wakacje sieć marketówFot. pxfuel.com/en/free-photo-jmdlh

Sieć marketów alarmuje. Jest niebezpieczny. Setki Polaków kupiło ich produkt specjalnie na wakacje

Wakacje to okres, w którym wielu z nas pozwala sobie na większe zakupy. Zwłaszcza że w sezonie letnim możemy potrzebować różnego rodzaju sprzętu. Popularna sieć marketów skierowała do klientów specjalny apel, w którym ostrzega przed jednym z produktów. Jest niebezpieczny. Wszyscy powinni natychmiast przestać z niego korzystać.

Wakacje to czas, w którym planujemy wyjazdy oraz róże atrakcje. W związku z nieraz musimy wybrać się do sklepu, aby zakupić odpowiedni sprzęt. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób mamy zamiar spędzić wczasy. Jeśli jesteśmy fanami kempingu, to z pewnością przyda nam się przenośna lodówka. W sezonie letnim wielu z nas kupuje również namioty, grille oraz hamaki. Niestety część Polaków będzie musiała przestać używać jednego z produktów.

Koronawirus w kultowym polskim uzdrowisku. Sytuacja jest poważnaKoronawirus w kultowym polskim uzdrowisku. Sytuacja jest poważnaCzytaj dalej

Polacy, którzy planowali w wakacje nurkowanie, mogli kupić między innymi fajkę pływacką. Mowa o konkretnym modelu, jaki w swojej ofercie miała popularna sieć marketów Decathlon. Okazuje się, że produkt nie przeszedł badań specjalistycznych i może powodować niebezpieczeństwo. Sieć wydała już oficjalny komunikat, w którym informuje o tym, by koniecznie przestać z niego korzystać.

Wakacje pod wodą: ta fajka pływacka nie nadaje się do użytku

Jak informuje sieć sklepów Decathlon, wakacje z tym produktem mogą być niebezpieczne. Fajka wodna marki Arena był oferowany przez markety w pierwszej połowie 2020 roku. Po przeprowadzeniu odpowiednich testów okazało się, że produkt jest wadliwy. Fajka posiada kod 865547 (kod matki Arena 001969. Decathol zaapelował również o zaprzestanie korzystania z niego.

- W ramach procesu weryfikacji jakości pracownicy marki Arena zidentyfikowali potencjalne ryzyko oderwania się niewielkiego kawałka materiału wewnątrz rurki w fajce. Zjawisko to występuje tylko w bardzo nielicznych przypadkach, jednak w ramach prewencji i w trosce o bezpieczeństwo użytkowników marka uruchomiła procedurę wymiany potencjalnie wadliwych rurek - apel Decathlona cytuje Radio Zet.

Dzisiaj grzeje: 1. Pojawiają się, gdy nasza wątroba przestaje wyrabiać. Objawy, których absolutnie nie wolno lekceważyć
2. Wielka afera nad polskim morzem. Konsekwencje mogą być druzgocące. Wszyscy umywają ręce
3. WHO podało nowe wytyczne dotyczące noszenia maseczek. Jedna grupa nie powinna ich nosić

Klienci, którzy kupili fajkę pływacką na wakacje, powinni za pośrednictwem serwisu replacement.arenawaterinstinct.com poprosić o bezpłatną wymianę wadliwej części. W razie potrzeby dodatkowych informacji Decathlon kieruje klientów do marki Arena, która odpowiada za opisany powyżej produkt. Komunikat został opublikowany w sprawie fajki pływackiej Arena Snorkel Pro (kolor czarny), która znajdowała się w ofercie sieci sklepów od początku br. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o akcji ratunkowej, która rozpoczęła się po tym, jak świadkowie znaleźli w stawie ciało mężczyzny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niemcy pogrążone w żałobie. Uwielbiana gwiazda zmarła w trakcie snu, miała tylko 40 lat
  2. Joanna Senyszyn ujawniła, co krzyczeli do niej politycy PiS. Skandaliczne słowa
  3. Media podały niebywałe wiadomości o Kim Dzong Unie. Podjął niespodziewaną decyzję, miało być inaczej
  4. Kobieta wyszła z knajpy bez płacenia. Kiedy kelner podszedł do jej stolika aż pobladł
  5. Janusz zbiera nawet 400 grzybów dziennie. Ma genialnie prosty, sekretny trik na grzybobranie, kto by pomyślał
  6. Gołymi rękami wyciągnęli rekina z wody. Doszło do tragedii, wszystko się nagrało

Źródło: Radio Zet

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł