Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Świat > All inclusive na Teneryfie za mniej niż 2 tys. zł. Idealna opcja na Boże Ciało
Jakub Mazurkiewicz
Jakub Mazurkiewicz 19.05.2024 16:45

All inclusive na Teneryfie za mniej niż 2 tys. zł. Idealna opcja na Boże Ciało

plaża Teneryfa
fot, Eye Ubiquitous/Eastnews

W tym roku maj wyjątkowo obfituje w długie weekendy. Rozpoczniemy go wyjątkowo długą majówką, a zakończymy kolejnym Bożym Ciałem, które w tym roku przypada 30 maja - ostatni czwartek miesiąca. 

Przy dobrym zaplanowaniu urlopu możemy cieszyć się zatem dwoma okazjami do długiego wypoczywania. Co więcej, na ostatni weekend maja można znaleźć naprawdę wyjątkowe oferty wycieczek w wyjątkowo korzystnych cenach!

Gdzie pojechać na długi weekend czerwcowy?

Długi weekend na przełomie maja i czerwca daje nam możliwość zorganizowania przedsezonowego wyjazdu. Wystarczą jedynie 4 dni urlopu, a możemy cieszyć się dziewięcioma dniami błogiego relaksu, tym bardziej, że oferty wycieczek w tym okresie są naprawdę atrakcyjne! W wielu miejscach temperatura powietrza jest już naprawdę przyjemna, a ze względu na to, że sezon się jeszcze nie zaczął, możemy cieszyć się mniejszą ilością turystów.

Teneryfa - hit sezonu 2024?

Teneryfa jest największą wyspą Archipelagu Wysp Kanaryjskich i od lat zachwyca zapierającym dech w piersiach wulkanicznym krajobrazem, niesamowitymi plażami i bujną roślinnością. Już w minionym sezonie wyspa cieszyła się wyjątkowo wysokim zainteresowaniem, jednak również i w tym roku zapowiada się, że będzie to hit wśród turystów.

Warto zainteresować się ofertami, tym bardziej że Teneryfa oferuje też mnóstwo wyjątkowych miejsc, które warto zobaczyć. Przede wszystkim warto zobaczyć wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO Park Narodowy Teide i znajdujący się na jego terenie aktywny, ale uśpiony wulkan Pico del Teide.

Zachwycającym punktem są także Los Gigantes - klify olbrzymów - warto zdecydować się na rejs statkiem w okolicy, gdyż z tego punktu widzenia najlepiej je podziwiać.
Na miłośników widowiskowych plaż czeka także usypana z saharyjskiego piasku Playa de Las Teresitas, czyli wizytówka Teneryfy.

To tylko jedne z licznych atrakcji wyspy, którą zdecydowanie warto odkryć samemu!

Długi weekend na Teneryfie - 7 nocy za mniej niż 2 tys. zł

Wertując oferty na długi, czerwcowy weekend zdecydowanie “rzucają się” w oczy oferty wycieczek na Teneryfę. Przyciąga cena, gdyż za 7 nocy oraz opcję all inclusive zapłacimy w granicach 2 tys. złotych.

W  serwisie eSky możemy znaleźć wiele ciekawych ofert zarówno z wyżywieniem we własnym zakresie, jak i all inclusive. Przykładowa oferta do Costa Del Silencio - Hotel Palia Don Pedro oczywiście z pełnym wyżywieniem kosztuje 2182 zł za osobę. Hotel oferuje apartamentu typu studio z balkonem lub tarasem. Do dyspozycji gości basen z podgrzewaną wodą oraz basen dla dzieci, a także różnorodne formy rekreacji i rozrywki m.in. wieczorne występy czy też zajęcia sportowe.  W cenie bezpośredni przelot w obie strony.