Turysci.pl
Morze. Dziecko zrobiło zdjęcie matce

Fot. Bridgettetales.com

Robił mamie zdjęcia z ukrycia na plaży. Aż się w niej zagotowało, chwilę potem nie mogła powstrzymać łez

15 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Adrian Rybak

Udostępnij:

Morze to atrakcja turystyczna, która przyciąga tłumy ludzi w okresie wakacyjnym. Tak jest również w tym roku. Na plażach można spotkać wielu ludzi. Była tam również pewna kobieta z synem. Dziecko zrobiło jej zdjęcie z ukrycia. Nie spo

Morze Bałtyckie to jedna z największych atrakcji w okresie wakacyjnym w Polsce. Szczególnie teraz, kiedy wielu ludzi boi się podróżowania za granicę z powodu panującej na świecie pandemii koronawirusa. Nad morze wybrała się również kobieta, która zabrała również swoje dzieci. Na plaży jej synek zrobił jej zdjęcie z ukrycia. Zobaczyła je później, za co chciała zganić syna. Usłyszała jednak pewne słowa swojej córki. 

Pojechała nad morze. Zrobiono jej zdjęcie.

Portal Webnisuy.pl opisał poruszającą historię kobiety, która razem z dziećmi przebywała nad morzem. Na plaży synek zrobił jej zdjęcie z ukrycia. Po powrocie do hotelu zobaczyła je w telefonie. Była załamana, ponieważ uważała, że wygląda na nim niekorzystnie. Syn argumentował, że fotografię wykonał, ponieważ wyglądała świetnie. Kobieta powiedziała mu, że nie wolno robić zdjęć ludziom bez pytania oraz że jest jej przykro. 

Wtedy pojawiła się córka, która postanowiła powiedzieć kilka ciepłych słów. - Mamusiu, to zdjęcie mogłoby być wakacyjną pocztówką. Jesteś przepiękna. Uwielbiam je - oceniła dziewczynka. Sprawiło to, że kobiecie poprawił się humor. Dla wspomnianego wcześniej portalu opowiedziała o problemach z samoakceptacją. 

- Widzę swoje grube ramiona, ale za nimi kryje się coś jeszcze - ramiona matki, która bez zastanowienia bierze dzieci, żeby nie musiały iść po gorącym piasku czy ostrych kamieniach. Poza tym widzę kobietę z nadwagą, która za wszelką cenę chce ukryć swoje niedoskonałości jednoczęściowym kostiumem. Ale przede wszystkim widzę mamę kochającą przygody i chętnie przeżywającą je z dziećmi - powiedziała. 

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

Źródło: lelum.pl

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Podobne artykuły

Zatonęła łódź na Mazurach

Polska

Na Mazurach w niedzielę wiał silny wiatr. „Nie wszyscy żeglarze radzą sobie w takich warunkach"

Czytaj więcej >

Polska

Śmierć w Tatrach. Turysta prawdopodobnie skoczył z Kościelca

Czytaj więcej >
Nowe przepisy wjazdu do Polski

Polska

Zmiana zasad wjazdu do Polski, a od środy otwarcie kolejnych przejść granicznych z Ukrainą

Czytaj więcej >
Atak na plażowicza w Kryspinowie

Polska

Atak na plażowicza w Kryspinowie. Zwrócił uwagę ludziom pływającym rowerkiem wodnym

Czytaj więcej >
PKP znosi limit

Polska

Od 26 czerwca zmiany w pociągach PKP. Znikają limity zajętości

Czytaj więcej >
Przedłużenie Polskiego Bonu Turystycznego. Głos z Kancelarii Prezydenta

Polska

Obecnie nie trwają prace nad przedłużeniem Polskiego Bonu Turystycznego

Czytaj więcej >