LOT z nową ofertąFlickr.com/Kuba Bożanowski/CC BY 2.0/https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

LOT szykuje się do ofensywy. Już pojawiła się pierwsza nowa oferta przewoźnika. Ale to nie koniec

LOT przygotowuje nową ofertę dla swoich klientów. Już wkrótce pasażerowie ich samolotów będą mogli polecieć w nowe miejsca. To idealne kierunki na wakacje. Mowa o takich miejscach jak Burgas, Majorka, czy Saloniki.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • gdzie polecą samoloty LOT-u
  • kiedy rozpoczną się nowe połączenia
  • jakie są priorytety LOT-u na przyszły rok

LOT postanowił wprowadzić nową ofertę dla swoich klientów. Wiele osób będzie zachwyconych, ponieważ polski przewoźnik poleci w miejsca, które są idealnym wyborem na wakacje. Łącznie to osiem nowych połączeń.

LOT z nową ofertą dla swoich klientów

Polskie Linie Lotnicze LOT nowe połączenia uruchomi w nadchodzącym roku. Mowa o kierunkach letnich, a więc dotyczą turystów, którzy wybierają się na zagraniczne wakacje. Pierwsze połączenie zostanie uruchomione 28 maja.

Od tego dnia z lotniska w Poznaniu będzie można polecieć do Burgas, czyli miasta położonego w Bułgarii. To kraj, który co roku przyciąga wielu turystów z Polski ze względu na bogatą ofertę oraz niskie ceny. Więcej o tym kraju przeczytasz tutaj.

Bułgaria

Bułgaria, Fot. Pixabay.com/ nextvoyage

Jak informuje serwis „Latamy z POZnania”, trasa będzie obsługiwana przez LOT aż do 1 października 2021 roku. Oznacza to, że Polacy będą mogli polecieć do bułgarskiego miasta przez cały sezon wakacyjny. Wiadomo też, że loty będą realizowane 186-miejscowym Boeingiem 737-800.

Serwis dodaje, że to nie koniec nowości w ofercie Polskich Linii Lotniczych LOT. W ofercie pojawi się łącznie osiem nowych tras. Z lotniska Ławica już dzień później, czyli 29 maja, będzie można polecieć na grecką wyspę Korfu. Tego samego dnia samoloty polecą także na Rodos.

Grecja

Grecja, fot. Pixabay.com/radica_vuckova

Warna to obok Burgas inne popularne miasto w Bułgarii. Połączenie z tym kierunkiem będzie realizowane od 1 czerwca. Fani greckich wakacji będą mogli skorzystać również z oferty, która pojawi się 2 czerwca. Od tego dnia samoloty LOT-u polecą do miasta Saloniki.

2 czerwca to także dzień, kiedy na pokłady samolotów LOT-u będą mogli wejść fani hiszpańskich wysp. Wtedy zostanie uruchomione nowe połączenie z Majorką. Dzień później polski przewoźnik zabierze swoich klientów do greckiej stolicy, czyli Aten.

Majorka

Majorka, fot. Wikipedia.org/Antekbojar/CC0 1.0/https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.en

Bogatsza oferta wakacyjna

Jakiś czas temu LOT informował, że w nadchodzącym roku będzie chciał skupić się na trasach urlopowych. Już wcześniej informowano, że nowe trasy pojawią się nie tylko w ofercie lotniska w Poznaniu, ale także na Lotnisku Chopina w Warszawie.

- Szacujemy, że pierwszym segmentem rynku, który się odrodzi będzie VFR, czyli odwiedziny rodziny i przyjaciół, a także segment turystyczny. Ale nie tej zimy, dopiero w przyszłym roku. I uważamy, że właśnie segment turystyczny jest dla LOT dużą szansą - powiedział Michał Fijoł, członek zarządu LOT do spraw handlowych.

- Do tej pory skupialiśmy się na obsłudze ruchu hubowego, teraz trochę zmieniamy priorytety. W przyszłym roku przewieziemy około 1 mln pasażerów turystycznych. Musimy podążać za rynkiem, więc angażujemy się w ten rynek w naturalny sposób - dodał. Jak widać, w nadchodzącym sezonie nie trzeba będzie korzystać z zagranicznych tanich linii lotniczych, aby polecieć w uwielbiane miejsca.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Źródło: Fly4Free

Następny artykuł