Wczasy Agnieszki Włodarczyk błędem?Fot. Instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk wyznała, gdzie spędza wakacje. Narzeka na wszystko

Wczasy w szczycie sezonu były dla polskiej aktorki sporym wyzwaniem. Agnieszka Włodarczyk podzieliła się ze swoimi fanami głównymi problemami w pewnym regionie, wyjątkowo popularnym wśród tegorocznych urlopowiczów. Padła też stanowcza deklaracja.

Wczasy na południu Europy mogą okazać się niemałym utrapieniem. Agnieszka Włodarczyk wybrała się do jednej z najpopularniejszych miejscowości regionu, jednak ścisk, problemy z noclegiem i ceny były zdaniem aktorki problemami nie do przeskoczenia.

Nowy zakaz dla części turystów. Dotyczy tysięcy ludziNowy zakaz dla części turystów. Dotyczy tysięcy ludziCzytaj dalej

Agnieszka Włodarczyk wakacyjnie. Wczasy utrapieniem aktorki?

Jak podają dziennikarze Onetu, w tym roku Agnieszka Włodarczyk postawiła na wczasy m.in. we włoskiej Weronie. Na swoim Instagramie aktorka podzieliła się pewnymi uwagami dotyczącymi warunków w regionie. Zdaniem turystyki, sytuacja jest wyjątkowo niekorzystna, w porównaniu z innymi kurortami. Największą bolączką urlopowiczki była kolejka do znanej atrakcji, która doczekała się już miana kultowej - a w szczycie sezonu - bezlitośnie obleganej.

Aktorka nie ukrywa, że w Weronie balkon Julii ze sztuki Szekspira to punkt obowiązkowy każdego turysty. Niestety, wczasy w znanym wśród literatów regionie nie zakończyły się “zaliczeniem” najważniejszych atrakcji. Według ustaleń Onetu, Agnieszka Włodarczyk ostatecznie nie odwiedziła kultowego balkonu, a jak sama przyznaje - kolejka była na mniej więcej dwie godziny “stania”. Nie były to jednak jedyne utrudnienia podczas urlopu we Włoszech.

Wczasy z problemami. Rada aktorki dla tegorocznych urlopowiczów

Agnieszka Włodarczyk zaznacza, że Werona, jak i cała północ Włoch, w szczycie sezonu nie należy do najlepszych kierunków wakacyjnych. Aktorka ostrzega przed wysokimi cenami, dużym tłokiem, a także deficytem w sklepach. Turystka radzi, aby nieco zmienić swoje urlopowe nawyki żywieniowe lub postawić na wczasy w o wiele mniej obleganej Kalabrii, gdzie była w ubiegłe wakacje. Z wyjazdem trafił z kolei Krzysztof Ibisz, który na swoim Instagramie "reklamował" jedną z europejskich metropolii.

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski zdradził czarny scenariusz, ostrzega Polaków. Będzie nawet 1000 przypadków zachorowań dziennie?
2. Turystyczne miasto w żółtej strefie? Decyzja już jutro
3. Polacy przez pandemię oszaleli na punkcie jednej usługi. Ustawiają się niemal w kolejkach

- Między 14-19 nie ma co jeść, więc najlepiej robić zakupy w marketach i przygotowywać posiłki we własnym zakresie [...]. Nigdy więcej Włochy w sierpniu (za dużo ludzi i mocno wygórowane ceny za noclegi) - relacjonuje swoje wczasy cytowana przez Onet Agnieszka Włodarczyk.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pojawiła się nowa nadzieja polskich skoków narciarskich. To siostrzeniec Adama Małysza
  2. Szumowski tuż po dymisji poszedł do Tadeusza Rydzyka. Zaskakująca postawa, zdobył się na pełną szczerość
  3. Ogłaszają alarm w mieście na polskiej granicy. Co się dzieje?
  4. Będą zmiany na polskiej granicy. Premier Morawiecki potwierdził
  5. Żywioł uderzył w Międzyzdroje. Nie miał litości, służby w akcji
  6. Zrobił z owczarka "żywy kłąb dredów", trzymał go na łańcuchu. Kiedy zapukali do jego drzwi, myślał, że mu się upiecze

Źródło: Onet

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł