Turysci.pl
Kossakowski został zaatakowany

Fot. Instagram @przekossakowski

Dramat Przemka Kossakowskiego. Podróżnik i mąż Martyny Wojciechowskiej został poważnie zaatakowany

31 Października 2020

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Kossakowski padł ofiarą ataku w mediach społecznościowych. Znany podróżnik i mąż Martyny Wojciechowskiej został zaatakowany. Przemek znalazł się w trudnej sytuacji po tym, jak wywołał skrajne emocje wśród internautów. Takiej reakcji f

Kossakowski padł ofiarą ataków wściekłych internautów. Znany podróżnik i mąż Martyny Wojciechowskiej nie spodziewał się takiej reakcji internautów. Gwiazda wzbudziła skrajne emocje w mediach społecznościowych. Po tym, jak pod wpisem Przemka padły ostre słowa, publicysta postanowił odpowiedzieć fanom. W obliczu protestów, które toczą się na ulicach dużych miast oraz mniejszych miejscowości, pojawiają się coraz większe kontrowersje z udziałem celebrytów.

Przemek Kossakowski postanowił wyrazić poparcie wszystkim, którzy od tygodnia już protestują na ulicach takich miast jak Warszawa, Gdańsk czy Kraków, ale również Legnica, Kutno i Nowy Targ. Podróżnik i mąż Martyny Wojciechowskiej uznał, że powinien wesprzeć zarówno kobiety, jak i mężczyzn, którzy demonstrują niezadowolenie w związku z decyzją Trybunału Konstytucyjnego. Jego reakcja spotkała się jednak z ostrą krytyką części społeczeństwa.

Przemek Kossakowski został zaatakowany. Dziennikarz wywołał skrajne emocje

Przemek Kossakowski to kolejna gwiazda, która dołączyła się do protestów i postanowiła wyrazić poparcie dla kobiet. Od ponad tygodnia już osoby, które nie zgadzają się z decyzją Trybunału Konstytucyjnego, wychodzą na ulice zarówno wielkich, jak i małych miast, by protestować. Jednak jego aktywność w mediach społecznościowych wywołała skrajne emocje. Tego się nie spodziewał.

Obserwując nastroje społeczne, Przemek Kossakowski postanowił wesprzeć strajkujące osoby. Na jego profilu instagramowym pojawił się wpis wyrażający poparcie dla wszystkich osób, które nie zgadzają się z ostatnią decyzją Trybunału Konstytucyjnego dotyczącą prawa aborcyjnego. Mąż Martyny Wojciechowskiej uznał, że powinien zająć jasne stanowisko w tej sprawie. W jasny sposób napisał, co myśli o obecnej sytuacji.

– Kobiety powinny mieć prawo wyboru. Strajk kobiet. Popieram – napisał na swoim profilu instagramowym.

Jednak okazało się, że wypowiedź Przemka Kossakowskiego wzbudziła skrajne reakcje. Wielu osobom nie spodobało się, że mąż Martyny Wojciechowskiej wypowiedział się na temat obecnych strajków. Pod jego wpisem pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy. Gwiazda została zaatakowana przez internautów, którzy zarzucili Kossakowskiemu hipokryzję. O czym pisali fani w mediach społecznościowych?

Przemek Kossakowski oskarżony o hipokryzję. Gwiazda odpowiedziała

Pod wpisem, który opublikował Przemek Kossakowskim, pojawiły się oskarżenia internautów. Fani zarzucili mężowi Martyny Wojciechowskiej hipokryzję. Wypomnieli mu także udział w programie „Down the Road”, w którym Przemek kiedyś uczestniczył. Wielu Polakom nie spodobała się aktywność Kossakowskiego. Takiej reakcji dziennikarz najprawdopodobniej się nie spodziewał.

– Dziwi mnie, że pan popiera to co się dzieje, zważywszy, że był pan g ównym prowadzącym "Down the road". Czy swoim poparciem chce pan powiedzieć, że te osoby, z którymi spędził tyle czasu i kręci nowe programy, powinny się nie narodzić? – słowa jednej z internautek cytuje portal pudelek.pl.

– Szczyt hipokryzji, program kręcisz z dziećmi z zespołem downa i jesteś za tym, by je usuwać. Spójrz im w oczy i im to powiedz – czytamy w innym komentarzu.

Kossakowski po odczytaniu zarzutów ze strony internautów postanowił odpowiedzieć na słowa Polaków. Mąż Martyny Wojciechowskiej nie wycofał się ze swojej decyzji i uznał, że ma słuszność, demonstrując własne poglądy. Jednocześnie wyraził też wsparcie skierowane dla osób niepełnosprawnych. Kossakowski opowiedział też o swojej działalności społecznej, mówiąc o wolontariacie.

– Odnośnie burzy, która rozpętała się pod moim wczorajszym wpisem. Uważam, że każdy porządny człowiek powinien wspierać ludzi niepełnosprawnych i ich rodziny. Ale to nie oznacza, że mamy prawo zmuszać kobiety do rodzenia trwale i nieodwracalnie uszkodzonych płodów. Kobiety powinny mieć prawo wyboru. Mam nadzieję, że ci, którzy mają inne zdanie, zamiast trwonić energię kanalizowaną w internetowych komentarzach, zainwestują ją angażując się w wolontariat lub inną pomoc ludziom niepełnosprawnym. Jestem wolontariuszem od ponad roku. To doświadczenie ostatecznie nauczyło mnie, że nie mamy prawa nakazywać kobietom, aby poświęcały swoje życie dla jakiejkolwiek wizji świata – treść komunikatu cytuje pudelek.pl.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o skandalu związanym z Anną Lewandowską. Żona polskiego piłkarza również została zaatakowana przez internautów i postanowiła odpowiedzieć na zarzuty.

Źródło: Pudelek.pl

Podobne artykuły

restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
Parki rozrywki apelują do rządu o poluzowanie obostrzeń

Polska

Parki rozrywki chcą przyjmować turystów, a nie ma ich na liście. Apelują do rządu o odmrożenie

Czytaj więcej >

Polska

Trudne warunki w Beskidach. Zamknięto część wyciągów

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >