Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika quizy
Turysci.pl > Polska > "Wyjazd musi się zwrócić". Zdradzili "grzeszki" Polaków na all inclusive
Angelika Czarnecka
Angelika Czarnecka 11.02.2024 17:28

"Wyjazd musi się zwrócić". Zdradzili "grzeszki" Polaków na all inclusive

Bufet
shutterstock_KELENY

Z pewnością niejeden słyszał o stereotypach dot. Polaków. Jest ich wiele. Tym razem para tiktokerów opowiedziała o grzeszkach, jakie każdy z nas popełnia podczas wakacji all inclusive. To po prostu trzeba usłyszeć.

Film nawiązuje do obecnego trendu w mediach społecznościowych i jak sami przyznają, o wszystkim mówią oczywiście pół żartem, pół serio.

"Jesteśmy Polakami więc… ". Nowy trend hitem TikToka

W ostatnich tygodniach w mediach społecznościowych bardzo popularny stał się trend “Jestem, więc”. O co w nim chodzi? To określona forma opowieści o swoich przeżyciach oraz punkcie widzenia. Filmiki należy traktować z przymrużeniem oka, bowiem często bazują na krążących w społeczeństwie stereotypach.

Na platformie TikTok nietrudno nie trafić na tego typu nagrania. W zabawie wzięła też udział para podróżników Dominika oraz Tomek i na profilu @gierosyjuniory opowiedzieli, co jako Polacy robią zwykle na wakacjach all inclusive. Obok tego filmu wprost nie można przejść obojętnie. 

Tak zachowują się Polacy na wakacjach all inclusive

“Jesteśmy Polakami na all inclusive, to oczywiste, że dużo jemy, przecież wyjazd musi się zwrócić” - słyszymy na początku filmu. Dominika i Tomek poruszają różne kwestie, począwszy od jedzenia, a skończywszy na opalaniu.

“Jesteśmy Polakami na all inclusive, więc to oczywiste, że po śniadaniu idziemy na drinka, (...) po każdym posiłku musimy zjeść coś słodkiego, (...) większość czasu spędzamy przy barze, (...) nie używamy kremu z filtrem”. - mówią w zabawnym wideo tiktokerzy. 

Internauci komentują wideo

Pod opublikowanym filmikiem pojawiły się pierwsze komentarze. Zdaniem internautów wprost nietrudno się nie zgodzić, z tym, do czego przyznali się tiktokerzy. Tak zachowuje się wielu z nas na wakacjach. “...Więc oczywiste, że o 5 rano rezerwujemy leżaki, kładąc na nich ręczniki”, “to oczywiste, że na każdym posiłku na talerz nakładamy tonę jedzenia, którego i tak nie zjemy”, “Nie wychodzimy z hotelu, żeby nam obiad nie przepadł” - dodają użytkownicy. 
 

Źródło: TikTok @gierosyjuniory