Turysci.pl
wydarzenia porażające sceny

Fot. unsplash.com/@anniespratt

Porażające sceny w autokarze podczas podróży. Wszystko opowiedziała. Nie mieści się w głowie

18 Października 2020

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Wydarzenia, do których doszło w autokarze jadącym do polskiego miasta, wstrząsnęły mediami. Pasażerka, która przeżyła straszne doświadczenie, opowiedziała o wszystkim. Relacja młodej dziewczyny jest szokująca. Obecnie sprawą zajęła się już p

Wydarzenia, które miały miejsce w autokarze jadącym do Wrocławia, zszokowały media. Trudno uwierzyć w to, że takie sytuacje mają miejsce w transporcie. O szokujących doświadczeniach opowiedziała młoda pasażerka. Po tym, jak pojawiła się jej relacja, sprawą zajęła się wrocławska prokuratura. Z wiadomości przekazanych przez Fakt24 wynika, że nastolatka mogła nie być jedyną ofiarą napastnika.

Fakt24 przedstawił wydarzenia, do których doszło w autokarze jadącym do Wrocławia. Zgodnie z relacją 16-letniej pasażerki, dziewczyna miała być molestowana przez siedzącego przed nią mężczyznę. Pasażer miał dopuścić się skandalicznego zachowania nie tylko wobec niej, ale także innej, jeszcze młodszej podróżnej. Sprawa trafiła do wrocławskiej prokuratury. Do niepokojącego zdarzenia doszło w sobotę 10 października.

Bulwersujące wydarzenia w autokarze jadącym do Wrocławia. Pasażer molestował 16-latkę

Wydarzenia miały miejsce w autokarze, który w sobotę 10 października jechał do Wrocławia z Dusseldorfu. 16-letnia pasażerkach wybrała się do miasta na południu Polski, by odwiedzić ojca. Gdy zadzwoniła w nocy do swojego taty, opowiedziała o koszmarze, jaki przeżyła podczas podróży. Z jej relacji wynika, że siedzący przed nią mężczyzna molestował dziewczynę, gdy ta spała. Napastnik miał dotykać jej piersi.

Z wiadomości przekazanych przez „Nową Trybunę Opolską” ojciec polecił 16-letniej córce, by zgłosiła incydent pilotowi autokaru. Jak twierdzi tata nastolatki, personel pojazdu nie zareagował w odpowiedni sposób, bagatelizując całe zdarzenie. Pilotka autokaru twierdzi jednak, że zwróciła uwagę mężczyźnie, który miał dopuścić się szokującego zachowania.

– Pilotka nie pofatygowała się nawet, żeby porozmawiać z tym facetem. Powiedziała tylko, że on ma złotą kartę, a ona nie ma go gdzie przesadzić. Poradziła tylko córce, żeby… zamieniła się z kimś miejscami! – słowa ojca 16-latki cytuje Fakt24.

Później miało dojść do jeszcze bardziej szokujących zdarzeń. Jak relacjonuje ojciec nastolatki, córka zamieniła się miejscami z 13-latki. Okazało się, że ta również miała paść ofiarą molestowania ze strony podejrzanego pasażera. Po tym, jak autokar wjechał do Wrocławia, natychmiast zareagowała policja, która już czekała na pasażerów. Teraz prokuratura wrocławska zajmuje się tą sprawą. Podejrzanemu o doprowadzenie podstępem 16-latki i 13-latki do poddania się tzw. innej czynności seksualnej grozi do 8 lat pozbawienia wolności. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o deportowanych Polakach, którzy zachowywali się skandalicznie za granicą.

Źródło: Fakt24

Podobne artykuły

Polska

Trudne warunki w Beskidach. Zamknięto część wyciągów

Czytaj więcej >
dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >