Polacy nie wiedzielipixabay.com vperemencom

Wielka zmiana w Polsce już za 10 dni. Tysiące Polaków nie wie, bardzo ważna wiadomość

Polacy będą bardzo zaskoczeni. Właśnie zapadła decyzja, o ktorej mało kto miał pojęcie. Już 18 października wszystko się zacznie, lepiej wiedzieć wcześniej.

Polacy mogą się bardzo zdziwić nadchodzącymi zmianami. Wszystko zacznie się już 18 pażdziernika, choć mało kto wiedział, że nadchodzi zmiana. Wszystko przez rekordowe w ostatnich dniach zakażenia koronawirusem i umieszczenie całego kraju w żółtej strefie. Zmiany odczują głównie podróżujące osoby.

Będą kolejne obostrzenia w Polsce. Członek rządu potwierdził, uderzą w Polaków szykujących wyjazdy na zimowe urlopyBędą kolejne obostrzenia w Polsce. Członek rządu potwierdził, uderzą w Polaków szykujących wyjazdy na zimowe urlopyCzytaj dalej

Polacy nie spodziewali się zmiany

W sieci pojawił się tweet Sebastiana Ogórka, który zwraca uwagę na poważny problem w pociągach PKP. Mimo pandemii, która coraz bardziej daje się we znaki Polakom, organizacja przejazdów w pociągach pozostawia wiele do życzenia. Według posta jeden z wagonów jest pełny pasażerów, którzy stłoczeni siedzą jeden koło drugiego, podczas gdy drugi jest zupełnie pusty. Autor wpisu zwraca uwagę, że powinno to wyglądać zupełnie inaczej, a wszystkie osoby powinny być równomiernie rozsadzone tak, by zachować zasady dystansu społecznego.

Nie żyje, żałoba w Zakopanym i Kościelisku. Wielki talent nie żyje, mieszkańcy regionu i turyści będą go wspominaćNie żyje, żałoba w Zakopanym i Kościelisku. Wielki talent nie żyje, mieszkańcy regionu i turyści będą go wspominaćCzytaj dalej

- Pół roku nie wystarczyło PKP Intercity, aby zrobić system do rozsądzania dalej od siebie pasażerów. Mój wagon praktycznie z każdym rządkiem zajętym. A dalej pustka... - napisał.

PKP postanowiło odpowiedzieć na stawiane zarzuty. Wypowiedź przewoźnik zamieścił na swoim Twitterze.

- W przypadku połączeń realizowanych składami zespolonymi w tym m.in. pojazdami Pendolino istnieje możliwość skorzystania z graficznego schematu wyboru miejsca, zawierającego podgląd aktualnie zajętych miejsc w pociągu - stwierdzono.

Zmiany już niedługo

Problem z rozsadzaniem pasażerów od dawna budził wiele wątpliwości u części Polaków. Nie jeden raz zadarzała się sytuacja, na jaką zwrócił uwagę Pan Sebastian. Bywało, że jeden z wagonów był przeładowany, podczas gdy inny był zupełnie pusty. Jak zapewnia PKP, dokładnie za 10 dni wszystko ma się zmienić.

Dzisiaj grzeje: 1. Podjęli decyzję. Wraca nauczanie zdalne i zaostrzone restrykcje. Kolejny nasz sąsiad musiał podjąć odważną decyzję
2. Widzowie przełączając wczoraj TVP na TVN oniemieli. Kto tak naprawdę był u Danuty Holeckiej?
3. Gwiazdor disco polo potrącił kobietę na pasach. Wypoczywała w Ciechocinku, dramat

- Nowy sposób przydzielania miejsc obowiązuje na połączenia, które są realizowane od 18 września br. Rozwiązanie to będzie w pełni widoczne od 18 października br., co ma związek z 30-dniowym okresem przedsprzedaży na przejazdy w relacjach krajowych - można przeczytać w komunikacie prasowym.

Mało kto wiedział o zamiarach przewoźnika, jednak trzeba przyznać, że takie rozwiązanie powinno okazać się zadowolające dla większości podróżujących. na pewno będzie o wiele bezpieczniejsze niż jazda w tłumie. Można tylko trzymać kciuki, aby nowy system udało się planowo wdrożyć w życie. Oby pbeszło się bez paniki i skandalu, jak w przypadku pożaru w pociągu.

Stało się, wprowadzają lockdown, ma trwać 4 tygodnie. Władze europejskiego kraju podjęły decyzjęStało się, wprowadzają lockdown, ma trwać 4 tygodnie. Władze europejskiego kraju podjęły decyzjęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pracownica schroniska nie wiedziała, że jest nagrywana. Wideo z monitoringu pokazało prawdę o jej pracy
  2. Banknot 10-złotowy może mieć znacznie większą wartość. Musi spełnić tylko jeden warunek
  3. Porażające przeżycia na pokładzie WizzAir. Wielkie niebezpieczeństwo, dopiero ujawnili
  4. Adam Małysz aż nie mógł uwierzyć, ale jednak. Pokazał zdjęcie, nie ma wątpliwości, a i tak wielu turystów może mu zazdrościć
  5. Wiemy, kiedy zima uderzy w całą Polskę. Wszyscy Polacy, a zwłaszcza turyści, muszą się przygotować
  6. Gdzie najłatwiej zarazić się koronawirusem? Eksperyment amerykańskich naukowców nie pozostawia złudzeń

Źródło: Twitter

Następny artykuł