Turysci.pl
Gwiazda serialu "Glee" zaginęła na jeziorze

Pixabay.com/ bnikos54

Aktorka popularnego na całym świecie serialu zaginęła. Jej 4-letni synek dryfował po jeziorze

30 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Adrian Rybak

Udostępnij:

"Glee" to popularny na całym świecie serial. Zaginęła aktorka, która jest z niego znana. Razem z synem pływała po jeziorze. Dryfującą łódź zauważył mężczyzna. Znaleziony został jedynie chłopiec. Trwają poszukiwania aktorki.

"Glee" to serial, dzięki któremu zasłynęła Naya Rivera. Kobieta zaginęła w Stanach Zjednoczonych. Jej czteroletni syn został znaleziony na dryfującej łodzi na kalifornijskim jeziorze Piru. Według chłopca, na łodzi znajdowała się również jego mama, ale nie wróciła. Informację przekazało BBC. 

Zaginięcie gwiazdy serialu "Glee"

Łodź zauważył mężczyzna, który pływał na jeziorze. Podpłynął i okazało się, że w łodzi śpi samotny chłopiec. Jak najszybciej wezwał służby, które rozpoczęły akcję poszukiwawczą. Zaangażowani zostali płetwonurkowie i śmigłowce. Rzecznik policji w hrabstwie Ventura Eric Buschow powiedział, że dziecko opowiedziało policji, co się wydarzyło. 4-letni chłopiec stwiedził, że pływał razem z mamą, ale ona nie wróciła na pokład. Na łódce znaleziona została kamizelka ratunkowa dla osoby dorosłej.

- Jesteśmy przekonani, że kobieta weszła do wody. Nie jesteśmy jej w stanie zlokalizować. Być może doszło utonięcia. To duży, głęboki zbiornik, takie rzeczy się zdarzają. Nie znamy okoliczności zdarzenia, śledczy pracują nad tym, by rozwikłać tę sprawę - powiedział Buschow dla CBS Los Angeles.

Naya Rivera to aktorka i piosenkarka. Występowała jeszcze w takich serialach jak "CSI: Miami" czy "Baywatch". Sławę przyniósł jej jednak udział w serialu "Glee", w którym zagrała cheerleaderkę Samantę Lopez. W 2013 roku wydała swój debiutancki singiel pod tytułem "Sorry". 19 lipca 2014 w Meksyku wzięła ślub z Ryanem Dorseyem.

Źródło: RMF FM, Wikipedia

Adrian RybakAutor

Kiedyś chciał być iberystą, ale postanowił zostać dziennikarzem. Przygodę z mediami zaczynał jako redaktor mediów społecznościowych TVN24. Jest ciekawy świata i nie ma miejsca, którego nie chciałby odwiedzić. Pasjonuje się krajami iberyjskimi oraz latynoamerykańskimi. W przyszłości chciałby zamieszkać w Hiszpanii. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl

Podobne artykuły

pustynia Bliski Wschód

Świat

Niebo zmieniło się na kolor pomarańczowy. Burza piaskowa na Bliskim Wschodzie

Czytaj więcej >
Jamajka, źródło: twitter.com/OloriSupergal

Świat

Jamajka: włożył rękę do klatki lwa, turyści nagrali reakcję zwierzaka

Czytaj więcej >

Świat

18-latek wszedł do dołu wykopanego na plaży. Zginął zasypany piaskiem

Czytaj więcej >

Świat

Turyście z Tajlandii grozi kara śmierci. Awanturował się na lotnisku

Czytaj więcej >

Świat

Krokodyl zaatakował turystę w Australii. Mężczyzna ledwo uszedł z życiem

Czytaj więcej >

Świat

Samolot stanął w ogniu tuż przed startem. Przerażające nagranie

Czytaj więcej >