Turysci.pl
Krynica Morska wolałaby zapomnieć o "Piaski Clubie".

Fot. Wikimedia.org/Agnieszka Kaczmarek/zdjęcie poglądowe/CC BY-SA 4.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en

150 zł za noc w ośrodku w Krynicy Morskiej. Warunki wołają o pomstę do nieba, skandal

30 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Bartek Wojnowski

Udostępnij:

Krynica Morska stała się obiektem niemałych kontrowersji. Ośrodek, który na zdjęciach wyglądał jak przyzwoity nadmorski kurort, w rzeczywistości okazał się wakacyjną porażką.

Krynica Morska dla tych turystów była synonimem urlopowego koszmaru. Niska cena w czasach kryzysu, bliskość morza - na początku brzmiało całkiem dobrze, ale po zakwaterowaniu się w niejakim “Piaski Club”, bohaterowie historii relacjonowanej przez WP dostrzegli drugie dno “okazyjnej” oferty. 

Krynica Morska zaprasza

Artykuł Jakuba Stasiaka z Wirtualnej Polski przybliża losy urlopowiczów, którzy postanowili postawić na budżetową opcję noclegu nad Bałtykiem. Jak donosi pan Mateusz, który wysłał swoją historię do dziejesie.wp.pl, Krynica Morska oferuje w swojej bazie noclegowej pewną “perłę” - ośrodek “Piaski Club”. Ze zdjęć opublikowanych na oficjalnej stronie placówki można wywnioskować, że jest to rodzinny, niedrogi kurort z domkami letniskowymi. Niestety, rzeczywistość okazała się inna. Jak widzimy na fotografiach przesłanych do redakcji WP, niektóre szyby są wybitne, basen zapuszczony, a materace całkowicie zużyte. Sprawę komentuje miejscowa branża turystyczna. Okazuje się, że sprawa “Piaski Clubu” wraca rokrocznie.

- Dziwię się ludziom, że w dobie internetu nie sprawdzają zawczasu opinii o kurorcie, ponieważ negatywne komentarze powinny świadczyć same za siebie. Nikt tam nie powinien przyjeżdżać - komentuje cytowany przez WP Adrian Bogusłowicz z Lokalnej Organizacji Turystycznej w Krynicy Morskiej.

Krynica Morska zmaga się z "Piaski Clubem"?

Jak podaje oficjalna strona ośrodka, cena za noc w pokoju 2-osobowym to koszt rzędu 100,00 zł za noc w czerwcu, a w ścisłym sezonie wakacyjnym - 150 zł. Co ciekawe, w ofercie “Piaski Clubu” widoczne są fotografie całkiem przyzwoicie wyglądającego kompleksu, jednak jak zauważają dziennikarze WP - całkiem możliwe, że zdjęcia “na oko pochodzą z lat 80-tych”. Sprawę skomentowały nawet służby sanitarne, które zaznaczały, że obiekt jest sprawdzany częściej, niż konkurencja. Jakub Stasiak z Wirtualnej Polski dotarł do właściciela “Piaski Clubu”. Okazuje się, że “perła”, o której Krynica Morska wolałaby zapomnieć, działa wyłącznie w okresie wakacyjnym, a zdaniem Zbigniewa Borodzika, “hejt pojawia się regularnie”.

- Gdyby ośrodek był zamknięty, wszystkie inne pensjonaty w okolicy by na tym skorzystały. Ten hejt pojawia się regularnie co roku i my się do tego przyzwyczailiśmy. Jeszcze sezon się nie zaczął, a już od paru miesięcy pojawiały się nieprzychylne komentarze pod naszym adresem - komentuje cytowany przez WP Zbigniew Borodzik, właściciel “Piaski Clubu”.

Zdjęcia wysłane przez czytelnika WP obejrzeć można tutaj i nie mają nic wspólnego z tymi publikowanymi w internecie. 

Fot. screen http://www.piaskiclub.pl/oferta.html

Źródło: Wirtualna Polska

Podobne artykuły

Zatonęła łódź na Mazurach

Polska

Na Mazurach w niedzielę wiał silny wiatr. „Nie wszyscy żeglarze radzą sobie w takich warunkach"

Czytaj więcej >

Polska

Śmierć w Tatrach. Turysta prawdopodobnie skoczył z Kościelca

Czytaj więcej >
Nowe przepisy wjazdu do Polski

Polska

Zmiana zasad wjazdu do Polski, a od środy otwarcie kolejnych przejść granicznych z Ukrainą

Czytaj więcej >
Atak na plażowicza w Kryspinowie

Polska

Atak na plażowicza w Kryspinowie. Zwrócił uwagę ludziom pływającym rowerkiem wodnym

Czytaj więcej >
PKP znosi limit

Polska

Od 26 czerwca zmiany w pociągach PKP. Znikają limity zajętości

Czytaj więcej >
Przedłużenie Polskiego Bonu Turystycznego. Głos z Kancelarii Prezydenta

Polska

Obecnie nie trwają prace nad przedłużeniem Polskiego Bonu Turystycznego

Czytaj więcej >