Archiwum wrzesień 2019

wakacje 2020
17.09.2019 12:40 Gdzie wyjechać na wakacje w październiku? Wciąż zdążysz złapać trochę słońca

Wakacje w październiku są idealne dla tych, których męczą tłumy turystów, obecnych w popularnych kurortach w lipcu czy sierpniu. Podpowiemy wam, jakie destynacje warto wziąć pod lupę, rozważając urlop w trakcie jesieni. Jest w czym wybierać. Nie tylko Grecja i Włochy oferują nam ciekawe miejsca, w których możemy należycie odpocząć i cieszyć się przyrodą czy zabytkami. Jeżeli decydujemy się na wakacje w październiku, warto dowiedzieć się wcześniej, jakie temperatury panują na interesujących nas obszarach. Być może chcemy przedłużyć upalne lato, a być może od niego odpocząć. Lekkie słońce i muskający nasze policzki wiatr. Wielu o tym marzy po fali upałów, jaka zalała Polskę w tym roku. Podpowiemy wam, za czym się rozglądać, aby wizję te urzeczywistnić.

07.09.2019 12:48 Gdzie pojechać na weekend we wrześniu? Piękne i tanie destynacje na jesienne podróże

Gdzie pojechać na weekend we wrześniu? To pytanie zadaje sobie mnóstwo osób, które nie mogą pogodzić się z faktem, iż lato tak szybko przeminęło. Okazuje się, że początek złotej polskiej jesieni to idealny moment, aby udać się w krótką podróż. Malownicze widoki, brak tłumów i ceny, które spadają niczym liście z drzew. Czym można chcieć czegoś więcej? Tez tak uważamy! Gdzie pojechać na weekend jesienią? Jakie są tanie miejsca na weekend we wrześniu? Z naszym artykułem przekonasz się, że urlop we wrześniu w Polsce to czysta przyjemność! Marzy ci się krótki urlop we wrześniu? Wakacje przeminęły zbyt szybko, a ty w dalszym ciągu potrzebujesz wypoczynku? Okazuje się, że jesień w Polsce to idealny moment na wczasy. Pomimo tego, że dni są coraz krótsze, a pogoda bywa kapryśna perspektywa niezapomnianych wrześniowych wschodów i zachodów słońca w towarzystwie ciepłego, otulającego koca wydaje się ciekawą propozycja, prawda? Dowiedz się razem z nami gdzie pojechać na weekend we wrześniu!

02.09.2019 14:35 Wakacje we wrześniu to świetny pomysł. Gdzie pojechać na urlop jesienią?

Wakacje we wrześniu to znakomity sposób na wkroczenie w złotą, ale niebywale kapryśną jesień. Wbrew pozorom to idealny moment na urlop. Dlaczego? Wakacyjny szczyt powoli dobiega końca, w związku z czym turystów jest znacznie mniej. Ceny są o wiele korzystniejsze, a pogoda w dalszym ciągu sprzyjająca. Czy można chcieć czegoś więcej? Gdzie lecieć na wakacje we wrześniu? Gdzie jest ciepło we wrześniu? Gdzie jest tanio we wrześniu? Udało nam się dowiedzieć jakie kierunki warto jest obrać na egzotyczne wakacje na początku jesieni, a zdobytymi informacjami pragniemy podzielić się z wami. Wrzesień to idealny moment, aby wziąć głęboki oddech, odpocząć i chociaż na krótką chwilę zapomnieć o problemach dnia codziennego. Naładowanie baterii przed długimi i ponurymi wieczorami, które niewątpliwie lada moment nadejdą wydaje się ciekawą propozycją, prawda? Bez względu na to, czy będzie to dłuższy urlop, czy też krótki weekendowy wyjazd. To właśnie od września biura podróży obniżają ceny wycieczek nawet o 50%. Rabaty te dotyczą Europy, Azji, a nawet Karaibów! Dowiedzcie się więc razem z nami, gdzie najlepiej wybrać się na tanie wakacje we wrześniu!