mąż nie pojechałFot. facebook.com/Huma Mobin

Pojechała w podróż z teściami, bez męża. Jej zdjęcia są legendarne, obiegły Internet lotem błyskawicy

Mąż nie może jechać w podróż poślubną? Nie ma problemu. Młoda kobieta z Pakistanu poleciała na wymarzone wakacje z teściami. Takich rezultatów niecodziennej wyprawy nikt się nie spodziewał. Komiczne zdjęcia obiegły Internet, a wszystko dzięki wyjątkowemu pomysłowi samotnej kobiety.

Młoda para szykowała się do podróży poślubnej, lecz świeżo upieczony mąż nie dostał wizy. Bez niej nie mógł polecieć do Grecji, która była ich wymarzonym miejscem na miesiąc miodowy. Nie pozwolił jednak by i jego żona została w domu - wysłał ją na wakacje ze swoimi rodzicami.

Mąż wysłał ją z teściami

Huma i Arsalaani z Pakistanu czekali aż siedem miesięcy na swoją podróż poślubną, która nie mogła dojść do skutku. Kobieta chciała zrezygnować z wyjazdu i poczekać, aż oboje dostaną wakacyjną przepustkę. Szkoda jednak, by zmarnowały się bilety i długie godziny spędzone na planowaniu zwiedzania.

Arsalaani przekonał ją, by poleciała bez niego, a dla towarzystwa wzięła jego rodziców. W gronie bliskich osób łatwiej się podróżuje, a w dodatku mogą zrobić wspaniałe zdjęcia. Tak też się stało, czym Huma zasłynęła w mediach społecznościowych.

Jej "samotna" podróż poślubna miała miejsce już 4 lata temu, ale nadal wzbudza zainteresowanie użytkowników Facebooka. Kobieta dokumentowała swój wyjazd za pomocą zdjęć, na których obejmuje niewidzialnego męża. Z takim poczuciem humoru każda wycieczka będzie wspaniałym przeżyciem.

Smutne zdjęcia na pięknej wyspie

Huma wraz z teściami poleciała na Santorini, gdzie zwiedzali ruiny starożytnych świątyń i cieszyli się wspaniałym śródziemnomorskim klimatem. Na każdym zdjęciu ma jednak udawaną smutna minę, by podkreślić brak męża na wycieczce.

W połowie wyjazdu przydarzyła jej się przykra sytuacja. Telefon wypadł jej z ręki i utopił się w Morzu Egejskim. Kolejne zdjęcia były więc podwójnie smutne za sprawą tęsknoty z mężem i komórką.

Para długo przygotowywała się do wakacji w Grecji i zapłaciła z góry za cały wyjazd. W momencie, gdy okazało się, że Arsalaani nie otrzyma wizy uprawniającej do wjazdu na teren europejskiego kraju, było im żal tracić wpłacone pieniądze. Z tego powodu podjęli decyzję o wykorzystaniu rezerwacji w zmienionym składzie.

Para lubi podróżować

Huma Mobin i Arsalaan Sever Bhatt są małżeństwem od 2015 r. i wtedy właśnie udali się w swoją pierwszą podróż poślubną na Malediwy. Od razu jednak zaplanowali drugi dziesięciodniowy wyjazd na Santorini z rodzicami Arsalaana.

W relacjach na żywo kobieta przyznała, że wyjazd z teściami był wspaniałą przygodą. Mają podobne poczucie humoru i świetnie bawili się w swoim towarzystwie. Smutne miny, a nawet skok przez barierki na statku były tylko udawane.

Para bardzo się cieszy z nagłej sławy, którą zawdzięczają wyjątkowym zdjęciom. nie spodziewali się, że staną się wiralem. Pomysł na pozowanie z niewidzialną osobą pochodzi jednak od Arsalaana, który udawał że stoi z narzeczoną, gdy wyjechał do Budapesztu przed ślubem.

Opublikowany przez Huma Mobin Czwartek, 22 grudnia 2016

Opublikowany przez Huma Mobin Poniedziałek, 11 lipca 2016

Opublikowany przez Huma Mobin Poniedziałek, 11 lipca 2016

Źródło: lonelyplanet.com

Następny artykuł