Turysci.pl
ryanair koszmarna pomyłka

Fot. pixabay.com/ pagarau

Koszmarna pomyłka Ryanair. Nikt jej nie powstrzymał, stało się

19 Października 2020

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Ryanair popełnił fatalny błąd, który skończył się źle dla pasażerki. Wszystko miało skończyć się zupełnie inaczej. Nikt jej nie powstrzymał, nikt nawet nie zareagował, skandal.

Ryanair jest jedną z najpopularniejszych linii lotniczych wśród osób, które chcą niskim kosztem dostać się na niedalekie lotnisko. Jedna z pasażerek nie będzie z pownością dobrze wspominać swojej podróży z irlandzkim przewoźnikiem. Obsługa popełniła poważny błąd.

Pracownicy linii Ryanair popełnili błąd

Felerny lot odbył się 18 października o godz. 7.10. 30-letnia pasażerka chciała dostać się do Walencji z Londynu, aby odwiedzić swojego chłopaka. Boarding na jej lot odbywał się przy bramce nr 44, a ona udała się do nr 54. Karta pokładowa została poprawnie zeskanowana, a nikt z pracowników linii nie zwrócił uwagi, że nie jest to jej samolot.

– Nie rozumiem, w jaki sposób mój bilet został zeskanowany i wpuszczono mnie do samolotu – mówi w rozmowie z “Daily Star” 30-letnia Inka Fileva. – Mój bilet był sprawdzany kilka razy, a na pokładzie spytałam nawet obsługi, kiedy dolecimy do Walencji. Powiedziano mi, że 2 godziny i 15 minut.

Samolot, do którego wsiadła pasażerka leciał w rzeczywistości nie do Walencji, a do Kijowa. Fileva po starcie samolotu zasnęła i obudziła się przy lądowaniu. Na miejscu zrobiło się już tylko gorzej.

– Byłam przerażona. Policja zaczęła mnie wypytywać o paszport, ale nikt nie mówił po angielsku. Najdziwniejsze jest to, że podróżowałam z moim dowodem osobistym, ale w plecaku miałam paszport, więc po prostu podstemplowano mi go i praktycznie wygoniono z terminala – mówi. – Pokazywałam im mój bilet do Walencji. Nikt nie mógł uwierzyć, jak do tego doszło – mówi.

Ostatecznie kobiecie pomogła obsługa lotniska, która skontaktowała się z biurem Ryanaira. Udało się załatwić lot do Londynu, a stamtąd do Walencji na poniedziałek. Załatwienie wszystkich formalności oraz hotelu na lotnisku zajęło jednak ponad 6 godzin.

Źródło: Fly4Free

Podobne artykuły

dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >
Ksiądz błogosławił w Szczyrku

Polska

Ksiądz ze Skrzycznego błogosławił turystom i mieszkańcom. Mogli cieszyć się Beskidami

Czytaj więcej >