Wakacje w listopadziepikrepo.com

Wakacje w listopadzie. 6 najlepszych miejsc na urlop. Byliście już w którymś z nich?

Wakacje to czas, który kojarzy się ze słonecznym latem. Jednak podróży wcale nie trzeba planować w tym okresie. Nawet teraz, w listopadzie, można zaplanować świetny urlop. Jest kilka miejsc, które zachwycą nawet późną jesienią.

Wakacje to coś, na co czeka wiele osób. Zdecydowana większość realizuje swoje podróżnicze plany w lato, ale nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić. Są też tacy, którzy nie lubią podróżować w sezonie. Alternatywą jest urlop jesienią. Teraz także można zorganizować wspaniały wyjazd. Jest kilka kierunków turystycznych, które to umożliwią.

Wakacje w listopadzie. Gdzie pojechać.

Idealnym miejscem na wakacje jesienią jest hiszpańska wyspa Fuerteventura. W ciągu dnia można liczyć średnio na 26°C, a temperatura wody wynosi około 22°C. Nie jest aż tak gorąco jak latem, ale nadal można wypocząć w słonecznym klimacie. Kolejną wyspą, którą kochają turyści, jest Cypr. Temperatury są podobne jak na Fuerteventurze. Atrakcje Cypru to słoneczne plaże i wiele zabytków pochodzących z czasów starogreckich.

Jeżeli mówimy o Hiszpanii, to trzeba też wspomnieć o Portugalii. Należąca do tego kraju Madera to idealny kierunek w listopadzie. Można wypoczywać na bajecznych plażach, zwiedzać wyspę, wędrując po wzgórzach, lewadach i klifach. To także miejsce, w którym wychował się Cristiano Ronaldo. Jesienią popularnością cieszy się też Izrael. To ciepły kraj położony w Azji, który jest pełen historii. Spodoba się głównie chrześcijanom oraz fanom religii świata.

Jeżeli ktoś oczekuje upałów jesienią, to warto wybrać się do Afryki. Tam na turystów czeka na przykład Maroko. Nawet teraz woda morska ma około 20°C. Będąc tam warto wybrać się na wycieczkę przez piaski Sahary czy choć z daleka podziwiać masywne szczyty Atlasu.

Naszą ostatnią propozycją jest Oman. Podobnie jak Maroko, jest to kraj muzułmański, ale położony w Azji. Słupki termometrów w ciągu dnia średnio sięgają 28°C. Kraj kusi nowoczesną infrastrukturą oraz warunkami do uprawiania sportów wodnych. Jeździcie na wakacje jesienią? Opowiedzcie nam o tym na Facebooku.

Źródło: rankomat.pl

Następny artykuł