Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika quizy
Turysci.pl > Turystyka > Ceny last minute do tego kraju lecą na łeb na szyję. 800 zł za tygodniowe all inclusive jeszcze w grudniu!
Marlena Kaczmarek
Marlena Kaczmarek 26.11.2023 16:19

Ceny last minute do tego kraju lecą na łeb na szyję. 800 zł za tygodniowe all inclusive jeszcze w grudniu!

Egipt
fot. OlegD / Shutterstock

Pod koniec roku dużo osób ma do wykorzystania zaległe dni urlopowe. Zamiast bezczynnie siedzieć w domu, można wyjechać np. na tygodniowe all inclusive. Tegoroczne ceny są naprawdę kuszące, a pogoda na miejscu sięga czasem nawet 30 stopni!

Warto zainteresować się ostatnim wyjazdem w tym roku. Chociażby ze względu na cenę. Niektóre z nich startują już od 800 zł. 

Tygodniowe all inclusive w wersji last minute

Zdecydowanym zwycięzcą tegorocznych ofert last minute jest Egipt. Oferty z pełnym wyżywieniem, lotem, noclegami w hotelu i gwarancją pogody startują już od 800 zł! O takich okazjach w sezonie można tylko pomarzyć. 

Na stronie wakacje.pl sprawdziliśmy nadchodzące oferty wyjazdów w wersji last minute. W terminie od 1 do 7 grudnia z Warszawy, Rzeszowa lub Katowic można udać się do Sharm El Sheikh do hotelu Amar Sina za zawrotne 829 zł/os. 

Do Hurghady i tamtejszego Sun & Sea od 29 listopada do 6 grudnia polecimy z Katowic, Warszawy albo Poznania za 872 zł/os. 

Egipt - atrakcje, co robić w Egipcie

Pogoda w Egipcie o tej porze roku rozpieszcza przyjezdnych. W Hurghadzie na początku grudnia synoptycy prognozują około 29 stopni Celsjusza. Dla porównania dodamy, że w Polsce w wielu miejscach odnotujemy już temperaturę na minusie. 

Egipskie kurorty oferują wiele atrakcji. Z Hurghady można wybrać się m.in. na safari quadami  do wioski beduinów, na całodniową wycieczkę do Luksoru i Doliny Królów czy na pobliskie wyspy Dżiftun lub Mahmaya. Dodatkowo, warto zanurzyć się w okolicznych wodach i podziwiać morskie stworzenia tj. delfiny w ich naturalnym środowisku.

W Sharm El Sheikh również nie będziecie się nudzić. Spędźcie noc na pustyni na obserwacji gwiazd, wybierzcie się na luksusowy rejs lub odwiedźcie kolorowy kanion z zapierającymi dech w piersiach widokami. 

Boże Narodzenie w Egipcie

Niedawno pisaliśmy, że coraz więcej Polaków decyduje się spędzić tegoroczne Boże Narodzenie poza domem. Dzięki temu nie muszą całymi dniami robić gruntownych porządków, siedzieć godzinami w kuchni i bawić gości. 

Jeśli nie macie pomysłu na tegoroczne święta, możecie udać się do Egiptu. W terminie od 19 do 26 grudnia z wylotem z Warszawy lub Katowic czeka was all inclusive w Empire Beach Resort w Hurghadzie za 1659 zł/os lub w Grand Blue Aqua Park za 1680 zł/os. w tym samym terminie i na tych samych warunkach.