Plaża miejscem skandalicznej sytuacjiFot. Pixabay.com/ David Mark

Karygodne sceny na plaży w Gdyni. Skandal, niedaleko bawiły się dzieci

Plaża w Polsce była miejscem, gdzie doszło do niesmacznej sytuacji. Napisał do nas pan Krzysztof, który o tym opowiedział. To nie pierwsza taka sytuacja w ostatnim czasie.

Plaża to miejsce, w którym każdy oczekuje spokoju i taktu. Ludzie jeżdżą nad morze, aby wypocząć. Często zabierają ze sobą dzieci, dlatego też zależy im na odpowiednim otoczeniu. Co jakiś czas pojawiają się jednak osoby, które zapominają o otaczających ich turystach, co wywołuje oburzenie. Tak stało się w przypadku pana Krzysztofa, który napisał do nas, aby opowiedzieć o takiej sytuacji.

Seria niebezpiecznych wydarzeń w Polsce. Wszystkie łączy jeden szczegółSeria niebezpiecznych wydarzeń w Polsce. Wszystkie łączy jeden szczegółCzytaj dalej

Plaża miejscem kontrowersyjnej sytuacji

Pan Krzysztof napisał, że będąc na plaży, zauważył nieprzyjemny dla niego widok. Mowa o mężczyźnie, który opalał się bez żadnego ubrania, nie miał nawet kąpielówek. Jak zaznaczył świadek sytuacji, w bliskiej odległości bawiła się grupka dzieci.

- Na to nie ma prawa. Do tego są plaże nudystów. Porażka - ocenił pan Krzysztof. To jednak nie pierwsza taka sytuacja w Polsce w ostatnim czasie. Kilka dni temu pisaliśmy o przypadku pary, która uprawiała seks na plaży. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyjazd na działkę zakończył się straszliwą tragedią. Gdy obudziła się rano, męża nie było
2. Rozładuje ci się smartfon i zapłacisz karę 150 zł. Bezsensowny przepis będzie cię sporo kosztował

Polskie plaże dla nudystów

W Polsce istnieje kilka miejsc, w których legalnie można opalać się topless. Można je znaleźć między innymi w Dębkach, Rowach, Pogorzelicy czy Piaskach. Najpopularniejsza plaża dla nudystów znajduje się jednak w Chałupach. Zbigniew Wodecki nagrał nawet piosenkę, która opowiada o tym miejscu. Tam na pewno nikt nie będzie miał pretensji o opalanie się topless.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Justyna Żyła opalała się przy dzieciach. Nagle wydarzyło się coś nieoczekiwanego (FOTO)
  2. "Nasz nowy dom" i spalony dom nie są najgorszym scenariuszem. Katarzyna Dowbor ze łzami o zmarłych uczestnikach, smutne wspomnienia
  3. Wiemy jak Andrzej Duda zareagował na wiadomość o wypadku polskiego autokaru
  4. Wypadek autokaru z Polakami za granicą. 1 osoba nie żyje, 30 osób rannych
  5. 10 osób nie żyje, turyści wyskakiwali z okien. Dantejskie sceny w zagranicznym hotelu
  6. Kot godzinami ukrywał się pod kołyską dziecka. Wyszedł dopiero, gdy wszyscy zasnęli. Wszystko nagrała kamera

Źródło: TVP Info

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł