Morze. Dziecko zrobiło zdjęcie matceFot. Bridgettetales.com

Robił mamie zdjęcia z ukrycia na plaży. Aż się w niej zagotowało, chwilę potem nie mogła powstrzymać łez

Morze to atrakcja turystyczna, która przyciąga tłumy ludzi w okresie wakacyjnym. Tak jest również w tym roku. Na plażach można spotkać wielu ludzi. Była tam również pewna kobieta z synem. Dziecko zrobiło jej zdjęcie z ukrycia. Nie spodobało jej się to. Przemówił jednak głos rozsądku.

Morze Bałtyckie to jedna z największych atrakcji w okresie wakacyjnym w Polsce. Szczególnie teraz, kiedy wielu ludzi boi się podróżowania za granicę z powodu panującej na świecie pandemii koronawirusa. Nad morze wybrała się również kobieta, która zabrała również swoje dzieci. Na plaży jej synek zrobił jej zdjęcie z ukrycia. Zobaczyła je później, za co chciała zganić syna. Usłyszała jednak pewne słowa swojej córki.

Co się dzieje? Policja na bulwarach i przy wejściach na plaże w PolsceCo się dzieje? Policja na bulwarach i przy wejściach na plaże w PolsceCzytaj dalej

Pojechała nad morze. Zrobiono jej zdjęcie.

Portal Webnisuy.pl opisał poruszającą historię kobiety, która razem z dziećmi przebywała nad morzem. Na plaży synek zrobił jej zdjęcie z ukrycia. Po powrocie do hotelu zobaczyła je w telefonie. Była załamana, ponieważ uważała, że wygląda na nim niekorzystnie. Syn argumentował, że fotografię wykonał, ponieważ wyglądała świetnie. Kobieta powiedziała mu, że nie wolno robić zdjęć ludziom bez pytania oraz że jest jej przykro.

Wtedy pojawiła się córka, która postanowiła powiedzieć kilka ciepłych słów. - Mamusiu, to zdjęcie mogłoby być wakacyjną pocztówką. Jesteś przepiękna. Uwielbiam je - oceniła dziewczynka. Sprawiło to, że kobiecie poprawił się humor. Dla wspomnianego wcześniej portalu opowiedziała o problemach z samoakceptacją.

Dzisiaj grzeje: 1. Będą wielkie zmiany, Sejm potwierdził. Dotyczy milionów polskich turystów
2. Dzieje się, rząd wykorzystując walkę z koronakryzysem wprowadzi nowe prawo dot. mieszkań? Dziennikarze docierają do faktów, chodzi o wielką zmianę

- Widzę swoje grube ramiona, ale za nimi kryje się coś jeszcze - ramiona matki, która bez zastanowienia bierze dzieci, żeby nie musiały iść po gorącym piasku czy ostrych kamieniach. Poza tym widzę kobietę z nadwagą, która za wszelką cenę chce ukryć swoje niedoskonałości jednoczęściowym kostiumem. Ale przede wszystkim widzę mamę kochającą przygody i chętnie przeżywającą je z dziećmi - powiedziała.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Absolutnie nikt nie zdawał sobie sprawy
  2. W najbliższym czasie będzie niebezpiecznie. Wydano pilny komunikat, należy zachować ostrożność
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. W nieludzki sposób pozbawili życia koziołka. Obroża leżała 100 metrów od ciała

Źródło: lelum.pl

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł