Turysci.pl
Wczasy Agnieszki Włodarczyk błędem?

Fot. Instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk wyznała, gdzie spędza wakacje. Narzeka na wszystko

20 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Bartek Wojnowski

Udostępnij:

Wczasy w szczycie sezonu były dla polskiej aktorki sporym wyzwaniem. Agnieszka Włodarczyk podzieliła się ze swoimi fanami głównymi problemami w pewnym regionie, wyjątkowo popularnym wśród tegorocznych urlopowiczów. Padła też stanowcza

Wczasy na południu Europy mogą okazać się niemałym utrapieniem. Agnieszka Włodarczyk wybrała się do jednej z najpopularniejszych miejscowości regionu, jednak ścisk, problemy z noclegiem i ceny były zdaniem aktorki problemami nie do przeskoczenia.

Agnieszka Włodarczyk wakacyjnie. Wczasy utrapieniem aktorki?

Jak podają dziennikarze Onetu, w tym roku Agnieszka Włodarczyk postawiła na wczasy m.in. we włoskiej Weronie. Na swoim Instagramie aktorka podzieliła się pewnymi uwagami dotyczącymi warunków w regionie. Zdaniem turystyki, sytuacja jest wyjątkowo niekorzystna, w porównaniu z innymi kurortami. Największą bolączką urlopowiczki była kolejka do znanej atrakcji, która doczekała się już miana kultowej - a w szczycie sezonu - bezlitośnie obleganej.

Aktorka nie ukrywa, że w Weronie balkon Julii ze sztuki Szekspira to punkt obowiązkowy każdego turysty. Niestety, wczasy w znanym wśród literatów regionie nie zakończyły się “zaliczeniem” najważniejszych atrakcji. Według ustaleń Onetu, Agnieszka Włodarczyk ostatecznie nie odwiedziła kultowego balkonu, a jak sama przyznaje - kolejka była na mniej więcej dwie godziny “stania”. Nie były to jednak jedyne utrudnienia podczas urlopu we Włoszech.

Wczasy z problemami. Rada aktorki dla tegorocznych urlopowiczów

Agnieszka Włodarczyk zaznacza, że Werona, jak i cała północ Włoch, w szczycie sezonu nie należy do najlepszych kierunków wakacyjnych. Aktorka ostrzega przed wysokimi cenami, dużym tłokiem, a także deficytem w sklepach. Turystka radzi, aby nieco zmienić swoje urlopowe nawyki żywieniowe lub postawić na wczasy w o wiele mniej obleganej Kalabrii, gdzie była w ubiegłe wakacje. Z wyjazdem trafił z kolei Krzysztof Ibisz, który na swoim Instagramie "reklamował" jedną z europejskich metropolii.

- Między 14-19 nie ma co jeść, więc najlepiej robić zakupy w marketach i przygotowywać posiłki we własnym zakresie [...]. Nigdy więcej Włochy w sierpniu (za dużo ludzi i mocno wygórowane ceny za noclegi) - relacjonuje swoje wczasy cytowana przez Onet Agnieszka Włodarczyk.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

Źródło: Onet

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Podobne artykuły

bułgaria zaostrza restrykcje

Europa

Bułgaria wprowadza nowe restrykcje dla podróżujących. Dotkną również Polaków

Czytaj więcej >
Czechy i Słowacja zmieniają przepisy graniczne

Europa

Od poniedziałku zmiany na granicach z Czechami i Słowacją

Czytaj więcej >

Europa

Kobieta spadła z klifu w Wielkiej Brytanii. Nie przeżyła

Czytaj więcej >
Test na koronawirusa

Europa

Zakaz przemieszczania się bez negatywnego testu na koronawirusa na Słowacji, zamknięte też hotele

Czytaj więcej >
niemcy chcą zakazu

Europa

Niemcy rozważają całkowity zakaz lotów. "Sprawa się nam wymknęła"

Czytaj więcej >
czy polacy wyjadą do Hiszpanii

Europa

Czy Polacy będą mogli wyjechać do uwielbianego kraju? Premier Hiszpanii stawia warunek

Czytaj więcej >