Wiadomości o kwarantannie narodowejTurysci.pl

Jest decyzja ws. lockdownu Polski. Mateusz Morawiecki ogłosił, ważna wiadomość ws. wyjazdów

Wiadomości, które zainteresują turystów. Premier Mateusz Morawiecki przekazał ważną informację na temat obostrzeń, które zostały wprowadzone jakiś czas temu. Pojawiła się nowa decyzja. Będzie to miało wpływ na podróże.

Wiadomości z ostatnich chwili. Przekazał je premier Mateusz Morawiecki za pośrednictwem mediów społecznościowych. Chodzi o decyzje w związku z pandemią koronawirusa. Przypominamy, że jakiś czas temu zapowiadano możliwość wprowadzenia kwarantanny narodowej. Teraz już wiemy, czy tak się stanie.

Od soboty przez dwa najbliższe weekendy po 13:00. zakaz wychodzenia z domu. Portugalia zwiększa restrykcjeOd soboty przez dwa najbliższe weekendy po 13:00. zakaz wychodzenia z domu. Portugalia zwiększa restrykcjeCzytaj dalej

Wiadomości dla turystów. Decyzja rządu w sprawie kwarantanny

Na swoim profilu na Instagramie premier Mateusz Morawiecki zamieścił film, na których zwraca się do rodaków w sprawie epidemii koronawirusa. Informacje, które przekazał, z pewnością ucieszą wiele osób. Okazuje się, że sytuacja jest coraz lepsza.

- W tym tygodniu, pierwszy raz od dwóch miesięcy, liczba zakażeń zaczęła spadać! Choć stosunek zakażonych - 65/100 000 mieszkańców to wciąż dużo, to jednak pierwszy sygnał stabilizacji i dowód, że nasza strategia i obostrzenia zaczynają przynosić skutek! - czytamy na Facebooku Morawieckiego.

W W "Milionerach" padło pytanie za pół miliona złotych. Łatwizna dla podróżników i fanów architekturyCzytaj dalej

Wniosek z tego jest taki, że kwarantanna narodowa nie zostanie wprowadzona. To dobra informacja zarówno dla turystów, jak i dla osób utrzymujących się z turystyki. Kwarantanna mogłaby zupełnie uniemożliwić przemieszczanie się, a co za tym idzie - podróże. Zarówno te po Polsce jak i zagraniczne, które w czasie nadchodzącego sezonu zimowego, cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Dzisiaj grzeje: 1. Ogłoszono ważny komunikat dla wszystkich klientów. Ogromna złość i rozczarowanie po słowach biura podróży
2. Nieoficjalnie: premier jeszcze dziś ma ogłosić decyzję w sprawie lockdownu. Polki i Polacy wstrzymali oddechy, decyzja wpłynie na życie wszystkich rodzin i nie tylko
3. Z ostatniej chwili: Samolot był już w powietrzu, nagle doszło do porażającej awarii. Za polskimi granicami wszyscy wstrzymali oddech

Morawiecki dodał, że po Po konsultacjach z Radą Medyczną zdecydowano, że jeżeli liczba zakażeń utrzyma się na podobnym poziomie, nie trzeba będzie wprowadzać bardziej radykalnych środków.

- Kochani - wspólnym wysiłkiem wyhamowaliśmy zakażenia tuż przed punktem krytycznym! Dyscyplina działa! Dlatego wciąż proszę i będę prosił - zostańmy w domu. Zasada jest prosta - im mniej kontaktów społecznych, tym mniejsza szansa na zakażenie i wyhamowanie epidemii - dodał premier.

Informacje na ten temat pojawiały się już wcześniej. Informację o niewprowadzeniu kwarantanny narodowej kilka godzin temu ustalił Polsat News. Wielu internautów było zaskoczonych tym faktem. Prawie każdy spodziewał się zakazu przemieszczania się.

Przypominamy, że w ciągu ostatnich tygodni rząd wprowadzał rygorystyczne obostrzenia. W bardzo dużym stopniu dotknęły one branżę turystyczną. Zamknięto hotele, pensjonaty i hostele. Restauracje mogą sprzedawać dania jedynie na wynos. Również miejsca kultury nie mogły przyjmować klientów.

Nowa decyzja rządu z pewnością przywróci nadzieję, że już wkrótce wszystko wróci do normy. Istnieje możliwość, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia nie będą tak straszne, jak wielu sobie wyobrażało. Nadal możliwe będą podróże. Wielu Polaków traktuje okres świąteczny jako idealny czas na urlop.

Do tegorocznych ferii zimowej rozpoczęły się już przygotowania. W polskich górach postanowiono zadbać o bezpieczeństwo turystów, dlatego konieczne będzie zastosowanie się do pewnych zasad. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Niesłychana decyzja Ryanaira. Pasażerowie przecierają oczy ze zdumieniaNiesłychana decyzja Ryanaira. Pasażerowie przecierają oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna stworzył działający miecz świetlny. Fan Gwiezdnych Wojen popisał się niesamowitym wynalazkiem
  2. Przełomowy dokument UE. Realne wsparcie otrzymają tysiące Polaków
  3. W weekend pogoda nie będzie rozpieszczać. Nad Polskę zbliżą się front, który nie zachęci do podróżowania
  4. Ogłaszają weekendowy lockdown. Podali szczegóły. Za polską granicą podjęto decyzję
  5. Zrobili zdjęcie na wycieczce w górach. Nie mogli uwierzyć własnym oczom. Niewiarygodne
  6. Zostawiła niemowlę z kotem i wyszła tylko "na minutkę". Widok, jaki zastała po powrocie sprawił, że dech zaparło jej w piersi
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Źródło: Facebook/ MorawieckiPL

Następny artykuł