Turysci.pl
Przemek Kossakowski ogromne rozczarowanie

Fot. Instagram @przekossakowski

Ogromne rozczarowanie dla Przemka Kossakowskiego. Miało być pięknie, nie przewidział jednego, współczujemy

15 Października 2020

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Przemek Kossakowski przeżył niedawno ogromne rozczarowanie. Miało być pięknie, ale dokumentalista nie przewidział jednej rzeczy. Fani spieszą z wyrazami współczucia. Początkowo ukochany Martyny Wojciechowskiej zakładał, że będzie zupełnie inaczej.

Przemek Kossakowski to jeden z najbardziej sympatycznych podróżników i dziennikarzy w Polsce. Fani oszaleli na wieść, że zaręczył się inną, równie uwielbianą przez Polaków podróżniczką, Martyną Wojciechowską. Oboje pasują do siebie jak mało kto. Niedawno w mediach społecznościowych Przemek jednak opublikował przykrą informację. Dokumentalista przeżył ogromne rozczarowanie. Zakładał, że będzie zupełnie inaczej. Jego zdjęcie i komentarz mówią wszystko.

Nie jest żadną tajemnicą, że Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska nie mogą usiedzieć w miejscu. Para często podróżuje zarówno razem, jak i osobno, zwiedzając interesujące oraz przepiękne miejsca na całym świecie. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że niedawno Przemek postanowił wybrać się do Portugalii. Dziennikarz zakładał jednak, że jego wyprawa będzie przebiegała w zupełnie innych warunkach. Na miejscu przeżył wyraźne rozczarowanie.

Przemek Kossakowski pojechał do Portugalii i przeżył wielki zawód. Opublikował szczery wpis

Przemek Kossakowski postanowił spędzić urlop w malowniczej Portugalii. Jak sam zaznaczył w opublikowanym wpisie, zauważył, że wiele gwiazd polskiego show-biznesu w ostatnim czasie wybrało się do pięknych krain, aby tam odetchnąć w kojącym klimacie. Potwierdziły to zdjęcia umieszczone w mediach społecznościowych takich osób jak Magda Gessler. Kossakowski jednak zaskoczył fanów, publikując zupełnie inną fotografię i dodając do niej szczery komentarz.

– Niewiele jest niższych złośliwości ponad tą, kiedy w słotnej polskiej jesieni, ktoś jedzie na południe aby następnie torturować bliźnich przez publikację zdjęć na których pozuje na tle zalanego słońcem bezkresu oceanu. I konieczne musi na tym zdjęciu być też błękitne niebo. Tak, ludzie tak robią, to mało przyjemne. I złośliwe. Ponieważ jednak złośliwość to moje drugie imię, też tak zrobiłem. Pojechałem na południe, a teraz publikuję zdjęcie na którym pozuje na tle oceanu. Błękitne niebo i słońce też gdzieś tam jest. Przynajmniej tak twierdzą miejscowi… – czytamy na Instagramie Przemka Kossakowskiego.

Chociaż Portugalia kojarzy się nam raczej z wiecznie świecącym słońcem, turkusowym morzem i wysokimi temperaturami, Przemek Kossakowski miał wielkiego pecha, ponieważ nie trafił na dobrą pogodę. Na opublikowanym zdjęciu widać, że panuje szara aura, a dziennikarz ma na sobie kurtkę przeciwdeszczową. Nic dziwnego, że poczuł zawód, chociaż jego wpis należy brać z dystansem, ponieważ jest ironiczny.

Dużo więcej szczęścia niż Przemek Kossakowski mieli Magda Gessler oraz Robert Makłowicz, którzy choć powoli kończą urlopy, to trafili na idealne warunki. O ich wakacjach pisaliśmy w innym artykule.

Źródło: onet.pl

Podobne artykuły

Polska

Trudne warunki w Beskidach. Zamknięto część wyciągów

Czytaj więcej >
dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
Rodzina w Tatrach deptała krokusy

Polska

Turyści deptali krokusy. TPN promuje akcję „Ani kroku(s) dalej!"

Czytaj więcej >