Martyna Wojciechowska fascynujące zdjęcieWikimedia Ertman76 umieszczono w związku z informacją podaną na stronie "Dyskusja:Martyna Wojciechowska" wikipedysty 'Akira', o zgodzie na udostępnianie zdjęć ze strony - http://www.martynawojciechowska.pl/ CC BY-SA 3.0

Martyna Wojciechowska pokazała fascynujące zdjęcie. Wszystko jasne. Podróżniczka sama nie dowierza

Martyna Wojciechowska utrzymuje kontakt ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dziennikarka niedawno pochwaliła się kolejnym zdjęciem na swoim Instagramie. Fotografia wywołała duże zainteresowanie z dwóch powodów. Po pierwsze - Wojciechowska nie jest na nim sama. Po drugie - wyjechała do pięknego miasta. Zobaczcie sami.

Martyna Wojciechowska wyruszyła w podróż, której fani z pewnością mogą zazdrościć. Dziennikarka opuściła Warszawę, aby podziwiać inne rejony Europy. Relacja, która pojawiła się w mediach społecznościowych podróżniczki, wskazuje na to, że Wojciechowska bawi się wspaniale. Internauci zwrócili uwagę jeszcze na jeden fakt - autorka "Kobiety na krańcu świata" nie wybrała się na wakacje sama. Opublikowane zdjęcie mówi samo za siebie.

Martyna Wojciechowska wyjechała z Warszawy, aby znaleźć się w innej europejskiej stolicy. Część fanów mogła być zdziwiona po tym, jak dziennikarka w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia z Paryża. Okazuje się, że podróżniczka zmieniła dotychczasowe otoczenie na francuską elegancję. Trudno się dziwić, że internauci jej zazdroszczą. W końcu Paryż to stolica mody. Podobno kawa, wino i croissanty nigdzie nie smakują tak dobrze, jak w stolicy położonej nad Sekwaną.

Martyna Wojciechowska z córką

Martyna Wojciechowska wybrała się do Paryża wraz z córką Marysią. Akrobatyczne wyczyny nastolatki budzą zachwyt nie tylko Wojciechowskiej, ale również internautów. Wiele osób, idąc śladami dziennikarki, zaczyna się zastanawiać, co robi większe wrażenie - Paryż czy Marysia? Nie od dziś jednak wiadomo, że córka Wojciechowskiej uwielbia gimnastykę i zwraca dużą uwagę na formę fizyczną. Efekty tego widzimy doskonale na opublikowanym zdjęciu.

- Zwiedzamy Paryż... akrobatycznie! Nie wiem co robi na mnie większe wrażenie. Pozdrawiamy Flyacademy i całą ekipę Gimnastyka powietrzna. Obiecuję, że Mania niedługo wraca na treningi! - czytamy pod zdjęciem na Instagramie Martyny Wojciechowskiej.

Widać, że Martyna Wojciechowska uwielbia towarzystwo swojej córki. Potrafią dobrze się bawić zarówno w domu, jak i podczas wycieczki do Paryża. Przed dziewczynami prawdopodobnie mnóstwo atrakcji i niezapomnianych widoków. Z pewnością fani będą niecierpliwie czekali na kolejne zdjęcia z wycieczki do stolicy Francji. Dziennikarka zauważyła, że z powodu pandemii turystów jest zauważalnie mniej. Przyznała też, że rozpoczęła dzień od kawy w samym centrum miasta.

Martyna Wojciechowska poprosiła też o wskazówki dotyczące miejsc, które warto odwiedzić w Paryżu. Możecie pokierować dziennikarkę do ulubionych kawiarni, zostawiając komentarz pod zdjęciem. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o polskiej aktorce, która pokazała niesamowite nagranie z wakacji.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kawa w sercu PARYŻA. Czy można lepiej zacząć dzień????? Najczęściej bywałam na bardziej odległych KRAŃCACH ŚWIATA, a od niedawna uczę się odkrywać te bliżej nas i jestem zachwycona! Europa ma wiele do zaoferowania, więc zbieram nowe doświadczenia! A jeśli Ty też lubisz wyjeżdżać to mam świetną wiadomość! ???? @mbankpl i @visapl połączyli siły i stworzyli kartę Visa Świat Intensive dla PODRÓŻNIKÓW (ale nie tylko!)???? Czy wiesz, że jeśli za granicą płacisz kartą płatniczą lub wybierasz pieniądze z bankomatu, to najczęściej ponosisz także koszty przewalutowania? Z kartą Visa Świat Intensive tych opłat nie ma! To duża oszczędność w podróży!✌️???? I żeby było łatwiej, nie trzeba zakładać żadnych kont walutowych i ich zasilać. Karta automatycznie dokonuje przewalutowania płatności, a pieniądze są pobierane z naszego złotówkowego mKonta Intensive. Zapłacisz tak w prawie każdym kraju. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie!???? Więcej szczegółów znajdziecie na stronie:‪https://www.mbank.pl/indywidualny/karty/karty-debetowe/visa-swiat-intensive/‬ DOŚWIADCZAJ WIĘCEJ w podróży! M. #mbank #doswiadczajwiecej #intensive #mbankintensive #więcejzvisa #doswiadczajzvisa #visaintensive

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Źródło: Instagram @martyna.world

Następny artykuł