Turysci.pl
Martyna Wojciechowska fascynujące zdjęcie

Wikimedia Ertman76 umieszczono w związku z informacją podaną na stronie "Dyskusja:Martyna Wojciechowska" wikipedysty 'Akira', o zgodzie na udostępnianie zdjęć ze strony - http://www.martynawojciechowska.pl/ CC BY-SA 3.0

Martyna Wojciechowska pokazała fascynujące zdjęcie. Wszystko jasne. Podróżniczka sama nie dowierza

25 Lipca 2020

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Martyna Wojciechowska utrzymuje kontakt ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dziennikarka niedawno pochwaliła się kolejnym zdjęciem na swoim Instagramie. Fotografia wywołała duże zainteresowanie z dwóch powodów.

Martyna Wojciechowska wyruszyła w podróż, której fani z pewnością mogą zazdrościć. Dziennikarka opuściła Warszawę, aby podziwiać inne rejony Europy. Relacja, która pojawiła się w mediach społecznościowych podróżniczki, wskazuje na to, że Wojciechowska bawi się wspaniale. Internauci zwrócili uwagę jeszcze na jeden fakt - autorka "Kobiety na krańcu świata" nie wybrała się na wakacje sama. Opublikowane zdjęcie mówi samo za siebie.

Martyna Wojciechowska wyjechała z Warszawy, aby znaleźć się w innej europejskiej stolicy. Część fanów mogła być zdziwiona po tym, jak dziennikarka w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia z Paryża. Okazuje się, że podróżniczka zmieniła dotychczasowe otoczenie na francuską elegancję. Trudno się dziwić, że internauci jej zazdroszczą. W końcu Paryż to stolica mody. Podobno kawa, wino i croissanty nigdzie nie smakują tak dobrze, jak w stolicy położonej nad Sekwaną.

Martyna Wojciechowska z córką

Martyna Wojciechowska wybrała się do Paryża wraz z córką Marysią. Akrobatyczne wyczyny nastolatki budzą zachwyt nie tylko Wojciechowskiej, ale również internautów. Wiele osób, idąc śladami dziennikarki, zaczyna się zastanawiać, co robi większe wrażenie - Paryż czy Marysia? Nie od dziś jednak wiadomo, że córka Wojciechowskiej uwielbia gimnastykę i zwraca dużą uwagę na formę fizyczną. Efekty tego widzimy doskonale na opublikowanym zdjęciu.

- Zwiedzamy Paryż... akrobatycznie! Nie wiem co robi na mnie większe wrażenie. Pozdrawiamy Flyacademy i całą ekipę Gimnastyka powietrzna. Obiecuję, że Mania niedługo wraca na treningi! - czytamy pod zdjęciem na Instagramie Martyny Wojciechowskiej.

Widać, że Martyna Wojciechowska uwielbia towarzystwo swojej córki. Potrafią dobrze się bawić zarówno w domu, jak i podczas wycieczki do Paryża. Przed dziewczynami prawdopodobnie mnóstwo atrakcji i niezapomnianych widoków. Z pewnością fani będą niecierpliwie czekali na kolejne zdjęcia z wycieczki do stolicy Francji. Dziennikarka zauważyła, że z powodu pandemii turystów jest zauważalnie mniej. Przyznała też, że rozpoczęła dzień od kawy w samym centrum miasta.

Martyna Wojciechowska poprosiła też o wskazówki dotyczące miejsc, które warto odwiedzić w Paryżu. Możecie pokierować dziennikarkę do ulubionych kawiarni, zostawiając komentarz pod zdjęciem. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o polskiej aktorce, która pokazała niesamowite nagranie z wakacji.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

Źródło: Instagram @martyna.world

Podobne artykuły

restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
Rodzina w Tatrach deptała krokusy

Polska

Turyści deptali krokusy. TPN promuje akcję „Ani kroku(s) dalej!"

Czytaj więcej >

Polska

Lotnisko w Gdańsku wprowadza szybkie testy na koronawirusa. Pozwolą uniknąć kwarantanny po przylocie

Czytaj więcej >
Sanepid pracuje nad obostrzeniami dla podróżujących z Indii

Polska

Sanepid zapowiada obostrzenie dla osób podróżujących z Indii i Brazylii

Czytaj więcej >