wakacje pracaFot. Pixabay.com/Free-Photos

Idealna praca dla miłośnika podróży. 180 tys. zł i darmowa podróż dookoła świata

Wakacje, na których można zarobić? Niesamowita oferta pracy rozgrzeje wyobraźnię każdego fana podróży. To nie tylko szansa na zwiedzenie całego świata, ale też na zarobienie ponad 180 tysięcy złotych.

Wakacje to wyjątkowy czas, który miłośnicy podróży wykorzystują na rozmaite sposoby. Niektórzy leniuchują i odpoczywają od pracy zawodowej, inni natomiast przeplatają liczne wyjazdy okazjonalnymi zleceniami, dzięki którym zdobywają pieniądze na dalsze wojaże. A gdyby tak połączyć podróż dookoła świata z zarabianiem ogromnych kwot?

Miało mieszkać tam milion osób, a nie ma nikogo. Nowoczesne miasto duchów przerażaMiało mieszkać tam milion osób, a nie ma nikogo. Nowoczesne miasto duchów przerażaCzytaj dalej

Okazuje się, że jest to naprawdę realne. Firma Wowcher poszukuje osoby na stanowisko ambasadora podróży. To idealna okazja, by połączyć wakacje życia z pracą zarobkową. Szczegóły oferty są fascynujące i bez wątpienia rozbudzą wyobraźnię wielu turystów. Co najważniejsze, jest to również okazja do zwiedzenia ogromnej liczby krajów oraz zarobienia ponad 180 tysięcy złotych.

Wakacje połączone z niezwykłą pracą

Jak się okazuje, ambasador podróży w formie Wowcher ma za zadanie w głównej mierze zwiedzać świat i pokazywać to ludziom. Do jego obowiązków należy odwiedzenie w ciągu roku 40 miast i krajów rozsianych po całym globie. Nie chodzi oczywiście wyłączenie o wakacje i odpoczynek - w czasie wojaży trzeba wszystko dokumentować w mediach społecznościowych.

Wszystkie swoje przeżycia trzeba publikować na Instagramie oraz Youtube. Nie trzeba również podróżować samotnie, bo jest nawet możliwość zabrania ze sobą przyjaciół. Dodatkowo osoba, która otrzyma tę pracę, liczyć może na solidną pensję w wysokości około 182 tysięcy złotych. Trzeba jednak spełnić pewne warunki.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać pracę marzeń?

Aby wybrać się w podróż życia, trzeba być osobą pełnoletnią, tzn. mieć ukończone 18 lat. Koniecznie trzeba posiadać również ważny paszport, bo przy wjazdach do wielu krajów okaże się on niezbędny. Ostatnie dwa wymogi z pewnością spełni większość fanów podróży - trzeba kochać poznawanie nowych, wyjątkowych miejsc oraz być aktywnym w mediach społecznościowych.

Jeżeli spełniasz wszystkie te wymagania, nie pozostaje już nic innego, jak tylko aplikować na to wymarzone stanowisko. Skoro praca jest tak niezwykła, nie ma co liczyć też na standardową rozmowę kwalifikacyjną. Musisz natomiast nagrać filmik o długości pół minuty, który ma przekonać firmę, że to właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko. Potem tylko publikujesz go na Instagramie lub Twitterze, oznaczasz firmę Wowcher i czekasz na wakacje marzeń.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Are you ready to take on the job of a lifetime!? Do you want to visit 40 amazing destinations with your best friend as your travel buddy!? Oh, and how would you like to be paid to do it!? Travel across the far corners of the world when you become our new Wowcher Travel Ambassador! We're looking for someone to travel the globe and produce amazing content across YouTube, blogs and social media with a friend in tow (can't choose between your friends? Change up who comes each trip!). In order to apply please submit a short video up to 30 seconds of why you would be the perfect candidate for the role. Videos can be submitted on either a Instagram feed post or Twitter post tagging @Wowcher and must include the hashtag #WowcherDreamJob and #WowcherMysteryHoliday Tag 3 friends or more! All applicants must be following @Wowcher on the social platform their video has been posted on. Deadline 30th December 2019. Please note only those who get through to the next stage will be contacted via direct message. Please contact social@wowcher.co.uk for any queries. Visit here for the full job description: https://bit.ly/2BQP6pR #newjob #jobopportunity #travel #travelambassador #WOW #wowcher

Post udostępniony przez Wowcher (@wowcher)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fani Nutelli będą zachwyceni. Powstał najsłodszy hotel na świecie
  2. Podróż do Doliny Muminków jest możliwa. Nie trzeba nawet wyjeżdżać z kraju
  3. Jeden z najpiękniejszych cudów świata zagrożony? Bardzo smutny widok
  4. Wioska jak z bajki istnieje! Nie ma tam żadnych dróg i samochodów, tylko cisza i spokój
  5. Ekskluzywny hotel w koronach drzew? To nie bajka, czas się pakować
  6. Interaktywny poradnik kulinarny? Jedna strona, a powie Ci wszystko

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł