Turysci.pl
Wczasy polskich gwiazd tym razem w kraju.

Fot. Instagram.com/ malgorzatakozuchowska

Polskie gwiazdy wybrały miejsce na wakacje. Żadna Chorwacja i Grecja

7 Lipca 2020

Autor tekstu:

Bartek Wojnowski

Udostępnij:

Wczasy polskich gwiazd nie ograniczają się do popularnych kurortów na południu Europy. Okazuje się, że duża część “znanych i lubianych” postawiła na wakacje w kraju.

Wczasy popularnych aktorek i influencerek wzbudzają dużo emocji, jednak przykład tych czterech pań pokazuje, że krajowi celebryci nie stawiają wyłącznie na wakacje poza krajem. Co ważne, niektóre gwiazdy postanowiły zabrać ze sobą najmłodsze pociechy.

Polskie wczasy polskich gwiazd

Niektóre gwiazdy polskiego show-biznesu nie poszły w ślady m.in. Kuby Wojewódzkiego i w tym sezonie zrezygnowały z europejskich kurortów. Popularne zarówno z małego, jak i dużego ekranu postanowiły przykładem Michała Koterskiego postawić na wczasy w Polsce. Jak na razie wygrywa polskie morze.

Na wczasy nad Bałtykiem zdecydowała się m.in. Małgorzata Kożuchowska. Na swoim Instagramie umieściła wpis opisujący jej relaks z dala od zgiełku stolicy. Towarzyszy jej synek Jaś oraz pies o imieniu Grey. Na szczęście aktorka zaliczyła obowiązkową kąpiel w polskim morzu, jednak jak sama przyznaje - pogoda jej nie rozpieszczała.

Wczasy nad Wisłą zamiast Europy

Na wczasy w Polsce postawiła również Olga Bołądź. Aktorka podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem ze spływu w Dębkach tuż przy ujściu Piaśnicy. Na Bałtyk zdecydowała się także tancerka Agnieszka Kaczorowska-Pela. Co ważne, towarzyszyła jej córeczka o imieniu Emilka, która pierwsze kroki stawia właśnie na polskich plażach.

Swoje wczasy nad polskim morzem spędza również córka byłego premiera i blogerka modowa Kasia Tusk. Na swoim Instagramie umieściła kilka ujęć z trójmiejskich plaż - m.in. z gdyńskiego Orłowa. Była to też okazja do wspomnień, ponieważ przed wyprowadzką do Brukseli córka Donalda Tuska mieszkała właśnie na północy kraju. Co ciekawe, blogerka podzieliła się również swoimi przemyśleniami na temat polskich turystów.

Źródło: Wirtualna Polska

Podobne artykuły

dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >
Rodzina w Tatrach deptała krokusy

Polska

Turyści deptali krokusy. TPN promuje akcję „Ani kroku(s) dalej!"

Czytaj więcej >