Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Poradnik podróżnika > “Sporo lotów poniżej 200 zł”. Strona, którą linie lotnicze nie chcą, żebyś znał
Angelika Czarnecka
Angelika Czarnecka 02.05.2024 18:32

“Sporo lotów poniżej 200 zł”. Strona, którą linie lotnicze nie chcą, żebyś znał

lotnisko
Fot. Canva/652234, TikTok/dominik.kloska

Nikt nie lubi przepłacać za podróże. Jednak nie każdy wie, jak i gdzie szukać atrakcyjnych cenowo biletów lotniczych. Istnieje natomiast strona internetowa, która pomaga sporo zaoszczędzić. “Linie lotnicze nie chcą, abyś znał tę stronę z najtańszymi lotami” - słyszmy na początku nagrania Dominika Kloski na TikToku.

Gdzie szukać tanich lotów?

Zorganizowane wycieczki all inclusive nie wychodzą z mody, szczególnie te “last minute”, kiedy to możemy trochę zaoszczędzić. Coraz więcej Polaków decyduje się jednak podróżować “na własną rękę”, samemu kupując bilet lotniczy, rezerwując nocleg i planując cały pobyt za granicą.

To dobry sposób, by po taniości wyjechać na wyczekiwane wakacje. Oczywiście dużo zależy od terminu, jaki wybierzemy, bowiem ceny biletów lotniczych mogą ogromnie się od siebie różnić. Pytanie tylko, jak i gdzie w takim razie szukać tanich lotów?

Strona z tanimi biletami lotniczymi

Z pomocą przychodzi strona internetowa AZair.com. “Wyszukuj tanich lotów po Europie, Morzu Śródziemnym i Azji. AZair łączy tanich przewoźników i spośród mnóstwa możliwych połączeń wybiera najtańsze opcje. Dzięki AZair najtańsze loty nie będą się już przed Tobą ukrywać” - czytamy na stronie głównej.

O tym jak korzystać z tej platformy opowiedział na TikToku Dominik Kloska podróżnik, który chętnie dzieli się swoimi wskazówkami dot. latania. “Najpierw wpisujesz skąd i dokąd chcesz lecieć. Ja uwielbiam opcję: Zabierz mnie gdziekolwiek. Można zaznaczyć takie dane jak przedział czasowy, w którym strona ma wyszukać loty, długość pobytu, liczbę podróżnych i liczbę przesiadek. W ten sposób można znaleźć sporo lotów poniżej 200 zł” - zdradza tiktoker.

Internauci to sprawdzili

W komentarzach pod opublikowanym filmem posypały się komentarze, nie wszystkie były pozytywne. Choć niektórzy przyznali, że od lat korzystają ze strony w celu znalezienia tanich biletów, to inni raczej ją omijają. Zdaniem tych drugich, najlepszym rozwiązaniem mimo wszystko jest rezerwacja lotów bezpośrednio u przewoźnika.

@dominik.kloska 🤯 Strona z mega tanimi lotami ✈️ opcja: „zabierz mnie gdziekolwiek” inspiruje do wybrania kierunku podróży 😉 #lot #podróże #podróżniczetipy #lotnisko #linielotnicze #tanieloty #fly_with_dominik ♬ dźwięk oryginalny - Fly_With_Dominik

Źródło: Tiktok/dominik.kloska, azair.com