plaża zobaczyli szczegółFot. Reddit Obiaruf

Tato zrobił córce zdjęcie na plaży. W domu zobaczyli szczegół, przez który ciarki przeszły im po plecach

Plaża może być wymarzoną scenerią do rodzinnej fotografii. To samo pomyślał ojciec, który spacerował po wybrzeżu wraz ze swoją córką. W pewnym momencie postanowił zrobić dziewczynce zdjęcie, by móc w przyszłości wracać do tej pięknej chwili. W domu jednak dostrzegł coś strasznego. Fotografia nie wyglądała tak, jak się spodziewał.

Plaża tego dnia była wyjątkowo malownicza. Gdy dziewczynka spacerowała po zielonych wzgórzach, jej ojciec pomyślał, że chciałby zatrzymać tę chwilę w pamięci już na zawsze. Na szczęście za każdym razem, jak tylko wybiera się dokądś ze swoją córką, zabiera aparat, aby nie umknął mu żaden magiczny moment. Tak było również tym razem, jednak nie spodziewał się, że oglądając w domu fotografię, dostrzeże szczegół, który sprawi, że poczuje ciarki na plecach.

Koronawirus w kultowym polskim uzdrowisku. Sytuacja jest poważnaKoronawirus w kultowym polskim uzdrowisku. Sytuacja jest poważnaCzytaj dalej

Na pierwszy rzut oka zarówno plaża, jak i dziecko, wyglądały niepozornie. Ojciec dokładnie pamiętał, że podczas robienia zdjęcia w obiektywie widział jedynie malutkie uśmiechnięte dziecko, które jest dla niego wszystkim. Robił to już setki razy. W końcu rodzice uwielbiają fotografować swoje małe pociechy, by kiedyś móc wspominać piękne i beztroskie czasy, być może wychowując już wnuki. Podobnie było z mężczyzną, który marzył, aby kiedyś usiąść ze swoją dorosłą córką i odbyć podróż w czasie.

Plaża miała być miejscem na piękną fotografię rodzinną

Dzika plaża posłużyła za interesującą scenerię do zdjęcia. Mężczyzna upewnił się jeszcze raz, że jego córka się uśmiecha, ustawił ostrość i zrobił fotografię. Po powrocie do domu jak zwykle zaczął przeglądać wszystkie zdjęcia zrobione tamtego dnia. Każde z nich wywoływało wielki uśmiech na jego ojcowskiej twarzy. Aż wreszcie dotarł do ostatniego zdjęcia, które zrobił na wybrzeżu. Chociaż na pierwszy rzu oka wszystko wyglądało dobrze, nagle coś zauważył.

Zarówno plaża, jak i piękna zielona łąka tworzyły piękny krajobraz. Tego dnia humoru rodzinie nie zepsuły nawet szare chmury unoszące się nad wodą. Jednak okazało się, że zdjęcie nie będzie pamiątką, o jakiej marzył mężczyzna. Ojciec zauważył, że jego córka wygląda strasznie. Próbował oglądać zdjęcie pod różnym kątem, zmieniając też nasycenie kolorów, aby upewnić się, czy to nie jest jedynie błąd techniczny. Wciąż widział ten niepokojący szczegół.

Dzisiaj grzeje: 1. 10-letnia dziewczynka zaszła w ciążę. Porażające, kto okazał się ojcem
2. PAP: Kolejna rezygnacja w polskim rządzie
3. Możesz się nieźle zdziwić. W czwartek Biedronka odda całe 100% w trakcie zakupów

Chociaż plaża miała być idealnym miejscem na rodzinne zdjęcie, stało się coś dziwnego. Na fotografii widać, jakby dziewczynka miała przerwę między łydkami a stopami. Jej ojciec wielokrotnie się temu przyglądał podejrzliwie. Wreszcie do niego dotarło - córka tego dnia miała zielone skarpety. Przez to wydaje się, jakby rzeczywiście jej nogi zostały przerwane. Prawdopodobnie fotografia nie znalazła się przez to w zbiorze jego ulubionych pamiątek. W innym z naszych artkułów pisaliśmy również o niewiarygodnym widoku, jaki Polacy zobaczyli na polu kukurydzy.

plaża i dziwna fotografia
źródło: Reddit Obiaruf

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Radosław Majdan opublikował zdjęcie z malutkim synkiem. Ten widok roztopi nawet serce pokryte lodem (FOTO)
  2. Zamiast podwyżek grosze. Emeryci mogą pomarzyć o pieniądzach, które dostać mieli politycy
  3. Fatalne doniesienia z Hiszpanii dla wszystkich turystów. Sytuacja jest dramatyczna
  4. Polsat właśnie przekazał smutną wiadomość. Jedna z największych katastrof, straty są przytłaczające
  5. Niewyobrażalnie tragiczny finał wycieczki. Niestety, są ofiary
  6. Katarzyna Dowbor podzieliła się radosną nowiną. Jej rodzina właśnie się powiększyła, uratowała niewinne życie

Źródło: Pikio

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł