TVN dla dzieciWikimedia Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim, w województwie łódzkim, PL,EU, CC0

Spokojna podróż zamieniła się w koszmar. Na zachodzie Polski doszło do porażającego incydentu

TVN poinformował o niepokojącym wypadku drogowym, do którego doszło w województwie dolnośląskim. Samochód osobowy wjechał w bus, w którym przebywały dzieci z opiekunami. Okoliczności, w jakich doszło do wydarzeń, mogą być szokujące. Ze wstępnych doniesień służb wynika, że kierowca spowodował zagrożenie celowo.

TVN 24 przekazał relację z szokującego wydarzenia, do którego doszło w Łagiewnikach w województwie śląskim. W bus, którym podróżowały dzieci wraz z opiekunami, wjechał samochód osobowy marki Audi. Do wypadku doszło we wtorek 28 lipca w godzinach porannych. Według funkcjonariuszy badających okoliczności zdarzenia kierowca audi celowo spowodował zagrożenie. Natomiast lokalne media donoszą, że jest nim ojciec dzieci, które przebywały w busie. Szczegóły sprawy nadal jednak sprawdza policja.

Skandal na polskiej granicy. Oburzona Polka wyjawiła całą prawdę. W głowie się nie mieściSkandal na polskiej granicy. Oburzona Polka wyjawiła całą prawdę. W głowie się nie mieściCzytaj dalej

Jak donosi serwis TVN, wypadek w Łagiewnikach miał miejsce 28 lipca br. po godzinie 7:00. Do wydarzeń doszło na drodze krajowej nr 8, którą przejeżdżał bus. W pojeździe wówczas przebywało 7 osób - w tym 3 dzieci w wieku od 4 do 10 lat. W pewnym momencie w bus wjechało audi, kierowane przez mężczyznę w wieku 32 lat. Po zdarzeniu obaj kierowcy zostali poddani badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Media donoszą, że obaj mężczyźni byli trzeźwi. Funkcjonariusze zasugerowali, że wypadek nie był wynikiem przypadku.

TVN 24 zdało relację z niepokojącego wypadku w Łagiewnikach

Według stacji TVN lokalne media donoszą, że kierowcą audi, który wjechał w bus, jest ojciec znajdujących się w pojeździe dzieci. Te natomiast miały jechać do Włocławka wraz z mamą i babcią. Wiele może wskazywać na to, że 32-latek chciał im uniemożliwić podróż. Tych informacji jednak nie potwierdziła jeszcze policja. Funkcjonariusze, którzy nadal wyjaśniają okoliczności niepokojącego zdarzenia, czekają na zakończenie postępowania w tej sprawie.

- Kierującym audi był mężczyzna w wieku 32 lat. Busem kierował 58-latek, a podróżowały nim jeszcze dwie osoby dorosłe oraz dzieci w wieku od 4 do 10 lat - słowa kom. Marcina Ząbka, oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie cytuje stacja TVN.

- Wszelkie okoliczności tego wypadku będą dopiero sprawdzane - dodaje Marcin Ząbek - Według wstępnych ustaleń uderzenie było celowe.

Dzisiaj grzeje: 1. Jeśli je masz, możesz zarobić ponad 8 tysięcy złotych. Chodzi o pozornie zwykłe 10 groszy
2. Wyjawili, z kim Jarosław Kaczyński spędza urlop. Polityk się wygadał
3. Na wakacyjnym bonie 500 plus można nieźle zarobić? Trzeba jednak poczekać 3 tygodnie

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez TVN kierowca audi został zatrzymany przez policję. Obecnie mężczyzna czeka w policyjnym areszcie na zarzuty. Busem, w którym znajdowały się dzieci z opiekunami, kierował 58-latek. Na szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku wypadku. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o wezwaniu funkcjonariuszy do matki i babci, które przebywały z dziećmi nad wodą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trwa dramatyczna akcja ratunkowa. Na miejscu jest straż i ratownicy, Polska tonie w modlitwach
  2. Wielkie starcie kiboli na autostradzie A4. Policja wszczęła śledztwo, są pierwsze efekty
  3. Emerycie, wiemy, o ile wzrośnie twoje świadczenie. Fatalne wieści dla najuboższych seniorów
  4. Z ostatniej chwili: Wykryto zakażenia na polskim lotnisku
  5. Skandaliczne sceny w Muzeum Auschwitz. Ogromna burza w internecie
  6. Wielkie kontrole nad polskim morzem. Wielu Polaków może mieć ogromne kłopoty
  7. Kamil oszukał wszystkich? Wychodzą na jaw wstrząsające kulisy tresury pumy Nubii, w tle afera o pieniądze

Źródło: TVN 24

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł