Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika quizy
Turysci.pl > Turystyka > Wakacje last minute za mniej niż 900 zł! Na miejscu all inclusive i 28 stopni
Marlena Kaczmarek
Marlena Kaczmarek 24.11.2023 15:35

Wakacje last minute za mniej niż 900 zł! Na miejscu all inclusive i 28 stopni

Plaża
fot. Klaudia Zawistowska/Turyści.pl

W tym roku biura podróży bardzo rozpieszczają swoich klientów. Ceny last minute są czasami aż "śmiesznie" niskie, czemu dowodzą np. wyjazdy pod koniec listopada czy na początku grudnia. W pakiecie turyści otrzymują all inclusive i świetną pogodę. 

To świetna oferta dla tych, którzy nie lubią przepłacać, a chcą wypocząć w ciepłym kraju. 

Jesienne last minute coraz bardziej popularne

W całej Polsce temperatury są coraz niższe, a obezwładniająca ciemność za oknem od godzin popołudniowych sprawia, że brakuje nam energii do działania. Dobrym rozwiązaniem na tego typu przypadłość jest urlop w ciepłym kraju.

Tegoroczne oferty niektórych all inclusive są naprawdę kuszące. Jak się okazuje, na tych, którzy mogą wyjechać jeszcze w listopadzie czy na początku grudnia, czekają prawdziwe okazje. Jeśli więc zostały wam do wykorzystania w tym roku dni urlopowe, koniecznie skorzystajcie z ofert biur podróży. Nie tylko naładujecie baterie i odpoczniecie, ale też nacieszyć oko pięknymi widokami. 

Last minute za mniej niż 900 zł

Sprawdziliśmy oferty last minute na stronie wakacje.pl. Jak się okazuje, najtańsza okazja kosztuje już... 782 zł! Mowa o tygodniowym pobycie w hotelu Sun&Sea w egipskiej Hurghadzie. Jest to samolotowa oferta all inclusive z wylotem z Katowic, Warszawy lub Poznania w terminie 28.11-5.12.2023. 

W tej samej dacie i miejscowości możecie też udać się za 830 zł/os. do hotelu Dexon Roma. W Sharm El Sheikh za 882 zł/os. wypoczniecie w obiekcie Amar Sina od 3 do 10 grudnia z pełnym wyżywieniem.

Egipt bije rekordy popularności, Turcja depcze mu po piętach

Na tygodniowe wczasy all inclusive do Egiptu możecie polecieć też do Empire Hotel Hurghada za 912 zł/os., El Khan Sharm 945 zł/os., Empire Beach Resort 995 zł/os. czy Aharm Inn Amarein 965 zł/os. 

Jeśli zaś nie chcecie spędzić ostatniego w tym roku urlopu w Egipcie, Turcja ma dla was równie atrakcyjne oferty. Tygodniowe wczasy w Port River w Titreyengöl od 9 do 16 grudnia to koszt 1154 zł/os., a pobyt w Side Story Resort of 25.11 do 2.12 to wydatek rzędu 1177 zł/os. Dodatkowo, za 1192 zł/os. można wybrać się do Tunezji do miejscowości Djerba tuż przed Bożym Narodzeniem, bo od 14 do 21 grudnia. 

Przed wyborem oferty zachęcamy poczytać opinie klientów na temat warunków panujących w hotelu. Niedawno opisywaliśmy historię pana Jerzego, który wybrał się do Egiptu, a na miejscu zastał remont hotelu.