Turysci.pl
turyści rainbow oferta

fot. pixabay.com/jarmoluk

Rainbow ma specjalną ofertę dla turystów. Dodadzą pieniądze, uruchamiają nowe możliwości

8 Maja 2020

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Biuro podróży Rainbow przygotowało dla swoich klientów ofertę specjalną z myślą o lecie 2021. Klienci otrzymają możliwość dopłaty do przyszłorocznych wakacji oraz szereg innych benefitów.

Biuro podróży Rainbow już teraz przygotowało ofertę na lato 2021. Rok temu taka prezentacja miała miejsce dopiero we wrześniu. W tym roku ze względu na wyjątkową sytuację zdecydowano się na szybsze wprowadzenie niektórych promocji.

Biuro podróży dopłaci swoim klientom za wakacje

Przyspieszenie premiery nowej oferty miało miejsce szybciej również ze względu na osoby, które z powodu pandemii zdecydowały się na odwołanie wakacji. Jak poinformował członek zarządu Rainbow, Maciej Szczechura, priorytetem było zaoferowanie większego wyboru klientom, którzy wykupili wakacje na ten rok, ale musieli z nich zrezygnować.

- Już po pierwszym dniu sprzedaży Lata 2021 widać, że to był dobry ruch – mówi Szczechura cytowany przez Rp.pl – Klienci, którzy deklarowali, że w ogóle rezygnują z wyjazdu i wycofają swoje zaliczki i ci, którzy się wahali, co zrobić, teraz decydują się na przełożenie wyjazdu o cały rok. Dzięki temu będą mogli pojechać w to samo miejsce, a nawet do tego samego hotelu, który zaplanowali wcześniej. Do tego dostają od nas 10 procent dodatkowego rabatu.

Wyjaśnił, że jeżeli klient wpłacił 1600 złotych zaliczki, otrzyma dodatkowo do dyspozycji 160 złotych do wykorzystania na następny rok. Na 2021 przejdą również wszystkie benefity z pierwotnej rezerwacji, takie jak bony lojalnościowe, beztroskie bonusy z akcji „Second minute” czy zniżki dla stałego klienta.

- W ofercie na 2021 rok znalazły się te same kierunki i hotele, co planowane na 2020 rok. – Po prostu wynegocjowaliśmy z hotelarzami, że nasze zaliczki, które wpłaciliśmy im na tegoroczny sezon, będziemy mogli wykorzystać w kolejnym. Mało który był chętny do zwrócenia nam pieniędzy w gotówce – wyjaśnia Szczechura.

Oferta na lato 2021 obejmuje zarówno wczasy jak i wycieczki objazdowe. Póki co jednak można znaleźć jedynie imprezy obsługiwane przez loty czarterowe. Wśród najbardziej popularnych kierunków Rainbow są Grecja, gdzie biuro otworzy w tym roku dwa nowe własne hotele – na Krecie i na Rodos, a także Turcja i Hiszpania.

Biuro podróży poinformowało, że z czasem zamierza rozszerzyć ofertę o imprezy łączone z lotami rejsowymi i wycieczki autokarowe, które każdego roku cieszą się największym zainteresowaniem wśród turystów. 

– Dla zapewnienia poczucia tak bardzo oczekiwanej obecnie elastyczności dokładamy również bezpłatną zmianę rezerwacji „komfort”, dającą możliwość bezpłatnej zmiany do 30 dni przed wylotem i ubezpieczenie od kosztów rezygnacji za jedyne 15 złotych. Zaliczka na wyjazdy Lato 2021 wynosi w przedsprzedaży tylko 20 procent – wymienia Szczechura.

źródło: rp.pl

Podobne artykuły

dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >

Polska

Trudne warunki w Beskidach. Zamknięto część wyciągów

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >