Turysci.pl
travelist.pl

Canva

Na czym polega fenomen serwisu Travelist.pl?

1 Października 2020

Autor tekstu:

Barbara Daszuta

Udostępnij:

Dlaczego serwis Travelist.pl jest tak lubiany przez turystów? Jakie korzyści mają jego użytkownicy? Jakie promocje są najpopularniejsze? Ceny noclegu w prestiżowych hotelach zaskakują.

Serwis Travelist.pl jest obecny na rynku turystycznym od 2013 roku. Przez lata zdobył zaufanie milionów osób podróżujących biznesowo, rodzinnie, pojedynczo lub w parach. W pierwszym roku działalności z serwisu skorzystało aż 600 000 turystów, a najnowsze statystyki wykazują ponad 5 000 000 użytkowników. W serwisie oceniającym sklepy internetowe Travelist.pl cieszy się bardzo wysoką opinią. 

Dlaczego Travelist.pl jest tak lubiany przez turystów?

Założyciel serwisu Trevelist.pl, Tomasz Nowiński, opracował unikalny system negocjacji cen w najlepszych hotelach w Polsce. Dzięki Travelist.pl koszt wynajmu pokoju w prestiżowym hotelu może być niższy nawet o 70%. Serwis przez cały rok oferuje zniżki w najbardziej atrakcyjnych miejscach. Jeśli znajdziesz dobrą okazję, zapewnisz sobie tani pobyt w wymarzonym hotelu i w najlepszym kurorcie.  

Dla porównania sprawdźmy najlepszą cenę na wypoczynek w prestiżowym czterogwiazdkowym Hotelu Sopot**** z nielimitowanym dostępem do sauny suchej, łaźni parowej oraz sali fitness: >sprawdź ofertę<  

Jakie promocje są najpopularniejsze?

Jakie promocje cieszą się największą popularnością? Z aktualnych statystyk wynika, że ponad połowa ankietowanych chce mieć możliwość zrealizowania Bonu Turystycznego, a aż 63% deklaruje chęć zarezerwowania noclegu poprzez portal internetowy.  

Oferty z Bonem Turystycznym porównasz na >tej< stronie.

W sezonie wakacyjnym największym powodzeniem cieszyły się rodzinne oferty nad morzem 2+2, w których dzieci nocowały gratis. Oferty 2+2 są dostępne w serwisie przez cały rok i są świetną okazją na weekendowy wypoczynek. Porównaj oferty i sprawdź ceny >tutaj<    

Jesienią rozpoczyna się boom na wyjazdy w góry. Umiarkowane temperatury sprzyjają górskim wędrówkom, a wielobarwne polskie lasy zachwycają widokiem. Z jesiennych ofert polskich hoteli górskich chętnie korzystają także turyści z zagranicy. 

Przegląd 4 i 5 gwiazdkowych hoteli z widokiem na góry znajdziesz pod >tym linkiem<  

Ciekawą promocją jest Dzika Środa - upoluj okazję i wyjedź. Coraz więcej osób decyduje się na spontaniczną „ucieczkę” od codzienności. Ceny zachęcają i umożliwiają bezstresowy wypoczynek w najlepszych warunkach i najpiękniejszych okolicach. >sprawdź ofertę<

Ceny noclegów w prestiżowych hotelach zaskakują

Serwis Travelist.pl to sprytny sposób na stosunkowo tani nocleg w hotelach o bardzo wysokim standardzie, ale których ceny zwykle są zaporowe. Sprawdziliśmy, że ceny noclegów w najlepszych polskich hotelach nieraz są niższe niż za wynajem kwater prywatnych lub apartamentów. Tutaj znajdziesz przegląd Top 10 hoteli w Polsce >zobacz<

Jak skorzystać ze zniżek?

Aby mieć dostęp do najlepszych cen i promocji wystarczy zalogować się do serwisu za pomocą adresu mailowego, konta na Facebooku lub Google.

Opinie pochodzą z serwisu Opineo

Podobne artykuły

Polska

Trudne warunki w Beskidach. Zamknięto część wyciągów

Czytaj więcej >
dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >