Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Turystyka > Nowe biuro podróży w Polsce zostawi konkurencję w tyle. Ceny powalają
Łukasz  Miłoszewski
Łukasz Miłoszewski 08.06.2024 13:34

Nowe biuro podróży w Polsce zostawi konkurencję w tyle. Ceny powalają

Turcja (zdjęcie poglądowe)
Fot. schankz / shutterstock

Na polskim rynku istnieje wiele biur podróży, a mimo to ciągle słyszymy o nowych podmiotach, które zaczynają oferować swoje usługi turystyczne. W ostatnich dniach swoją ofertę dla polskich turystów przedstawił nowy operator wycieczek. Jest to biuro Kompas Global, które w naszym kraju funkcjonować będzie jako Kompas Tour.
 

Co wiemy o biurze Kompas Global?

O nowej marce na polskim rynku biur podróży informuje serwis waszaturystyka.pl. Kompas Global działa już od 2005 roku. To firma założona w Kazachstanie, która obsługuje rocznie aż 400 tys. turystów z dziewięciu różnych rynków, a teraz debiutuje w Polsce. Swoje działania rozpoczęli w połowie maja, a już na początku czerwca pierwsi podróżni z Polski rozpoczną swoje urlopy organizowane przez biuro Kompas Tour. 

Znamy ofertę biura

Organizator zamierza zabierać Polaków m.in. do Egiptu, Dubaju, Tajlandii, ale też do ulubionej destynacji naszych turystów, czyli do Turcji. - Zdecydowaliśmy się na te kierunki, ponieważ mają najlepszą synergię między naszymi silnymi stronami a potrzebami polskiego rynku - powiedział Ivan Danilkevich, prezes polskiej spółki, cytowany przez waszaturystyka.pl.

Przedstawiciel biura podróży zapowiada, że firma jest gotowa na poszerzenie swojej oferty w przypadku dużego zainteresowania. Być może klienci będą mogli niebawem skorzystać z kierunków zlokalizowanych w okolicach Morza Śródziemnego.

Na początek Turcja

Pierwsze turnusy, które można rezerwować już teraz, zaplanowane są przede wszystkim do Turcji. Ceny za tydzień all inclusive w Alanyi zaczynają się poniżej dwóch tysięcy złotych za osobę, z kolei minimum trzy tysiące trzeba zapłacić za urlop w Belek. Będzie można tam polecieć z Warszawy i Katowic. W miejscach docelowych Kompas Global proponuje do wyboru w sumie 50 hoteli.

- Skupiamy się przede wszystkim na znanych na polskim rynku hotelach cztero- i pięciogwiazdkowych w formule all Inclusive – komentuje Andrzej Kurkliński, dyrektor produktu.

Czytaj więcej: To była miłość od pierwszego wejrzenia. Polacy w mig zakochali się w tej wyspie