Iberion wspiera WOŚPfot. grupa mediowa Iberion

Iberion wspiera WOŚP. Grajmy razem dla zdrowia dzieci

Iberion po raz kolejny wspiera WOŚP. Grupa mediowa Iberion zorganizowała zbiórkę na rzecz zdrowia dzieci. Misja szerzona przez fundację Jurka Owsiaka w Polsce i poza jej granicami jest dla nas wyjątkowo ważna. Zachęcamy naszych czytelników do przyłączenia się do akcji.

Grupa mediowa Iberion wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wierzymy, że wspólnymi siłami można zdziałać prawdziwe cuda i pomóc tym, którzy naprawdę potrzebują tego najbardziej. Podczas zbiórki WOŚP liczy się każda wpłacona złotówka, a Polacy już niejednokrotnie udowodnili, że mają serce i chęć do dzielenia się z potrzebującymi. W tym roku WOŚP gra na rzecz doposażenie oddziałów dziecięcych laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Iberion wspiera WOŚP

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 31 stycznia. Grupa mediowa Iberion, do której należy również redakcja portalu Turysci.pl, zorganizowała na Facebooku zbiórkę w ramach tegorocznego finału - znajdziecie ją TUTAJ. Wszystkich chętnych do niesienia pomocy zachęcamy do przyłączenia się do wydarzenia.

Polacy co roku udowadniają, że ich dobroć i szczere intencje nie mają końca, a pomoc najsłabszym jednoczy miliony ludzi. Doceniamy pracę i wysiłek, jakie wkłada Jurek Owsiak od niemal 30. lat, na rzecz wyposażenia polskich szpitali, więc chcemy mu w tym pomóc.

Grupa mediowa Iberion, wydawca tematycznych portali internetowych, gra razem z WOŚP! Założyliśmy zbiórkę na Facebooku, by szpitale otrzymały dobry, nowoczesny sprzęt czytamy w opisie zbiorki zorganizowanej na Facebooku.

Nie liczymy na bajońskie sumy. Liczymy przede wszystkim na szczere intencje i prawdziwą chęć niesienia pomocy. Chrońmy tych, którzy sami obronić się nie mogą. Dajmy szansę dzieciom, które w pełni chcą cieszyć się życiem przez długie lata.

WOŚP to wielka, wspólna praca tysięcy ludzi w większych i mniejszych miastach Polski, którzy poświęcają swój wolny czas na to, żeby pomóc innym. To niezwykła siła solidarności i wzajemnej pomocy, a także chwila wytchnienia od negatywnych przekazów, które codziennie nas atakują. Przekaz WOŚP jest wyłącznie pozytywny, radosny i wesoły. Pozwala też na zaangażowanie bardzo młodym osobom, które chcą coś zmienić i komuś pomóc, ale wciąż słyszą, że muszą się uczyć, zdobywać oceny, dostać na najlepsze studia i nastawiać na indywidualną karierę – zamiast na wspólne działania. WOŚP im mówi: „Jesteście ważni i wartościowi tacy, jacy jesteście. I możecie razem zmienić świat” — czytamy na stronie zbiórki grupy Iberion.

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

28 lat temu, 3 stycznia 1993 roku, odbył się pierwszy finał WOŚP. Podczas tamtej akcji udało się zebrać ponad 2 mln złotych, a dedykowana była dedykowana wszystkim potrzebującym, którzy mierzą się z chorobami serca. Od tamtego czasu rekord datków wzrósł wielokrotnie, a dla milionów Polaków okazywanie pomocy stało się tradycją.

Przez 28 lat w zbiórki na rzecz WOŚP zaangażowało się mnóstwo znanych osobowości m.in. pary prezydenckie, politycy, sportowcy, aktorzy, piosenkarze i wielu innych. Każda z tych osób bezinteresownie wystawia na licytacje coś cennego. Co roku chętnych do kupna przedmiotów w aukcjach nie brakuje, a pieniądze przekazane z licytacji ratują życie potrzebującym. Polacy pokazali, że łączą pomoc i dobrą zabawę i jedną, piękną inicjatywę.

W 2020 roku, podczas 27. Finału WOŚP, padł ogólnopolski rekord datków. Po podliczeniu wszystkich zbiórek i licytacji okazało się, że fundacja Jurka Owsiaka zebrała ponad 180 mln złotych. W ubiegłym roku cała Polska grała na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Wierzymy, że w tym roku uda nam się osiągnąć jeszcze więcej razem.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Źródło: Iberion/Facebook/WOŚP

Następny artykuł