ryanair koszmarna pomyłkaFot. pixabay.com/ pagarau

Koszmarna pomyłka Ryanair. Nikt jej nie powstrzymał, stało się

Ryanair popełnił fatalny błąd, który skończył się źle dla pasażerki. Wszystko miało skończyć się zupełnie inaczej. Nikt jej nie powstrzymał, nikt nawet nie zareagował, skandal.

Ryanair jest jedną z najpopularniejszych linii lotniczych wśród osób, które chcą niskim kosztem dostać się na niedalekie lotnisko. Jedna z pasażerek nie będzie z pownością dobrze wspominać swojej podróży z irlandzkim przewoźnikiem. Obsługa popełniła poważny błąd.

Pracownicy linii Ryanair popełnili błąd

Felerny lot odbył się 18 października o godz. 7.10. 30-letnia pasażerka chciała dostać się do Walencji z Londynu, aby odwiedzić swojego chłopaka. Boarding na jej lot odbywał się przy bramce nr 44, a ona udała się do nr 54. Karta pokładowa została poprawnie zeskanowana, a nikt z pracowników linii nie zwrócił uwagi, że nie jest to jej samolot.

– Nie rozumiem, w jaki sposób mój bilet został zeskanowany i wpuszczono mnie do samolotu – mówi w rozmowie z “Daily Star” 30-letnia Inka Fileva. – Mój bilet był sprawdzany kilka razy, a na pokładzie spytałam nawet obsługi, kiedy dolecimy do Walencji. Powiedziano mi, że 2 godziny i 15 minut.

Samolot, do którego wsiadła pasażerka leciał w rzeczywistości nie do Walencji, a do Kijowa. Fileva po starcie samolotu zasnęła i obudziła się przy lądowaniu. Na miejscu zrobiło się już tylko gorzej.

– Byłam przerażona. Policja zaczęła mnie wypytywać o paszport, ale nikt nie mówił po angielsku. Najdziwniejsze jest to, że podróżowałam z moim dowodem osobistym, ale w plecaku miałam paszport, więc po prostu podstemplowano mi go i praktycznie wygoniono z terminala – mówi. – Pokazywałam im mój bilet do Walencji. Nikt nie mógł uwierzyć, jak do tego doszło – mówi.

Ostatecznie kobiecie pomogła obsługa lotniska, która skontaktowała się z biurem Ryanaira. Udało się załatwić lot do Londynu, a stamtąd do Walencji na poniedziałek. Załatwienie wszystkich formalności oraz hotelu na lotnisku zajęło jednak ponad 6 godzin.

Źródło: Fly4Free

Następny artykuł