LOT wprowadza zmianyFot. Pixabay.com/PhotoMIX-Company/zdjęcie poglądowe

Polacy muszą czekać na zmiany aż do czerwca 2021. Ogromne rozczarowanie po wiadomości przekazanej przez LOT

Podróże w czasach pandemii koronawirusa nie są łatwe. Sytuacja epidemiologiczna pokrzyżowała plany wielu turystów. Teraz przekazano informacje na temat lotów do znanego miasta. Trzeba będzie poczekać do wakacji w 2021 roku.

Podróże do popularnego miasta na świecie będą musiały zostać odłożone na przyszłe wakacje. Polskie Linie Lotnicze LOT poinformowały o odłożeniu otworzenia kierunku do czerwca. Dokąd nie będzie można polecieć w najbliższym czasie?

Niestety, zła wiadomość dla Polaków wracających do kraju. Tysiące ludzi może mieć problemy w podróżyNiestety, zła wiadomość dla Polaków wracających do kraju. Tysiące ludzi może mieć problemy w podróżyCzytaj dalej

Smutna wiadomość od LOT-u. Trzeba przekładać podróże

PLL LOT informuje, że bezpośrednie rejsy z Warszawy do San Francisco w Stanach Zjednoczonych otworzy dopiero w czerwcu 2021 roku. To smutna wiadomość dla wielu turystów, ponieważ utworzenie połączenia zapowiadano już na 2020 rok. Powodem takiej decyzji jest pandemia koronawirusa.

Przypomnijmy, że jesienią zeszłego roku polski przewoźnik informował, że od sierpnia 2020 roku otwarta zostanie dziewiąta trasa polskiego przewoźnika łącząca Polskę ze Stanami Zjednoczonymi.

Żona polskiego podróżnika potwierdziła. Rozwodzą się, ogromne zaskoczenieŻona polskiego podróżnika potwierdziła. Rozwodzą się, ogromne zaskoczenieCzytaj dalej

Teraz wiadomo, że Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią bezpośrednie połączenie w środę 2 czerwca 2021 roku. Podróż do USA ma zająć 11 godzin i 55 minut, z powrotem Boeing 787 LOT-u ma dotrzeć do Warszawy w 11 godzin i 35 minut.

Przewoźnik planuje trasę całoroczną. Dla turystów oznacza to, że rejsy odbywać się będą przez 12 miesięcy w roku. Loty mają być realizowane cztery razy w tygodniu. Bilety na bezpośrednie połączenia są już w sprzedaży.

San Francisco to miasto wybrzeża Oceanu Spokojnego. Jego znaki rozpoznawcze to strome uliczki, tramwaje linowe i piękne plaże. Miasto uznawane jest za bardzo liberalne i kolorowe. To idealne miejsce dla osób, które uwielbiają słońce.

Trudno sobie wyobrazić wycieczkę po San Francisco bez wizyty na punkcie widokowym przy moście Golden Gate czy bez zdjęcia na tle słynnego Alcatraz. Uruchomienie tego połączenia z pewnością zachęci wielu Polaków do podróży do tego amerykańskiego miasta.

Skomplikowane decyzje LOT-u

Niedawno pisaliśmy, że Polskie Linie Lotnicze LOT, podobnie jak inni światowi przewoźnicy, zawieszają wiele połączeń. Jednak jest pewna dobra informacja dla turystów. Postanowiono przedłużył ważność wszystkich voucherów elektronicznych na okres 24 miesięcy.

Wiadomo, że vouchery zostały wprowadzone do oferty Polskich Linii Lotniczych w marcu tego roku. Do połowy października wystawiono ponad 85 tysięcy elektronicznych dokumentów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagle wprowadzili nowe obostrzenia na granicach z Polską i nie tylko. Jest potwierdzenie od naszego sąsiada
2. Biedronka chce ponowić ostatni sprzedażowy sukces. Dzisiaj sklepy czeka szturm klientów, czekali na powtórkę
3. Gwiazda TVP wywołała skandal w hotelu swoją bielizną. Patrzyli na nią wszyscy, trudno się dziwić

Umożliwiają one pasażerom ponowne wykorzystanie środków za połączenia, które zostały odwołane w okresie zawieszenia ruchu lotniczego oraz z powodu obostrzeń epidemicznych wprowadzonych w Polsce i innych państwach.

Gwiazda Polsatu rozgrzała fanów do czerwoności. Niczego się nie wstydzi, zdjęcie z rajskiej plaży aż onieśmielaGwiazda Polsatu rozgrzała fanów do czerwoności. Niczego się nie wstydzi, zdjęcie z rajskiej plaży aż onieśmielaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prawdziwa "bomba witaminowa". Przepyszna surówka z buraków, ogórków kiszonych i popularnych owoców
  2. Romans za kulisami "Rolnik szuka żony"? W sieci pojawił się zaskakujący wpis uczestniczki hitu TVP
  3. Magda Gessler usycha z tęsknoty. Wyjawiła swoje wielkie pragnienie podczas pandemii, chce wrócić do raju na ziemi
  4. Żona Rutkowskiego rozgrzała internautów wakacyjnym zdjęciem. Nie do wiary, jak wyglądała 15 lat wcześniej
  5. Skandal w Sopocie, jak mogli? Sceny nie mieszczą się w głowie, choć sezon dawno się skończył
  6. Porażające nagranie zza zamkniętych drzwi szpitala. Widać całą prawdę o wydarzeniach na oddziale
  7. PILNE: Andrzej Duda przeciwko "piątce dla zwierząt". Z ust prezydenta padły mocne słowa. "Absolutnie nie zgadzam się z tą ustawą"

Źródło: Onet, Fly4Free

Następny artykuł