Martyna Wojciechowska opadły szczękiFot. Instagram @martyna.world

Martyna Wojciechowska z partnerem zrobili coś na co ich fani czekali długo. Wszystkim opadły szczęki

Martyna Wojciechowska niedawno zaskoczyła internautów, podając w mediach społecznościowych oficjalną informację o zaręczynach ze swoim partnerem Przemysławem Kossakowskim. Teraz dziennikarka przekazała fanom kolejną zaskakującą wiadomość. Wraz z narzeczonym podjęli decyzję, której Polacy mogli się nie spodziewać.

Martyna Wojciechowska przekazała mediom deyzję, którą podjęła wspólnie ze swoim narzeczonym Przemysławem Kossakowskim. Podróżniczka po raz kolejny w krótkim odstępie czasu zaskoczyła swoich fanów, przekazaując im interesującą decyzję, na temat przyszłości. Teraz internauci nie mogą sie doczekać.

Zatrważające sceny w Gdańsku. Nie miał litości. Wszystko rozegrało się na oczach turystówZatrważające sceny w Gdańsku. Nie miał litości. Wszystko rozegrało się na oczach turystówCzytaj dalej

Jeszcze niedawno Martyna Wojciechowska zagrała na nosach reporterów i przerwała wszelkie spekulacje na temat jej związku z Przemysławem Kossakowskim. Jak zaznaczyła podróżniczka, była obserwowana przez dziennikarzy i w związku z tym postanowiła sama przekazać internautom wiadomość o zaręczynach z partnerem. Teraz pochwaliła się kolejną wspólnie podjętą decyzją.

Martyna Wojciechowska wystąpi razem z narzeczonym

Martyna Wojciechowska zaskoczyła swoich fanów, pisząc o wspólnym debiucie. Podróżniczka ujawniła, że po raz pierwszy raz wystąpi przed kamerą wraz ze swoim narzeczonym. Martyna i Przemysław wejdą w roli prowadzących i pojawią się w nieco niespodziewanej formie.

- Po raz pierwszy zrobimy to razem... Publicznie! Dziś nasz wspólny debiut przed kamerą w roli prowadzących! Tym razem wyjątkowo nie w trasie i nie na krańcu świata, ale na krańcu Warszawy, w podróży przed jesienną ramówką stacji TVN DISCOVERY. Podczas konferencji zapowiemy nowe programy stacji, które zobaczycie jesienią. A już teraz zapowiadamy nasze własne, "Kobieta na krańcu świata" od 25.października na TVN, Przemek w nowym programie pt. "Usłyszcie nas" na antenie TTV! Kto czeka? - napisała Wojciechowska na swoim Instagramie.

Martyna Wojciechowska utrzymuje regularny kontakt ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama, na którym pojawiają się też zdjęcia z jej podróży i planów zdjęciowych. Dziennikarka stanowi inspirację dla wielu kobiet w całej Polsce, a jej program "Kobieta na krańcu" świata cieszy się dużą popularnością.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie dziś weszło w życie nowe obostrzenie. Rząd zmienił zdanie w ostatnim momencie
2. Porażające informacje wyszły na jaw. Media odkryły, co zrobił Łukasz Szumowski. Nic nie da się ukryć
3. Co najmniej 2400 zł emerytury, pakiet ulg i dodatków. Seniorzy mają na co czekać

Pozostaje czekać na to, jak Martyna Wojciechowska sprawdzi się w nowej roli ze swoim narzeczonym. To może być bardzo interesujący debiut, którego nikt się nie spodziewał. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o niepokojących słowach Krzysztofa Jackowskiego, który ponownie zwrócił się do swoich słuchaczy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lionel Messi wybrał nowy klub. Argentyńczyk chce udowodnić swoją klasę na przekór krytykom
  2. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Kraków. Inspektorzy weszli do opuszczonego mieszkania, żeby uratować zwierzęta. Zastali widok jak z koszmaru, porażające

Źródło: Wprost

Następny artykuł