Przemek Kossakowski poległ w starciuinstagram.com/ martyna_world

Przemek Kossakowski rozłożony na łopatki. Nie miał szans w starciu, jest nagranie

Przemek Kossakowski to popularny podróżnik oraz mąż Martyny Wojciechowskiej. W swoim programie telewizyjnym dzieli się turystycznymi przygodami. Tym razem opowiedział o pewnym starciu. Jak mówi, nie miał szans.

Przemek Kossakowski jest prawdziwą gwiazdą telewizji TTV. Niedawno mogliśmy oglądać program "Down the road. Zespół w trasie", w którym razem z szóstką osób chorych na zespół Downa wyruszył w podróż po sześciu krajach. Teraz jes program z jego udziałem "Usłyszcie nas!". To właśnie tam przeżył wyjątkowe starcie.

Niebywałe, co robią Polacy, by obejść obostrzenia. Słowa właściciela hotelu powalająNiebywałe, co robią Polacy, by obejść obostrzenia. Słowa właściciela hotelu powalająCzytaj dalej

Przemek Kossakowski pokonany. Nie miał szans

"W życiu mężczyzny najgorsze są chwile, kiedy rzeczywistość surowo weryfikuje jego dobre mniemanie o sobie" - napisał na swoim profilu na Instagramie słynny podróżnik oraz pokazał nagranie ze swojego przegranego starcia.

Na filmie można zobaczyć, jak Kossakowski siłuje się na rękę z kobietą, którą poznał podczas jednej z podróży. Przemek przegrał starcie podobnie jak inni panowie, którzy postanowili zmierzyć się z bohaterką programu.

"Nie chciałabym być mężem tej dzielnej pani" - napisał jeden z internautów. Posypało się mnóstwo komentarzy, w których ludzie wyrazili podziw dla silności uczestniczki programu "Usłyszcie nas!". Sam Kossakowski też podszedł do tematu z dystansem. Nagranie można zobaczyć niżej.

Programy, które zachwycą turystów

Przemek Kossakowski, podobnie jak jego świeżo poślubiona żona, Martyna Wojciechowska, jest jednym z ulubionych podróżników Polaków. Swoimi doświadczeniami dzieli się w programach turystycznych emitowanych na antenie kanały TTV.

Jednym z jego najbardziej znanych formatów był program „Kossakowski. Szósty zmysł”. Podróżnik przemierzał w nim różne kraje Europy i spotykał się ze znachorami. Odwiedził w ten sposób między innymi Ukrainę, Rosję czy państwa Bałkanów.

Podróżnik ma na swoim koncie również inne programy w TTV, między innymi „Kossakowski. Być jak…”, „Kossakowski. Inicjacja”, „Kossakowski. Wtajemniczenie”, „Kossakowski. Nieoczywiste” oraz najnowszy „Down the road. Zespół w trasie”, który ma doczekać się kolejnego sezonu.

Przy okazji tego ostatniego tytułu Kossakowski udzielił wywiadu, w którym zdradził, czego nauczyły go podróże. - Mauczyłem się tego, że w naszym świecie, w którym cały czas mamy usta pełne frazesów o mówieniu prawdy i o mówieniu o emocjach, tak naprawdę w ogóle tego nie robimy, a oni są mistrzami, jeżeli o to chodzi. Jeżeli chcesz usłyszeć prawdę, idź do człowieka z zespołem Downa - mówił Przemek.

Od soboty przez dwa najbliższe weekendy po 13:00. zakaz wychodzenia z domu. Portugalia zwiększa restrykcjeOd soboty przez dwa najbliższe weekendy po 13:00. zakaz wychodzenia z domu. Portugalia zwiększa restrykcjeCzytaj dalej

- My uwielbiamy mówić o tym, co jest ważne, ale jak tylko to powiemy, to przechodzimy do porządku dziennego, ponieważ mówienie prawdy jest szalenie trudne. Oni nauczyli mnie, że to wcale tak nie jest. Prawda może przyjść naturalnie - kontynuował.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy muszą czekać na zmiany aż do czerwca 2021. Ogromne rozczarowanie po wiadomości przekazanej przez LOT
2. Ministerstwo Zdrowia alarmuje Polki i Polaków. Chodzi o maseczki, pilnie ostrzegają wszystkich
3. TVN: Będzie nowy obowiązek, zaostrzają przepisy przez pandemię. Za granicą sytuacja jest coraz gorsza, będą kłopoty na granicach

- Wcale nie trzeba się jej obawiać i jeżeli ktoś prawdy nie docenia, to znaczy, że na nas nie zasługuje. Tego mnie nauczyli - posumował swoje turystyczne przeżycia z chorymi - dodał w rozmowie z TVN.

W W "Milionerach" padło pytanie za pół miliona złotych. Łatwizna dla podróżników i fanów architekturyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna stworzył działający miecz świetlny. Fan Gwiezdnych Wojen popisał się niesamowitym wynalazkiem
  2. Przełomowy dokument UE. Realne wsparcie otrzymają tysiące Polaków
  3. W weekend pogoda nie będzie rozpieszczać. Nad Polskę zbliżą się front, który nie zachęci do podróżowania
  4. Ogłaszają weekendowy lockdown. Podali szczegóły. Za polską granicą podjęto decyzję
  5. Zrobili zdjęcie na wycieczce w górach. Nie mogli uwierzyć własnym oczom. Niewiarygodne
  6. Zostawiła niemowlę z kotem i wyszła tylko "na minutkę". Widok, jaki zastała po powrocie sprawił, że dech zaparło jej w piersi
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Źródło: SuperExpress, TVN

Następny artykuł