Natalia Kukulska dantejskie scenyFot. Wikimedia Przemek Bednarczyk http://bedur.yh.pl/foto/natalia/ CC BY-SA 2.5

Po latach wyjawiła szczegóły z dnia śmierci Anny Jantar. Porażające sceny na lotnisku

Natalia Kukulska w rozmowie z mediami wróciła do rodzinnej tragedii, która na zawsze zmieniła jej życie. Kukulska opowiedziała o szczegółach z dnia śmierci jej matki. Po katastrofie samolotu, w której zginęła Anna Jantar, na lotnisku zapanował chaos. Wspomnienia córki legendarnej wokalistki są poruszające.

Natalia Kukulska zrobiła niesamowitą karierę, jednak zawsze na myśl o niej odżywała będzie rodzinna tragedia, w której zginęła jej matka. Anna Jantar straciła życie w katastrofie lotniczej. Na lotnisku legendarną już wokalistkę miała przywitać jej córka. Kukulska w rozmowie z mediami postanowiła podzielić się wspomnieniami dotyczącymi wydarzeń z tego feralnego dnia. Szczegóły są poruszające.

Nie miał szans, zginął na miejscu. Tragiczna wiadomość wstrząsnęła PolskąNie miał szans, zginął na miejscu. Tragiczna wiadomość wstrząsnęła PolskąCzytaj dalej

14 marca 1980 roku Natalia Kukulska czekała na swoją mamę na lotnisku. Przyszła gwiazda polskiej sceny muzycznej miała wówczas 4 lata. Chociaż była bardzo młoda, okazało się, że zachowała z tej tragedii pewne szczegółowe wspomnienie, którym postanowiła podzielić się na łamach jednego z magazynów. Zaraz po katastrofie samolotu, którym leciała Anna Jantar, na lotnisku zapanował prawdziwy chaos.

Natalia Kukulska o tym, co działo się na lotnisku po katastrofie samolotu

Natalia Kukulska nie pamięta wiele z tego feralnego dnia. Wokalistka przyznała, że większość wydarzeń z 14 marca 1980 roku zna głównie z opowieści. Jednak zachowała jedno szczególne wspomnienie, o którym opowiedziała na łamach Gali, udzielając wywiadu w 2007 roku. Do katastrofy doszło na warszawskim Okęciu po godzinie 11:00.

- Wtedy na lotnisku, tuż po katastrofie, w tym zamieszaniu, wśród płaczących ludzi nie rozumiałam, co się stało. Pamiętam, jak babcia wyrwała mi z rąk bukiet frezji i rzuciła je na ziemię. Pamiętam karetki pogotowia, które reanimowały rodziny, rozlewał się alkohol podawany na uspokojenie. Resztę znam z opowiadań - słowa dorosłej już wokalistki pojawiły się w Gali.

Po śmierci matki Natalia Kukulska została otoczona opieką najbliższej rodziny. Jak podkreśla sama wokalistka, jej ojciec robił wszystko, aby przyszła gwiazda miała szczęśliwe dzieciństwo. W katastrofie radzieckiego samolotu Ił-62 na warszawskim okęciu zginęli wszyscy pasażerowie - 87 osób.

Dzisiaj grzeje: 1.Anna Mucha tym razem przesadziła? Jej wdzięki zasłaniały tylko "kaczuszki"
2. "Dzień dobry TVN" nagle wprowadziło wielkie zmiany. Wiemy, co wydarzyło się za kulisami

Niedawno Natalia Kukulska mogła zobaczyć w opolskiej Alei Gwiazd tablicę z autografem swojego ojca. Wśród galerii sław wcześniej już znalazła się także jej mama, Anna Jantar. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o śmierci legendy Krakowa, która przyjaźniła się z Janem Pawłem II.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mały kotek bawił się na schodach. Wtem zjawił się owczarek niemiecki i chwycił go w zęby
  2. Smażone mięso jest niebezpieczne dla naszego zdrowia. Naukowcy nie pozostawiają złudzeń
  3. Nagły atak na plaży w Międzyzdrojach. Wyciekło nagranie, co za sceny
  4. Skrzynecka wrzuciła zdjęcie z wakacji. Kim jest tajemnicza osoba obok gwiazdy? Kto był z nimi?
  5. TVN pilnie alarmuje. Żywioł uderzy w Polskę, ostrzeżenia 1. stopnia
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: Fakty

Następny artykuł