Krynica Morska wolałaby zapomnieć o "Piaski Clubie".Fot. Wikimedia.org/Agnieszka Kaczmarek/zdjęcie poglądowe/CC BY-SA 4.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en

150 zł za noc w ośrodku w Krynicy Morskiej. Warunki wołają o pomstę do nieba, skandal

Krynica Morska stała się obiektem niemałych kontrowersji. Ośrodek, który na zdjęciach wyglądał jak przyzwoity nadmorski kurort, w rzeczywistości okazał się wakacyjną porażką.

Krynica Morska dla tych turystów była synonimem urlopowego koszmaru. Niska cena w czasach kryzysu, bliskość morza - na początku brzmiało całkiem dobrze, ale po zakwaterowaniu się w niejakim “Piaski Club”, bohaterowie historii relacjonowanej przez WP dostrzegli drugie dno “okazyjnej” oferty.

Okropny widok na plaży w Dziwnowie i Świnoujściu. Aż się wierzyć nie chceOkropny widok na plaży w Dziwnowie i Świnoujściu. Aż się wierzyć nie chceCzytaj dalej

Krynica Morska zaprasza

Artykuł Jakuba Stasiaka z Wirtualnej Polski przybliża losy urlopowiczów, którzy postanowili postawić na budżetową opcję noclegu nad Bałtykiem. Jak donosi pan Mateusz, który wysłał swoją historię do dziejesie.wp.pl, Krynica Morska oferuje w swojej bazie noclegowej pewną “perłę” - ośrodek “Piaski Club”. Ze zdjęć opublikowanych na oficjalnej stronie placówki można wywnioskować, że jest to rodzinny, niedrogi kurort z domkami letniskowymi. Niestety, rzeczywistość okazała się inna. Jak widzimy na fotografiach przesłanych do redakcji WP, niektóre szyby są wybitne, basen zapuszczony, a materace całkowicie zużyte. Sprawę komentuje miejscowa branża turystyczna. Okazuje się, że sprawa “Piaski Clubu” wraca rokrocznie.

- Dziwię się ludziom, że w dobie internetu nie sprawdzają zawczasu opinii o kurorcie, ponieważ negatywne komentarze powinny świadczyć same za siebie. Nikt tam nie powinien przyjeżdżać - komentuje cytowany przez WP Adrian Bogusłowicz z Lokalnej Organizacji Turystycznej w Krynicy Morskiej.

Krynica Morska zmaga się z "Piaski Clubem"?

Jak podaje oficjalna strona ośrodka, cena za noc w pokoju 2-osobowym to koszt rzędu 100,00 zł za noc w czerwcu, a w ścisłym sezonie wakacyjnym - 150 zł. Co ciekawe, w ofercie “Piaski Clubu” widoczne są fotografie całkiem przyzwoicie wyglądającego kompleksu, jednak jak zauważają dziennikarze WP - całkiem możliwe, że zdjęcia “na oko pochodzą z lat 80-tych”. Sprawę skomentowały nawet służby sanitarne, które zaznaczały, że obiekt jest sprawdzany częściej, niż konkurencja. Jakub Stasiak z Wirtualnej Polski dotarł do właściciela “Piaski Clubu”. Okazuje się, że “perła”, o której Krynica Morska wolałaby zapomnieć, działa wyłącznie w okresie wakacyjnym, a zdaniem Zbigniewa Borodzika, “hejt pojawia się regularnie”.

Dzisiaj grzeje: 1. W Polsce rozbił się śmigłowiec. Są ofiary śmiertelne, porażające doniesienia
2. Lidl zamknie czasowo część swoich sklepów na terenie całej Polski. Sieć poinformowała na jak długo

- Gdyby ośrodek był zamknięty, wszystkie inne pensjonaty w okolicy by na tym skorzystały. Ten hejt pojawia się regularnie co roku i my się do tego przyzwyczailiśmy. Jeszcze sezon się nie zaczął, a już od paru miesięcy pojawiały się nieprzychylne komentarze pod naszym adresem - komentuje cytowany przez WP Zbigniew Borodzik, właściciel “Piaski Clubu”.

Zdjęcia wysłane przez czytelnika WP obejrzeć można tutaj i nie mają nic wspólnego z tymi publikowanymi w internecie.

Krynica Morska wstydzi się

Krynica Morska wstydzi się

Fot. screen http://www.piaskiclub.pl/oferta.html

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarabia Robert Lewandowski? Chodzi o niewyobrażalnie duże pieniądze, Polak dostaje prawdziwe kokosy
  2. Nie żyje znany, nagradzany polski dziennikarz. Zabrała go poważna choroba, tragiczne doniesienia
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Zostawiła yorka na 4 godziny w samochodzie. Wszystkie okna były zamknięte

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł