Tata zrobił jej zdjęcie. Szokujący elementHappy Read

Tata zrobił córeczce zdjęcie na łódce. Później zobaczył piorunujący szczegół, włosy stają dęba, wcześniej nic nie widział

Tata zrobił zdjęcie córce. Razem byli na długo wyczekiwanych wakacjach i żeglowali po okolicznych wodach. Po pewnym czasie mężczyzna zdał sobie sprawę, co stało się za plecami jego dziecka. Wcześniej nie miał pojęcia, zdjęcie obiegło internet i zrobiło wrażenie na wielu użytkownikach.

Tata, matka i córka znajdowali się na jeziorze. Żeglowali podczas wakacyjnego wypoczynku. Jak to jest na takich wyjazdach, nie zabrakło wielu pamiątkowych zdjęć. Mężczyzna zrobił zdjęcie swojemu dziecku. Później zorientował się, co wydarzyło się w drugim planie. Fotografia stała się hitem internetu.

Media: Od poniedziałku nowe zakazy w Polsce. Ujawnili szczegóły, uderzą w miliony Polaków, odczują je również turyściMedia: Od poniedziałku nowe zakazy w Polsce. Ujawnili szczegóły, uderzą w miliony Polaków, odczują je również turyściCzytaj dalej

Tata zrobił jej zdjęcie. Zaskakujący element

Zdjęcia z wyjazdów nie są niczym niezwykłym. Bez zastanowienia stwierdzić można, że robią je miliony turystów i podróżników z całego świata. Mają być idealną pamiątką, za którą zwykle nic się nie płaci, a do której chętnie wraca się po latach. No również doskonały sposób na pokazanie swoich przeżyć bliskim i rodzinie. Czasem jednak trafiają się fotografie, na których uchwycić można o wiele więcej, niż się planowało.

Bohaterką zdjęcia, o którym swego czasu głośno było w internecie, jest 3-letnia Lily. To wyczekiwane dziecko Katy i Boba. Niespodziewanie urodziła się w 32. tygodniu ciąży. Przed narodzeniem Lily, małżeństwo często żeglowało, a później zrezygnowali z tej rozrywki ze względu na zdrowie córki. Po trzech latach w końcu zdecydowali się na zabranie dziecka na żeglugę. Opływali francuskie wybrzeże.

Spędzali razem cudowne chwile i nie mieli pojęcia, że tuż za ich plecami dzieją się niewiarygodne rzeczy. Gdyby nie jedna, przypadkowa fotografia, nigdy mogliby się o tym nie dowiedzieć. Nawet w chwili pozowania nie przypuszczali, że właśnie uwieczniają coś wyjątkowego.

Magda jest we Francji, ale nie wytrzymała, wyznała całą prawdę. Ręce opadają, co się dziejeMagda jest we Francji, ale nie wytrzymała, wyznała całą prawdę. Ręce opadają, co się dziejeCzytaj dalej

Kiedy matka posadziła córkę obok silnika z drążkiem do sterowania, ojciec zrobił jej przepiękne zdjęcie. Zachwyceni szybko opublikowali swoje dzieło w mediach społecznościowych, w których pojawił się duży odzew.

Początkowo były to pozytywne komentarze znajomych rodziny, którzy zachwycają się piękną fotografią oraz miłym czasem, który rodzina spędzała razem. Po czasie jednak fotografia zaczęła przyciągać uwagę coraz większej grupy odbiorców i wyciekła poza krąg znajomych rodziny. Jak się okazało, rodzice uchwycili niesamowity moment, czego w ogóle nie byli na początku świadomi.

Na zdjęciu widać, że za plecami dziewczynki pojawił się dziwny, ciemny kształt. Po lepszym przypatrzeniu się widać, że jest to wieloryb. Jest to odkrycie przełomowe, ale również wyjątkowo niepokojące. Choć nie stanowił on zagrożenia dla rodziny, problem był zupełnie gdzie indziej.

Będą problemy w przemieszczaniu się po Polsce. Znamy szczegóły, pilna wiadomość dla PolakówBędą problemy w przemieszczaniu się po Polsce. Znamy szczegóły, pilna wiadomość dla PolakówCzytaj dalej

Jak się jednak okazuje, ssak w ogóle nie powinien się znajdować w miejscu wypoczynku szczęśliwej rodziny. Para, po uświadomieniu sobie prawdy, powiadomiła natychmiast odpowiednie służby o odkryciu internautów. Na plażę przyjechała straż, policja oraz nurkowie. Nie zabrakło też marynarki wojennej.

Okazało się, że sprawa była o wiele poważniejsza, niż na początku zakładano. Potężny wieloryb miał kłopoty i trzeba mu było jak najszybciej pomóc. Gdyby nie spostrzegawczość internetowych odbiorców zdjęcia, cała historia mogła by się skończyć o wiele gorzej.

Dzisiaj grzeje: 1. Co znowu wyprawia Martyniuk? Padły ostre i dobitne słowa o naszym kraju, podjął decyzję, wyjedzie z kraju?
2. Rząd planuje znowu podwyższyć akcyzę na wybrane produkty. Eksperci wieszczą katastrofę
3. Śnieg i mróz uderzą w Polskę. Wiemy kiedy, zostało bardzo mało czasu

Wieloryb nie chciał odpłynąć w głąb akwenu. Jak odkryli nurkowie, ssak zaplątał się w ogromną ilość śmieci. Ocenili, że wieloryb zachowywał się spokojnie, tak jakby oczekiwał na pomoc. Akcja odplątywania zwierzęcia zakończyła się na szczęście pomyślnie i ostatecznie udało się go wyprowadzić na otwarte morze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Allegro z ogromnym udogodnieniem. Klienci są zachwyceni
  2. “W mordę jeża!” - powiedziałby serialowy Boczek. Wspominając Dariusza Gnatowskiego, trudno zapomnieć o jego kultowych tekstach
  3. Zakaz wychodzenia z domu, zamykają sklepy, zaczyna się mały lockdown. U naszych sąsiadów radykalne zmiany
  4. Relacja Tomasza z Chin wszystko ujawnia. Mało kto wie, jak jest naprawdę, przecieramy oczy ze zdumienia
  5. Stało się, rząd podjął ostateczną decyzję ws. wyjazdów 1 listopada. Nie wszystkim się spodoba
  6. Brzeg. Policja rozbiła nielegalną fabrykę szczeniąt. Hodowcy chcieli zbić na nich fortunę, więzili ponad 70 zwierząt
  7. Gołąbki Kuronia są mistrzostwem. Prześwietny przepis został ujawniony, proste i obłędne w smaku

Źródło: wszystko-o-wszystkim.life

Następny artykuł