nagranie z Tik Toka

fot. tiktok.com/lolnissy/screen

Niesłychane, co zrobił w czasie pandemii z tęsknoty za podróżami. Nagranie hitem sieci

13 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Maja Lachowicz

Udostępnij:

Z tego artykułu dowiesz się:

  • w jaki sposób podróżnik radzi sobie z uziemieniem

  • jak zareagowały linie lotnicze

  • co można robić, czekając na wakacje

Nagranie Annisy Simao może poprawić humor wszystkim turystom, którzy tak jak jej ojciec, tęsknią za podróżami i wygodą foteli w samolocie. Mężczyzna nie mógł już wytrzymać uziemienia, więc postanowił sprawić sobie namiastkę lotu we własnym domu.

Nagranie zdradza tęsknotę za podróżą

Pandemia koronawirusa skutecznie utrudniła nam podróżowanie i zmusiła do zamknięcia się w domach. Krótkie wycieczki do parków narodowych nie zastąpią długich wyjazdów na drugi koniec świata.

Dla tych, którzy tęsknią za lotami, pomysł Amerykanina może być inspiracją. Pewnego dnia córka zastała go siedzącego w fotelu linii Delta Airlines, przygotowującego się do startu. 

Wszystko zostało nagrane, dzięki czemu możemy zobaczyć zabawną scenę z udziałem Steve'a Simao i gadżetów z samolotu. Annisa komentuje całą sytuację, co najwyraźniej nie przeszkadza mężczyźnie. 

- Więc to jest mój tata - mówi. Jeśli go znasz, wiesz, że jest dość głupkowaty, zawsze robi najwięcej, całkiem ekstra - powiedziała córka prezentując ojca i jego najnowszy nabytek.

Mężczyzna jest wiernym fanem Delta Airlines

Steve'a Simao na swoim Instagramie przedstawia się w nieco inny sposób: ojciec, fotograf, zapalony podróżnik i wiceprezes ds. Sprzedaży w Windstar Cruises. Jest również członkiem Delta Diamond Medallion.

Mężczyzna niedawno kupił dwa używane fotele pochodzące ze starego modelu samolotu McDonnell Douglas MD-90. Jak podaje"The Points Guy", ceny takich foteli zaczynają się od 300 dolarów.

Do kompletu znalazły się jeszcze czerwone koce z logo Delta Airlines, a nawet instrukcje bezpieczeństwa. Amerykanin wiernie odtworzył swoje miejsce w pierwszej klasie i cieszył się "podróżą" donikąd.

Czeka na niego prezent

Jak podaje Onet, kilka dni po publikacji filmów, CEO linii lotniczych Delta Airlines, Ed Bastian, nagrał wideo skierowane do rodziny Simeo. Oferował w nim trzy loty w obie strony pierwszą klasą do dowolnego miejsca, w ramach połączeń Delta w USA, dla całej rodziny.

To świetny prezent dla wiernego klienta linii lotniczej, który nie może doczekać się kolejnej podróży. Amerykanin nie jest jednak jedyną osobą, która robi szalone rzeczy, by poradzić sobie z pandemią. Niektórzy przekształcają drzwi swojej pralki w okno samolotowe, a inni biegają z walizkami po bieżni, udając, że spieszą się na lot. W oczekiwaniu na wakacje nie trzeba się nudzić.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

[EMBED-2716]

Źródło: Onet