Maryja nie odpuszcza. Tadeusz Rydzyk poszedł na wojnę, na antenie padły zadziwiające słowa
3. Wszyscy mieli nadzieję do ostatniej chwili. Niestety nie żyje, Zakopane w żałobie

Program został zrealizowany w oparciu o szwedzki program. Oprócz Polski swoją wersję przygotowały między innymi Dania, Norwegia, Holandia, Belgia, Niemcy, Austria, Estonia, Łotwa, Litwa, Rosja, Grecja i Finlandia. Pamiętacie "Wyprawę Robinson"? Lubiliście ten program? Czekamy na wasze opinie na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowca autobusu podczas burzy zobaczył bezdomne psy. Bez wahania złamał wszystkie zasady
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Weszli do opuszczonego domu w środku lasu. Wewnątrz znaleźli rzeczy, o których nawet im się nie śniło
  4. Kasia Tusk pokazała, co robi na plaży. Wszyscy patrzą na 1 szczegół, fanki zielenieją z zazdrości
  5. Steffen Möller zabłysnął w "Europa da się lubić", nagle zapadł się pod ziemię. Wydało się, czym się dziś zajmuje
  6. Najpiękniejszy kot na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju

Następny artykuł