Martyna Wojciechowska hit internetuFot. Instagram.com @martyna.world / https://www.facebook.com/AlanMurphyPhotographer/

Zagadka Martyny Wojciechowskiej jest hitem internetu. Przecieramy oczy, na pierwszym zdjęciu prawie nic nie widać

Martyna Wojciechowska niedawno opublikowała na swoim profilu niesamowitą zagadkę. Jedna z najsłynniejszych polskich podróżniczek pokazała przykład prawdziwego mistrza kamuflażu - sowę. Na pierwszym zdjęciu niemal nic nie widać. Internauci wielokrotnie przecierali oczy, zanim wreszcie znaleźli prawidłową odpowiedź.

Martyna Wojciechowska niedawno zaskoczyła swoich fanów, publikując na swoim profilu niesamowite zdjęcie. Fotografia, którą jedna z najsłynniejszych polskich podróżniczek znalazła na profilu Alan Murphy Photography, sprawia, że internauci wielokrotnie przecierają oczy. Ta zagada szybko stała się prawdziwym hitem internetu. Dziennikarka zaprezentowała zagadkę, która jest niemałym wyzwaniem. Bohaterem pierwszego planu jest sowa - królowa kamuflażu.

W związku z tym, że obecnie turyści nie mają zbyt wielu możliwości podróżowania, Martyna Wojciechowska postanowiła zapewnić swoim fanom trochę rozrywki w tym trudnym okresie. Przeglądając interesujące profile fotograficzne, trafiła na Alan Murphy Photography, gdzie możemy znaleźć wiele przepięknych zdjęć. Pewne zestawienie szczególnie zainteresowało polską dziennikarkę, która podzieliła się nim z internautami.

Martyna Wojciechowska zaskoczyła wymagającą zagadką

Martyną Wojciechowska opublikowała na swoim Facebooku niesamowitą zagadkę, która szybko stała się hitem. Podróżnicy, którzy zwracają dużą uwagę na naturę, być może poradzą sobie z nią nieco szybciej, niż przeciętni turyści. Dla wczasowiczów, którzy rzadko przemierzają leśne trasy, to może okazać się dużym wyzwaniem. Zdjęcia autorstwa Alan Murphy Photography doczekały się już ponad 10 tysięcy reakcji.

Na obu zdjęciach przekazanych przez Martynę Wojciechowską widzimy drzewo i… zwierzę. O ile każdy rzeczywiście może bez problemu zobaczyć martwą naturę na obu fotografiach, dostrzeżenie zwierzęcia na pierwszej z nich może okazać się bardzo wymagającym zadaniem. Stworzenie, które znalazło się na tle drzewa, okazuje się prawdziwym mistrzem kamuflażu.

Okazało się, że na tle drzewa znajduje się ptak. Upierzenie drapieżnika niemal zlewa się jedno z korą. Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że zdjęcie musiało zostać edytowane w programie graficznym. Martyna Wojciechowska jednak w komentarzu rozwiewa wszelkie możliwości, udzielając poprawnej odpowiedzi i dodając kilka ciekawostek związanych z tym zakamuflowanym ptakiem.

– W którym momencie zauważyliście sowę?! To się dopiero nazywa kamuflaż! Ale sowy nie tylko potrafią się świetnie wtopić w otoczenie. Dzięki piórom, które pokryte są meszkiem, mogą latać bezszelestnie, co sprawia, że są bardzo skutecznymi drapieżnikami – czytamy na Facebooku Martyny Wojciechowskiej, która opublikowała zdjęcie profilu Alan Murphy Photograpfy.

Martyna Wojciechowska pokazuje profile, które warto śledzić

Chociaż obecnie przemieszczanie się jest dość drastycznie ograniczone, Martyna Wojciechowska pokazuje fanom, co warto śledzić w mediach społecznościowych. Fani podróży, którzy tęsknią za wycieczkami po dzikich i dziewiczych terenach, mogą znaleźć coś dla siebie na profilu, który opublikował fantastyczne fotografie drapieżnego ptaka.

Profil Alan Murphy Photography może stać się prawdziwą gratką szczególnie dla fanów ptactwa. Wśród zdjęć można znaleźć tu przepiękne fotografie, na których artysta uchwycił niezwykłe okazy takich ptaków jak sowy, orły, jastrzębie, albatrosy czy zimorodki. W dodatku natura uchwycona jest w przepięknej scenerii takich regionów jak Teksas, Alaska, Arizona, Kanada, Kalifornia czy Islandia.

Chociaż Martyna Wojciechowska zazwyczaj inspiruje nas swoimi podróżami – zarówno tymi w ramach programu „Kobieta na krańcu świata”, jak i prywatnymi – to w trudnych czasach próbuje na różne sposoby umilić czas swoim fanom. Jednym z nich jest interesująca zagadka, która pojawiła się na jej profilu. Wśród komentarzy widać duże ożywienie: „Niesamowicie piękny widok”, „Pojawiam się i znikam. Piękna sówka”, „Na drugim zdjęciu dopiero zauważyłam”.

Pod tym artykułem prezentujemy zestawienie dwóch zdjęć profilu Alan Murphy Photography, które udostępniła Martyna Wojciechowska. Dajcie znać, jak wam się podobało. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o dramacie Beaty Pawlikowskiej, o którym ostatnio coraz głośniej w mediach. Szczegóły znajdziecie tutaj.

W którym momencie zauważyliście sowę?!???? To się dopiero nazywa KAMUFLAŻ! Ale sowy nie tylko potrafią się świetnie...

Opublikowany przez Martynę Wojciechowską Wtorek, 17 listopada 2020

Źródło: Facebook @martyna.world

Następny artykuł