Turysci.pl
wakacje praca

Fot. Pixabay.com/Free-Photos

Idealna praca dla miłośnika podróży. 180 tys. zł i darmowa podróż dookoła świata

11 Grudnia 2019

Autor tekstu:

Patryk Korzec

Udostępnij:

Wakacje, na których można zarobić? Niesamowita oferta pracy rozgrzeje wyobraźnię każdego fana podróży. To nie tylko szansa na zwiedzenie całego świata, ale też na zarobienie ponad 180 tysięcy złotych.

Wakacje to wyjątkowy czas, który miłośnicy podróży wykorzystują na rozmaite sposoby. Niektórzy leniuchują i odpoczywają od pracy zawodowej, inni natomiast przeplatają liczne wyjazdy okazjonalnymi zleceniami, dzięki którym zdobywają pieniądze na dalsze wojaże. A gdyby tak połączyć podróż dookoła świata z zarabianiem ogromnych kwot? 

Okazuje się, że jest to naprawdę realne. Firma Wowcher poszukuje osoby na stanowisko ambasadora podróży. To idealna okazja, by połączyć wakacje życia z pracą zarobkową. Szczegóły oferty są fascynujące i bez wątpienia rozbudzą wyobraźnię wielu turystów. Co najważniejsze, jest to również okazja do zwiedzenia ogromnej liczby krajów oraz zarobienia ponad 180 tysięcy złotych. 

Wakacje połączone z niezwykłą pracą

Jak się okazuje, ambasador podróży w formie Wowcher ma za zadanie w głównej mierze zwiedzać świat i pokazywać to ludziom. Do jego obowiązków należy odwiedzenie w ciągu roku 40 miast i krajów rozsianych po całym globie. Nie chodzi oczywiście wyłączenie o wakacje i odpoczynek - w czasie wojaży trzeba wszystko dokumentować w mediach społecznościowych. 

Wszystkie swoje przeżycia trzeba publikować na Instagramie oraz Youtube. Nie trzeba również podróżować samotnie, bo jest nawet możliwość zabrania ze sobą przyjaciół. Dodatkowo osoba, która otrzyma tę pracę, liczyć może na solidną pensję w wysokości około 182 tysięcy złotych. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. 

Jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać pracę marzeń? 

Aby wybrać się w podróż życia, trzeba być osobą pełnoletnią, tzn. mieć ukończone 18 lat. Koniecznie trzeba posiadać również ważny paszport, bo przy wjazdach do wielu krajów okaże się on niezbędny. Ostatnie dwa wymogi z pewnością spełni większość fanów podróży - trzeba kochać poznawanie nowych, wyjątkowych miejsc oraz być aktywnym w mediach społecznościowych. 

Jeżeli spełniasz wszystkie te wymagania, nie pozostaje już nic innego, jak tylko aplikować na to wymarzone stanowisko. Skoro praca jest tak niezwykła, nie ma co liczyć też na standardową rozmowę kwalifikacyjną. Musisz natomiast nagrać filmik o długości pół minuty, który ma przekonać firmę, że to właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko. Potem tylko publikujesz go na Instagramie lub Twitterze, oznaczasz firmę Wowcher i czekasz na wakacje marzeń. 

Źródło: Radio ZET

Podobne artykuły

LOT zawiesza połączenia

Na topie

LOT podjął decyzję. Zawieszają część połączeń 25 stycznia

Czytaj więcej >
jak wybrać hotel?

Na topie

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru hotelu? Łatwo można dać się nabrać

Czytaj więcej >
szczepionki prawdziwy hit

Na topie

Seszele zapraszają na urlop. Stawiają jednak warunki

Czytaj więcej >
lotnisko nie mogli

Na topie

Miesiącami żył na lotnisku, bo bał się latać przez koronawirusa. W końcu go przyłapali

Czytaj więcej >
Podróże śladami filmów i seriali

Na topie

Przemek i Magda znaleźli sposób na swoje podróże. Odwiedzają miejsca znane z popularnych filmów i seriali

Czytaj więcej >
Statek marzeń Romance TV

Na topie

Romance TV zabierze Cię w najpiękniejsze miejsca na świecie

Czytaj więcej >