Archiwum sierpień 2019

gdzie lecieć na wakacje w listopadzie
29.08.2019 18:04 Gdzie lecieć w listopadzie na wakacje? Ciepłe kierunki, które warto odwiedzić w listopadzie

Gdzie lecieć w listopadzie na wakacje? Urlop w listopadzie to świetny pomysł, szczególnie jeśli chcemy uniknąć zatłoczonych przez turystów plaż i miast, a przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Zastanawiacie się, gdzie najlepiej pojechać na wakacje w listopadzie? Gdzie lecieć w listopadzie na wakacje, by wypocząć w spokoju i ciszy, a przy tym uniknąć upałów i zaoszczędzić spore sumy pieniędzy? Poniżej znajdziecie listę najlepszych miejsc w Europie i na świecie, gdzie warto spędzić listopadowy urlop.

Jak się ubrać do samolotu do Egiptu
21.08.2019 12:41 Jak się ubrać do samolotu do Egiptu? Niezawodne elementy na podróż

Jak się ubrać do samolotu do Egiptu? Postaw na wygodę! By cieszyć się atrakcjami tego egzotycznego kraju, musicie przede wszystkim czuć się swobodnie. Z tym artykułem łatwiej sporządzisz listę rzeczy, które na pewno przydadzą się w podróży, a w walizce zostanie miejsce na pamiątki. Jak się ubrać do samolotu do Egiptu? Czy wystarczy zapas letnich bluzek z krótkim rękawkiem? Czy kobiety zawsze powinny mieć nakrycie głowy? Jak czuć się swobodnie nie popełniając przy tym modowego i obyczajowego faux-pas? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziesz w artykule.

03.08.2019 14:53 Jak się spakować w podróż? 10 mądrych i sprawdzonych wskazówek

Jak się spakować w podróż? Doświadczenie uczy, że każda walizka jest za mała, gdy nie potrafimy jej umiejętnie zapełnić. Nie da się ukryć, że czynność ta wymaga wprawy i znajomości kilku kluczowych zasad. Co zabrać ze sobą na wakacje? Jak się mądrze pakować? Przedstawiamy wam tricki, dzięki którym zaoszczędzicie sporo miejsca! Problem ze spakowaniem plecaka lub walizki polega na tym, że nie zawsze wiemy, co tak naprawdę powinniśmy ze sobą zabrać. Wciskamy w torbę niepotrzebne rzeczy, które być może się przydadzą, zupełnie zapominając o niezbędnikach. No właśnie, to co będzie nam potrzebne i jak to pomieścić w walizce?