Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Na topie > Polka wsiadła do samolotu Lufthansy lecącego do Bangkoku i ślad po niej zaginął. Policja apeluje o pomoc
Marlena Kaczmarek
Marlena Kaczmarek 20.09.2023 14:36

Polka wsiadła do samolotu Lufthansy lecącego do Bangkoku i ślad po niej zaginął. Policja apeluje o pomoc

Zaginiona Aneta Szubryt
fot. Zaginieni przed laty, Facebook

14 września 23-letnia Aneta Szubryt wyszła z domu we Wrocławiu i miała udać się do Bangkoku na pokładzie linii Lufthansa. Kobieta dotychczas nie skontaktowała się z rodziną. Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy tego dnia lecieli tym samym samolotem.

Prośba o pomoc jest też skierowana do osób przebywających w Tajlandii. 

Aneta Szubryt wyszła z domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną

14 września w czwartek ok. godz. 8 rano 23-letnia Aneta Szubryt była widziana po raz ostatni we Wrocławiu przy ul. Zachodniej. Następnie kobieta miała udać się do Tajlandii. 

Według doniesień bliskich, 23-latka miała tego dnia wsiąść do samolotu Lufthansy lecącego z Wrocławia do Monachium, a następnie z Monachium do Bangkoku. Kobieta dotychczas nie nawiązała kontaktu z rodziną ani nie wróciła do miejsca zamieszkania. 

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu 23-letniej Anety Szubryt

"Zwracamy się z prośbą do osób, które w dniu 14.09.2023 leciały liniami Lufthansa z Wrocławia do Monachium o godz. 17:50 oraz tymi samymi liniami z Monachium do Bangkoku Suvarnaghumi LOT LH772 odlatującym 14.09.2023 o godz. 22:25 o kontakt na naszą skrzynkę" - czytamy na facebookowej stronie Zaginieni przed laty.

"Prośba skierowana jest również do osób przebywających na terenie Tajlandii" - dodano. 

23-letnia Aneta Szubryt mierzy ok. 172 cm, ma rude włosy do ramion, niebieskie oczy i jest normalnej budowy. "Na dekolcie ma tatuaż w kształcie kwiatka, na prawym udzie kolorowy o nieznanym kształcie oraz na wewnętrznej stronie nadgarstka, tatuaż w kształcie znaku zapytania. Ponadto posiada kolczyk w nosie oraz w dolnej wardze" - dodaje st. asp. Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Osoby, które posiadają informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Stare Miasto pod numerem tel. 47 871 31 31 lub redakcją Zaginieni przed laty. Anonimowość gwarantowana.

Rysopis zaginionej

23-letnia Aneta Szubryt mierzy ok. 172 cm, ma rude włosy do ramion, niebieskie oczy i jest normalnej budowy. "Na dekolcie ma tatuaż w kształcie kwiatka, na prawym udzie kolorowy o nieznanym kształcie oraz na wewnętrznej stronie nadgarstka, tatuaż w kształcie znaku zapytania. Ponadto posiada kolczyk w nosie oraz w dolnej wardze" - dodaje st. asp. Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. 

Osoby, które posiadają informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Stare Miasto pod numerem tel. 47 871 31 31 lub redakcją Zaginieni przed laty. Anonimowość gwarantowana.